Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no jakby Xavi został, Kloppa by zastąpili jakimś doświadczonym asystentem plus do tego zmiana trenera od przygotowania fizycznego to byłoby elegancko.
Jestem za jak najbardziej
5
@Bykunn Akceptacja społeczna.
Co za zysk xD
2
@Kapitan hawk I jaka jest odpowiedź na to pytanie?
Moim zdaniem w każdej.
0
@Emhyr Fermin cały czas się rozwija ale to nie ten poziom jeszcze a Gundo to całkowity inny zawodnik.
Taki zawodnik jak Silva jest potrzebny bo Pedri albo gra przeciętnie albo jest kontuzjowany.
Najważniejszy jest moim zdaniem na tą chwilę Pivot bo widzimy jak to wygląda.
0
Powtórzenie meczu to czysty populizm Laporty.
Ale co do reszty to się z nim zgadzam.
Sędziowie robią nas bez mydła i w końcu trzeba to zmienić a najlepiej to robić mówiąc o tym głośno i bez przerwy.
Jak ktoś mówi że Laporta wystawia nas na pośmiewisko to aż mi się niedobrze ,robi to co musi robić czyli walczy o Barce.
1
@V e B 96 Nie ma mowy o faulu bo Kroos nawet nie próbował skakać do tej piłki.
1
@tbas Stegena też sprzedawali przed przeszczepem włosów :D
0
Rudiger popchnął sobie od tak Yamala na oczach sędziego i oczywiście kartki nie zobaczył.
Ale jak się jest czarnym grającym w Realu i do tego się ładnie uśmiechnął po wszystkim to nie było tematu.
0
@FabianekMrozek Gola więcej i na pewno jednego karnego na Ferminie.
A karny dla Realu był bardzo miękki bo Cubarsi nie zrobił ruchu tylko gościu wpadł na jego nogi a podobno od początku sezonu takich karnych nie mieli gwizdać ale to Real więc...
4
Ta bramkę widmo mogę przeboleć bo nie ma technologi ale jak kuźwa nie można było podyktować karnego na Ferminie...
To jest skandal że VAR nawet nie interweniował a ten skorumpowany klubik dostał karnego za to że Vazquez wbiegł w nogi Cubarsiego.
6
Najlepszym naszym piłkarzem w środku pola był Christensen
To dużo mówi a grał tylko 45 minut
5
Sędzia dzisiaj TOP
Karny z dupy dla Realu( Cubarsi nie zrobił żadnego ruchu)
Jeśli dajesz tam karnego to dajesz też na Yamalu
Brak EWIDENTNEGO karnego na Ferminie.
3
@matirix20 Soto Grado.
0
Każdy jedzie po Frenkiem zazwyczaj ale Pedri to jest wrak piłkarza z jednym dobrym podaniem na trzy mecze i cisza
1
Dzisiaj Dramatem się popisali:
Cancelo
Lewy
Pedri
Felix
Gundo
Środek pola to był dramat mam nadzieję że tym razem Gundo powie może coś o sobie.
6
Znowu przekręceni ale my też się nie popisaliśmy
3
I znowu strata punktów przez sędziego.
I to są fakty pomijając naszą grę
0
Pedri powinnien faulować i byłoby po temacie
3
Ale on chce tylko grać w piłkę.
Pajac
1
I co taki Xavi ma z tym zrobić?
0
Powtórka z PSG.
Cancelo...
3
Torres już zrobił 10 razy więcej niż Lewy
1
Lewy nie miał takiej sytuacji bo jest kuźwa za wolny
0
W końcu.
Tragedia dzisiaj
2
Lewy to przez wieczność będzie grał za nazwisko
0
Zastanawiam kto jest gorszy Dzisiaj
Cancelo czy Lewy
0
@Bobo25 A karny Realu nie był absurdalny?
Dla mnie nie powinno być karnego tu i tu a jak sędzia dał w sytuacji Realu to nam też się należał.
Cubarsi nie zrobił żadnego ruchu. Stanął w miejscu a Vasquez wbiegł w jego nogi
48
Ale wy się czepiacie tego sędziego.
Tak to już jest raz sędzia daje a raz oddaje.
To że zawsze daje Realowi a Barcelonie odbiera to zwykły przypadek i mamy po prostu pecha.
0
@Firestone Dowiemy się.
Technologia pomoże i wszystko wyjdzie.
0
@GeneralXavi Lech Poznań