4

Moim zdaniem faul przed polem karnem.

2

Niemcy na pewno są świetnie przygotowani fizycznie.
No Polska może mieć z nimi problemy w finale.

2

Szkocja na stojąco.
Musiala miał trzy dni na przyjęcie i uderzenie

0

@Joe_Barbaro Remis moim zdaniem.

2

@norbi77 Poczytaj sobie jego pozostałe posty, chłop jest odklejony tak że to szok.
Przykład:



I my mamy gościowi uwierzyć że jest jakieś nagranie które pasuje do jego narracji.
Na jakiej podstawie twierdzisz że on jest wiarygodny?

12

Spokojnie,oni podejmą decyzję zaraz po audytach bo niewiadomo co tam Pisowcy narobili.

8

@Emhyr Koledze raczej nie chodzi o trening pierwszego zespołu tylko drugiego a kiedy zaczną trening odnosi się do tego że dla Flicka taki trening to nie trening.

29

@jacobFCB Platformersi: Konfa ma pokemonów na listach na ostatnich miejscach!!!
Tymczasem Platforma na pierwszych miejscach:

1

@Wojcio Czemu? Co jest idiotycznego w jego zachowaniu na tym filmiku?

6

@takisobiektos Szok i niedowierzanie.

11

Braun w drodze do Brukseli xD
Polecam do końca wysłuchać jego opinii na temat tego pięknego utworu.


8

@aspr1me Chłop nawet na ławce w szatni by dostał kontuzji

2

@Zoker Kapitanem moim zdaniem jest żadnym a liczby które podajesz nie mają nic wspólnego z jego aktualną formą a o to się rozchodzi.

19

@kuz Najbardziej śmieszy jak niektórzy piszą żeby się do ich prywatnego życia nie wtrącać które sami pokazują i publikują w internecie xD

2

@zodiak_10 Bo im brakuje luzu .

1

@tristan87 No tak wszystko wina PiS.
Jeszcze 50 lat będą musieli po nich sprzątać ale się nie poddają.
Uśmiech i do przodu.

1

@Bagsik88 Bo jak nie trzeba a można coś zrobić to po co ma protestować wobec czego co jest zgodne.
Tutaj kończę z tobą dyskusje bo ciężko taką prowadzić jak ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem i ma problemy ze znaczeniem polskich słów.
Dziękuję ci za poświęcony czas.

0

@Bagsik88 Co oznacza nie trzeba?
Zapraszam do przeczytania słownika języka polskiego.

4

Komentarz usunięty

2

@Bagsik88 Ty naprawdę masz problemy ze zrozumieniem prostej rzeczy.
Jak ta flaga już jest to powinna być w odpowiedniej kolejności a jak nie ma całkiem to nie ma żadnego problemu

1

@Bagsik88 O kolejność, wyraźnie wskazuje ręką że kolejność powinna być inna

3

@Bagsik88 Nie wiem dlaczego ta Pani ją wyniosła ale powtarzam jeszcze raz że nie ma obowiązku by flaga UE tam widniała więc problemu nie ma.

4

@ikar34 Czyli każdy Polak głosujący na uśmiechniętą koalicję który pobiera socjal który wprowadził PiS to też szumowina?

4

@arasz1819
To po co w ogóle ktoś tworzył jakieś protokoły które zajmują czas i pieniądze podatników?
Wymierne korzyści?
Dla ciebie to może być nic ale dla mnie to pokazanie ludzią że polskie symbole należy traktować z należytym szacunkiem.

2

@Bagsik88 Jest napisane wyraźnie że flagi organizacji mają być na końcu więc jak są dwie flagi RP to one najpierw mają być.
Tak trudno to zrozumieć?

35

Ewidentnie Lewandowskiemu brakło luzu
i mięsień się zbytnio się napiął.

9

@Bagsik88 Wystawiłeś artykuł a go nawet nie przeczytałeś ze zrozumieniem
"Według działającej przy ministrze administracji i cyfryzacji Komisji Heraldycznej, flagi należy prezentować w następującej kolejności: na pierwszym miejscu flaga Rzeczypospolitej Polskiej, następnie flaga innego państwa, flaga województwa, powiatu, gminy, a dopiero po nich flagi organizacyjne (m.in. Unii Europejskiej)."

Czyli powinny być najpierw dwie flagi Polski a potem jako trzecia UE.

3

@tristan87 Ewidentnie wiatr pod narty.

7

@arasz1819 Potrafisz czytać ze zrozumieniem?
To że ta Pani wyniosła nie ma żadnego znaczenia.
To właśnie wy posługujecie takimi samymi frazesami, ruski agent,sekta, fanatycy a nie potraficie jednego argumentu przedstawić.
Żałosne

0

Heretics chyba do końca splitu będzie banować Jinx.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?