Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
54
Faul po mocnym pojedynku z rywalem a niektórzy już piszą że to wina sztabu medycznego xD
3
Goal line a komu to potrzebne.
1
Ale drybling xD
Wypuścił sobie piłkę
45
Cubarsi nie zrobił żadnego ruchu.
Chłop sam w niego wpadł.
My nigdy w życiu byśmy nie dostali takiego karnego.
1
Lewy zrobi coś dzisiaj dobrze?
6
Bez faulu.
Lewy to się 3 dni zbiera do podania
0
Jedziemy z madryciakiami.
0
Szkoda że Lewy jest wolny na szybkość bo dobra okazja by była.
1
Obawiam się braku motywacji i zaangażowania ale piłkarsko damy radę
2
@Emhyr No i git
Uważam że potrzeba przede wszystkim stabilizacji i kontynuacji a nie znowu zaczynać od nowa z trudną sytuacją finansową.
Dla mnie Flick De Zerbi czy Rafa nie gwarantują niczego.
0
@Trojanek23 Za Setiena, Valverde czy początek Koemana mieliśmy lepszy skład.
1
@Emhyr No faktycznie, całkowicie inaczej to zapamiętałem.
1
@Arden Po prostu potrafią docenić to co zrobił.
Niektórzy zapomnieli co działo się przed Xavim i w jakiej jesteśmy sytuacji finansowej.
Każdy przed sezonem ćwierćfinał LM i walkę do końca o ligę brałby w ciemno w takiej sytuacji.
Druga sprawa to jakie my mamy alternatywy?
Rafa będzie lepszy? Wątpię
Flick to trener jednego sezonu a De Zerbi to może być drugi Setien.
1
@GeneralXavi Bramkarz zazwyczaj się rzucają i pewnie 8/10 takich karnych skończyłoby by się golem.
Lunin zaryzykował i mu się to opłaciło.
0
Ale przecież Klopp ogłosił swoją decyzję później niż Xavi.
3
Gdyby nie to czerwo Araujo jestem przekonany że dzisiaj byłoby o wiele więcej pozytywnej energii i emocji oglądając klasyk.
Jeden poważny błąd indywidualny i sezon się praktycznie skończył.
Gdyby nie to większość by chciała by Xavi został.
Uważam że w ostatnich tygodniach zespół poczynił ogromne postępy i prezentujemy się o wiele znaczniej lepiej niż Real.
Myślę że dzisiaj pójdziemy po zwycięstwo.
6
@Deeespacito srogalą to po francusku?
0
@Miszak Tylko że ostatnio jesteśmy w dobrej firmie.
2
Rudiger świetna asysta.
Klasa
1
Jest brawo City.
0
@ranger3120 Ja nawet nie oglądam.
Po wczorajszym nie mam ochoty na futbol
1
@Zoker Dla mnie ostatni sezon nie był słaby.
Po prostu poprzednie tak były zajebiste że teraz każdy hejtuje że spieprzyli serial a to nie jest prawda.
Ostatnie sezony po prostu były bardzo dobre a nie genialnie
0
@Seledynowy Nie zgadzam się.
Araujo niepotrzebnie tak zagrywał.
Powinnien poczekać na zawodnika PSG i jak by był bliżej to zagrywać bezpiecznie do Kounde.
1
Kto waszym zdaniem udźwignął ten dwumecz z naszego zespołu od początku do końca?
Dla mnie Raphinhia ,Kounde,MATS,Cubarsi, Gundogan.
3
To nie jest wina Lewandowskiego że odpadliśmy ale znowu nie pomógł w najważniejszy meczu.
Póki co to jego w LM głównie pamiętam z jego niewykorzystanych setek z Bayernem, Interem czy w dzisiejszym meczu.
0
Trudno.
Nie uważam tego za ogromną porażkę a na pewno nie za kompromitację czy frajerstwo.
To był jeden moment,Araujo w ułamku sekundy musiał podjąć decyzję i popełnił błąd.
Szkoda bo zagrał świetny pierwszy mecz.
Najbardziej to Xaviego szkoda bo przygotował zespół bardzo dobrze na ten dwumecz a jedna akcja pokrzyżowała jego całkowicie plany a teraz cała wina znowu spadnie na niego.
Może faktycznie powinnien Yamala zostawić ale co by to dało?
I tak czy siak by nas zdominowali i strzelili te bramki.
5
Ja nie wiem gdzie wy widzicie kompromitację.
Pierwszy świetny mecz a w drugim graliśmy to co chcieliśmy do momentu czerwa.
Jestem zły ale nie na zespół czy Xaviego tylko na pojedyncze jednostki a najbardziej na Araujo.
0
@Terapuls Nie tylko on tam zawinił.
Cancelo powinnien kryć Dembele ale ta piłka powinna być przecięta przez środkowych obrońców
0
@kanver_ Jak nie?
Jakby podał do Ferrana to ten by miał sam na sam a przy pierwszej był sam na 8 metrze
0
@Maynard666 A wiesz że Roberto jest zawieszony.
Kto miał grać za Pedriego?