1

Czy Harry Kane dotknął piłki w tym meczu xD
Bo ja nie kojarzę.

7

@NeroTFP1 Sprytny
Wymienić Audi Cap na ME to każdy chciałby a robić nie ma komu

6

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Aragorn33 A czy ja napisałem że AFD nie jest prorosyjskie????
Są prorosyjcy jak większość partii w Niemczech na czele z rządzącymi ale o tym już nie raczyłeś napisać

0

@FcPortoFan1999 Czyli już się kończą.
Niestety słuchawki bardzo często się psują

0

@TR3YWAY Oczywiście że uczynił postęp fizyczny ale porównanie tego z różnych perspektyw jest zakłamane

0

@FcPortoFan1999 Za ile i jakie?

0

@Aragorn33 Przekaz Sławka xD
Powiedz mi to co w takim razie powinna zrobić konfederacja?
Dołączyć do Lewicowego szaleństwa
Dołączyć do Ruska Orbana
Dołączyć do skrajnego AFD


0

@Aragorn33 To jest parlament europejski i konfederacja ma bardzo podobne poglądy w którą strone UE powinna podążać i tego dotyczy porozumienie.
Ale rozumiem lepiej pojechać do Brukseli brać tylko kasę i w ogóle nic nie robić.
Bycie w koalicji z kimś daje znacznie więcej możliwości niż być posłami niezrzeszonymi.

0

@Aragorn33 A z kim mają tworzyć sojusz?
Z lewicowymi odklejencami?

2

@Safrani Można zmienić pogląd jeśli ukazał się jakiś nieznany wczesniej fakt na dany temat a tak to jest się kłamcą i typem który robi wszystko by być u władzy.

2

Złoto
Hołownia jest większą chorągiewką niż jego pan Donald Tusk
https://ttwitter.com/KonradBerkowicz/status/1811823144023560666

3

Ale ten Yamalek szybko nam rośnie.
Pamiętam jak miał jeszcze 16 lat tak jakby to było wczoraj

0

@HypeR Arbuzy
Truskawki
Banany
Bezapelacyjne top3

1

@ikar34 Na to wychodzi

1

@ikar34 Tylko wiesz że Sławek nie bierze kasy za bycie posłem?

1

@tristan87 Messi dostał wyrok za lata gdy miał 20-22lat.
Myślisz że taki ktoś z milionami na koncie w takim młodym wieku sam zajmuje się swoimi sprawami finansowymi?

7

@partymaker Typ jest tak sztucznym człowiekiem który robi wszystko na pokaz że w końcu coś musiało wyjść

1

Yamal wiesz co robić

33

Najobrzydliwsza reprezentacja na tym turnieju zagra w finale.

0

I nadal lecą te reklamy xD
"Biedronka droższa aż o 20% !!!!!!!"

0

@VamoSBarca88 zblokować piłkę wyprostowaną noga z stopą skierowaną ku górze?
To bardzo niebezpieczne zagranie i zawsze w takich sytuacjach sędzia gwizdnie

0

To był klarowny karny.
Nie można tak wystawiać nogi bo jest to bardzo niebezpieczne dla przeciwnika przy takich sytuacjach.
Przepisy są tu jasne i nie ma o czym mówić.
Dziwi że ktokolwiek to próbuje podważyć.

0

Odkąd Flick wszedł do ośrodka treningowego to Yamal nic nie gra i nawet jednego gola nie strzelił i takie są fakty

2

Z jednej strony odwalił cyrk z drugiej strony pytanie jest czy jakby tak nie zareagował to przeciwnik dostał by żółtko za niesportowe zachowanie.

Często tak jest że piłkarze wyolbrzymiają faule czy takie zachowania bo inaczej sędzia by po prostu nie zareagował.


8

W przyszłym roku w 11 Hiszpanii
Cubarsi
Pedri
Nico
Yamal
Gavi
Być może Balde coś powalczy

0

1 lipiec 2026 oficjalnie SHREK 5
Kto będzie dubbingował osła?
Propozycje?
CR7 czy Vini się bardziej nadaje?

3

Yamal piłkarzem meczu!!!!!!

0

Szkoda Kounde
Dobry turniej z jego strony.
On,Saliba i Kante coś grali.
Reszta to był dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?