2

Karny oczywisty.

0

Heretics nie dojeżdża.
Świetne drafty ale co z tego jak umiejętnościami nie dojeżdżają.
Jankos za ten early game byłby zmieszany z błotem na SoloQ.
Trymbi ten split też dramat.

0

Szału nie było bo Holandia miała 2-3 setki które powinni wykorzystać
Kompromitacji też nie było choć ta Holandia mnie całkowicie nie przekonała i moim zdaniem będą mieć problemy z Austrią i to poważne.
Mieszane uczucia.

8

Taktyka na Joachima zadziałała


2

Kto tam kontuzji dostał na ławce xD

0

@Aragorn33 Na indywidualnej jakości?
Nie zgodzę się,nie było prawie akcji indywidualnych.
Największe zagrożenie tworzyli po wielo podaniowych akcjach.

0

Zieliński jak zwykle nieużyteczny i niewidoczny.
Natomiast Szymański znacznie gorszej.

0

@mekston Z czego brałeś?
Bo na flashcore Holandia ma aż 1.41, Polska 0.23

3

Typowy Depay dzisiaj.
Robi prawie wszystko dobrze do momentu strzału czy ostatniego podania.
Jego ruchliwość i mobilność sprawia nam ogromne problemy.

6

Co by nie mówić mamy sporo farta ale nasza gra nie jest tragiczna.
Holandia ze swoim sytuacjami powinna schodzić z trzema bramkami strzelonymi.

1

@NeroTFP1 Trudno żeby nie był zaangażowany w gole jak gra najbliżej bramki przeciwnika

3

Uważam że wyglądamy znacznie lepiej bez Lewego.
Co on właściwie daje tej reprezentacji?
Urbański z Buksą dają znacznie więcej.
Ruchliwość, drybling, pressing.
Wykończenie też jest.
W czym Robercik jest aktualnie lepszy?

3

Szymański chyba najgorszy na boisku

0

Ale fart.
To była dwusetka

0

Będzie pogrom.
Źle to wygląda

2

@Arden Znowu wujek jest u niego?

0

Czy wygramy!
Czy przegramy!
Jeden ch... !!!

4

@kamiVeB Wybaczyła mu ocierając łzy jego banknotami.

1

Ładny wczoraj kuponik wszedł
https://www.sts.pl/szukaj(modal:zaklady/356724057554952011)
Dzisiaj Holandia,Dania na luzie wygrywają no i pierwsze zaskoczenie na tym turnieju to będzie strata punktów przez Anglię

3

Akurat jak poszedłem do kibla to musieli strzelić no jap..

0

@PatrychoO Morata to jakiś eksperyment społeczny.
Chłop grał w Realu,Atletico,Juve, Chelsea i zawsze przechodził za ogromne kwoty a jest typowym średniakiem a jego najlepsze atuty mijają się z tym co powinna prezentować typowa 9.

0

Typ się położył bez kontaktu

1

Węgrzy coś lepiej zaczęli grać oprócz tej strzelonej bramki w drugiej połowie?

1

Szwajcaria z ogromnym spokojem i celnością wyprowadza piłkę.

1

To powinnien być gol.
Mógłby być spalony ale sytuacja świetna Węgrów

1

Czy według was Szwajcaria ma od Polski:
Lepsza kadrę
Troszkę lepszą
Porównywalną
troszkę słabszą
Gorszą kadre
Według mnie porównywalną albo nawet troszkę słabszą

0

@Essos Syf.
Tylko polski Kraft

0

@tomek8756 To dobrze jak jest ciasno
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Rzut wolny.
Nie wiem co tak długo to sprawdzali.
Na pierwszy rzut oka było to widać.

4

Moim zdaniem faul przed polem karnem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?