Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Karny oczywisty.
0
Heretics nie dojeżdża.
Świetne drafty ale co z tego jak umiejętnościami nie dojeżdżają.
Jankos za ten early game byłby zmieszany z błotem na SoloQ.
Trymbi ten split też dramat.
0
Szału nie było bo Holandia miała 2-3 setki które powinni wykorzystać
Kompromitacji też nie było choć ta Holandia mnie całkowicie nie przekonała i moim zdaniem będą mieć problemy z Austrią i to poważne.
Mieszane uczucia.
8
Taktyka na Joachima zadziałała
2
Kto tam kontuzji dostał na ławce xD
0
@Aragorn33 Na indywidualnej jakości?
Nie zgodzę się,nie było prawie akcji indywidualnych.
Największe zagrożenie tworzyli po wielo podaniowych akcjach.
0
Zieliński jak zwykle nieużyteczny i niewidoczny.
Natomiast Szymański znacznie gorszej.
0
@mekston Z czego brałeś?
Bo na flashcore Holandia ma aż 1.41, Polska 0.23
3
Typowy Depay dzisiaj.
Robi prawie wszystko dobrze do momentu strzału czy ostatniego podania.
Jego ruchliwość i mobilność sprawia nam ogromne problemy.
6
Co by nie mówić mamy sporo farta ale nasza gra nie jest tragiczna.
Holandia ze swoim sytuacjami powinna schodzić z trzema bramkami strzelonymi.
1
@NeroTFP1 Trudno żeby nie był zaangażowany w gole jak gra najbliżej bramki przeciwnika
3
Uważam że wyglądamy znacznie lepiej bez Lewego.
Co on właściwie daje tej reprezentacji?
Urbański z Buksą dają znacznie więcej.
Ruchliwość, drybling, pressing.
Wykończenie też jest.
W czym Robercik jest aktualnie lepszy?
3
Szymański chyba najgorszy na boisku
0
Ale fart.
To była dwusetka
0
Będzie pogrom.
Źle to wygląda
2
@Arden Znowu wujek jest u niego?
0
Czy wygramy!
Czy przegramy!
Jeden ch... !!!
4
@kamiVeB Wybaczyła mu ocierając łzy jego banknotami.
1
Ładny wczoraj kuponik wszedł
https://www.sts.pl/szukaj(modal:zaklady/356724057554952011)
Dzisiaj Holandia,Dania na luzie wygrywają no i pierwsze zaskoczenie na tym turnieju to będzie strata punktów przez Anglię
3
Akurat jak poszedłem do kibla to musieli strzelić no jap..
0
@PatrychoO Morata to jakiś eksperyment społeczny.
Chłop grał w Realu,Atletico,Juve, Chelsea i zawsze przechodził za ogromne kwoty a jest typowym średniakiem a jego najlepsze atuty mijają się z tym co powinna prezentować typowa 9.
0
Typ się położył bez kontaktu
1
Węgrzy coś lepiej zaczęli grać oprócz tej strzelonej bramki w drugiej połowie?
1
Szwajcaria z ogromnym spokojem i celnością wyprowadza piłkę.
1
To powinnien być gol.
Mógłby być spalony ale sytuacja świetna Węgrów
1
Czy według was Szwajcaria ma od Polski:
Lepsza kadrę
Troszkę lepszą
Porównywalną
troszkę słabszą
Gorszą kadre
Według mnie porównywalną albo nawet troszkę słabszą
0
@Essos Syf.
Tylko polski Kraft
0
@tomek8756 To dobrze jak jest ciasno
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Rzut wolny.
Nie wiem co tak długo to sprawdzali.
Na pierwszy rzut oka było to widać.
4
Moim zdaniem faul przed polem karnem.