13

@norbi77 Nie to nie jest mój kandydat to po pierwsze.
Po drugie brak flagi UE jest zgodne z protokołem więc nadal się nie zapoznałeś a się wypowiadasz.
Po trzecie ja rozumiałbym jakby sam tą flagę wziął, potargał czy podpalił i zrobił cyrk jak w sytuacji z gaśnicą którą potępiam ale tu po prostu zwrócił uwagę bez zbędnego szumu.
Szukacie problemów tam gdzie ich nie ma.

36

@norbi77 Oszołom to z ciebie raczej jest jak nie masz pojęcia czym jest protokół flagowy.
Polskie prawo wyraźnie to określa.
I tu nie chodzi czy ta flaga jest tylko gdzie jest umiejscowiona.
Proponuje zapoznać się z prawem a potem pier głupoty.
To przecież Unia krytykowała naszą praworządność a co teraz jak ktoś przestrzega prawa to nagle nie pasuje?

12

@tristan87 Badziew straszny, obrzydliwe kolory, postacie z dupy wzięte.
Gdyby nie napis poland i ta małe barwy to bym nie wiedział że to polski autokar.

2

@tristan87 Nie wiem,spytaj się go.
Został wybrany w legalnych wyborach więc to sprawa jego i jego wyborców którzy go potem rozliczą z tego, taką mam nadzieję.

14

@tristan87 A co ma jedno do drugiego?
Unia atakowała Polskę za brak praworządności a jak człowiek chce przestrzegać tego prawa to też źle?

9

@tristan87 Co do flag prawo jasno mówi jak to powinno wyglądać więc Braun ma 100% rację.
Respektujmy prawo bo w końcu Unia twierdziła że nie ma u nas praworządności.

3

@RosjaninBut Co do tych plaskoziemców i innych pokemonych na ich listach to było znacząco mniej niż w poprzednich dwóch wyborach.
Mają niewątpliwie problem kadrowy bo kimś trzeba listy obsadzić a budowanie struktur i dobieranie odpowiednich ludzi trwa ogrom czasu.
Póki co idzie to w dobrą stronę, po za tym w każdej partii są takie "osobowości"

0

@Bobo25 Proszę o listę jej odklejonych i niebezpiecznych poglądów.
Pisanie że ktoś jest uparty w swoich poglądach to duży komplement,nie jest śmieszną chorągiewką i można jej zaufać że będzie robiła to co głosi.

3

@Bobo25 Nic lepszego dzisiaj nie przeczytam xD
Pani Zajączkowska to kompetentna, zawsze przygotowana,nie pieprzy głupot i ma dobrą prezencję.
Porównanie jej do Żukowskiej to idiotyzm

2

@Radioactive9705 Też należę do tego elitarnego grona.
Elektrycy to najfajniejsze chłopaki, pozdrawiam wszystkich

14

Szczęść Boże wszystkim.
Nie ma to jak wolne w poniedziałek.

40

@macio_944 W dupie mam wstyd i zdanie innych.
Dla mny liczy się tylko jedno, walka o polskie interesy.
Czy tak będzie zobaczymy.

1

@Hosh A czemu to ma być podział Konfy?
Sławek na pewno się cieszy że Brauna nie będzie w polskiej polityce bo będzie sobie cichutko siedział w Brukseli.
Berkowicz jest potrzebny tu na miejscu moim zdaniem

1

@tristan87 Podnóżek Tuska przepadł i to już chyba bezpowrotnie.

8

Sytuacja z Braunem wygrana totalna jak faktycznie się dostanie.
Konfa zachowa sobie wyborców jego partii,on się schowa w Brukseli na dobre kilka lat. Po za tym taki człowiek jest przydatny do walki z kierunkiem który ostatnio obrała UE.

5

Najwięcej głosów otrzymał BORYS BUDKA!
Tak to ten co zarzekał się że nie idzie do Europarlamentu.
Dobrze że wyborcy to pamiętali.

1

@Stinger_ Dlatego że połowa nie lubi PiSu a druga połowa PO.
O to im właśnie chodzi by dzielić społeczeństwo między sobą i naiwni Polacy dają się w to wciągać.

7

Hołownia nie będzie tylko nad konstytucją płakał.
To jest dramat taki wynik, jeszcze patrząc że szli razem z PSL.
Brawo konfa myślałem że będzie to 9-10% raczej.
A Tusk osiąga swój cel czyli wchłanianie wyborców koalicjantów.
Jakby takie wyniki były w wyborach sejmowych,konfa miałaby wszystkich w garści.

Natomiast w Polsce nie będzie lepiej jak nadal POPIS będzie zdobywał trzy czwarte głosów.


0

A tak wygląda bazarek w Niemczech.
Ciekawe


0

@HypeR Dla mnie ten swap mimo że wyszedł słabo to bardzo opóźnił Wundera. Nie mogli grać pod tą Camille a to powinno być priorytetem.
Ten ivern nie byłby najgorszy jakby nie dawali sobie tak wchodzić na plecy.

0

Bardzo fajny drafcik Heretics.
Wunder na czymś agresywnym, świetna odpowiedź w dżungli i stabilne picki dla Zwyroo i Flakkeda

1

@Kgorecki2500 No cienko to wygląda.
Chociaż moim zdaniem większy ruch zacznie się po południu bo w nocy padał deszcz,zmiana ciśnienia i ludzią nie chce się aż tak wychodzić z domu przed południem.

0

I jak wygląda frekwencja na tą chwilę są już jakieś informacje?
Patrząc na ludzi wchodzących do lokali wyborczych będzie raczej słabo.

0

Heretics wygrana w pierwszym meczu.
Brawo dla nich szczególnie za rozgrywanie walk drużynowych.
Dobry draft, przypominam że wymienili chłopa od tego właśnie i trenerów.
Dobrze to wróży.

0

@titooB koleżanki Lewego z bachaty.
A nie czekaj...

0

@tbas Płot z dykty to tym bardziej żołnierze powinni mieć broń i prawo ją używać.
xD

0

@tbas Milion ważniejszych spraw od bezpieczeństwa naszego państwa która zawsze powinna być priorytetem,nie powiem ciekawe.

1

@tbas No właśnie ile było tematów ważniejszych od bezpieczeństwa na granicy gdzie żołnierze ryzykują swoim zdrowiem i życiem dla polskich obywateli?
Lepiej ten czas spędzać na Twitterze i obarczać za wszystko PiS.
Jakoś jak ta skandaliczna sytuacja wyszła na jaw to potrafili zareagowac w kilka dni bo by im za bardzo słupki wyborcze spadły.

0

Flow słabe ale liczy się przekaz i trochę dystansu do siebie.
Brawo Berkowicz


15

@macio_944 Piszesz o fanatyzmie a największy beton wyborczy posiada POPIS.
Fakt że ten kandydat to kompromitacja ale różnica między konfą a twoja ukochaną platformą jest taka że ten typ jest 7 na liście i nie ma szans na dostanie się i jest tylko po to by zapełnić listy a uśmiechnięta koalicja ma wariatów i idiotów na jedynkach i wielu z nich już jest w sejmie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?