Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ładnie dzisiaj premier mówił o CPK
A audytów na podstawie których mieli podjąć decyzję jak nie było tak nie ma.
Piękna uśmiechnięta Polska.
0
@koksik2700 Aktualnie cena za przegląd jest skandalicznie mała ale żeby od razu o 400% to jest żart trochę.
Powinni to wypośrodkować i byłoby okej.
1
@RichardWinters Ja wiem jak to brzmi i co bym nie napisał to wychodzi że go bronie.
Po prostu uważam że być może kibice dostali to na co zasłużyli.
0
@BorzyKrzys Nie żebym go bronił ale pewnie usłyszał nie jedno "miłe" słówko z ich strony podczas meczu więc poszedł się odegrać.
0
@Bagsik88 Drybling czy pressing wymieniłem dodatkowo by już całkowicie wymienić jego wady ale jak zwykle nie zrozumiałeś.Bycie pod grą oznacza wychodzenie do piłki w przypadku napastnika takiego typu to powinna być gra na ścianę, wyjście na długą piłkę,aktywne poruszanie się bez piłki by robić przewagę dla kolegów, próbowanie gry na jeden kontakt w polu karnym.
I tu kończę z tobą dyskusje bo widać że nic się nie nauczyłeś po poprzednich dyskusjach i się do tego nie nadajesz już nie wspomnę że za chwilę pójdziesz się się popłakać do redakcji jak ostatnio bo stwierdziłem fakt o tobie.
Nie oznaczaj mnie i nie odpowiadaj na moje komentarze bo i tak nie będę marnował na ciebie czasu. Bye
1
@Herato Niewiadomo.
Copa America dopiero się zaczęło przecież.
0
@Bagsik88 Ja ci nie będę podstawowych pojęć tłumaczył, znajdź sobie w internecie albo w słowniku.
Z Porto wyleciał to co mam co zrobić?
Dopisać mu bramki?
Napoli w tamtym czasie to był dramat i byli w środkowej części tabeli w lidze, nieporównywalnie gorsi od PSG.
2
Jakbym napisał co myślę o futbolu Anglików to poszedłbym do więzienia
0
@Bagsik88 Bycie pod grą to nie oznacza rozgrywania.
W grupie strzelił chyba tylko przeciwko Antwerpi i dwa gole zanotował z Napoli. Naprawdę poziom najwyższych lotów.
Jak przyszedł poważny rywal w 1/4 to wyglądał jak przez większość sezonu czyli słabo.
1
@Lucyfffer "Pomijając założenie że strzeli ktoś inny "czyli kluczowe założenie.
Nie da się tego sprawdzić więc ta statystyka jest po prostu do dupy i zakłamuje rzeczywistość.
Już nie mówiąc że na te mecze miało też wpływ 10 innych piłkarzy.
0
@Bagsik88 Przecież ja nie mówię o rozgrywaniu.
Mówię o pressingu, wyjściu na wolne pole, jego dryblingu czy szybkości.
Te elementy u niego nie istnieją,jest strasznie statyczny i często bardzo źle się ustawia.
Gol z Atletico faktycznie był ale ja mówię o średniej.
Po za tym jego trafień w tych najważniejszych meczach brakło jak w np LM.
0
@lntrowertyk Aktualnie jego jedyny Plus to średnie wykończenie.
W naszym klubie napastnik musi być pod grą a nie dostawi kilka razy nogę z przeciętniakami z La Liga.
I przypominam że w przyszłym sezonie będzie zarabiał kosmiczne pieniądze ponad 30mln.
0
@Who_you_mam bardzo prawdopodobne by to nam awansu nie dało
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Super napastnik
Napastnika się rozlicza z goli
Bardzo się cieszę że będzie stanowił trzon ataku Barcelony.
0
Powinien dać komuś innemu ale ego nie pozwala
0
@Firestone Mi się zawsze taki wydawał.
Wydaje mi się że sportowe osiągnięcia przysłoniły jego charakterek i ego.
0
Cillesen podobno do Las Palmas ma iść.
Szkoda że odszedł bo bym genialnym zmiennikiem.
2
@xavi890 Nienawidzą xD
Widzę że najmniejsze słowa krytyki w jego stronę które mu się należą bo nie gra słabo od kontuzji tylko znacznie wcześniej są odbierane jako mieszanie go z błotem czy zrzucanie całej winy na niego.
Zabawne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Moim zdaniem to powinna być decyzja już selekcjonera bo moim zdaniem nie zasługuje on na powołani.
Kapitan z niego marny a sportowo jest bezużyteczny na tą chwilę.
Co on daje naszej kadrze aktualnie?
Kompletnie nic, lepiej dać szansę młodym.
16
@Criss18Barca Bo chcą robić szum dla swoich wyborców bo wiedzą że ich słupki lecą na ryj.
4
97 minuta
Piłka leci do Perisica
Szpakowski: "On wie co robić z piłką w takich sytuacjach."
Po czy Perisic walnął lage do przodu po czym poszła kontra Włoch
Kurtyna
2
@Encore Niemożliwe.
Już go nie stać po kupnie MŚ
0
@adi7adi8 Oczywiście ale musieliby przegrac bardzo wysoko a grają z dramatyczną Anglią.
Matematycznie szanse są ale nikt w to nie uwierzy.
0
@michal26 Przejęzyczenie:(
2
@Criss18Barca już na 100%>
Słowenia ma lepszy bilans która jest aktualnie czwarta
42
Polska sobie elegancko na spokojnie i pewnie odpadła po dwóch meczach by nie mieć nerwówki tak jak Chorwacja.
0
@KacperVEB No nie już są za Słowacja która jest czwarta z dwoma punktami bo mają gorszy bilans bramkowy.
0
Nie ma to jak odpaść po ostatniej akcji meczu