3

@DonCarletto Można wybaczyć bo zmienił zdanie przed finałem a nie po.

0

@Faro Pytanie ile ma aktualnie
Myślę że takie 6-8 mln powinnien dostawać,brutto oczywiście

0

@Safrani A na jakiej zasadzie powinno się próbować reformować UE ?
Rozmowami?
Każdy ma swoją wizję i dlaczego oni mają słuchać głosu kogoś innego jak mają aktualnie większość i mogą robić co chcą i to robią.
Recepta jest jedna, przejęcie władzy przez całkowicie kogoś innego ale najpierw trzeba uświadomić ludzi co się tam dzieje i to robi Zajączkowska.
Wiem co oznacza wyjście z Unii i to powinna być ostateczność ale powinniśmy się do tego przygotować niezależnie od opcji która w Polsce rządzi i jaki cel faktycznie obierzemy

2

@arasz1819 Lepszy elektorat "rozsądny" niż "uśmiechnięty"
Po za tym każdy wie co Unia nam dała bo uczyniliśmy wielki postęp dzięki niej ale to nie powód żeby tkwić w niej choćby nie wiem co i brnąć w te absurdy bo kiedyś coś nam dali.
UE jest całkowicie czymś innym obecnym niż kiedyś i ma całkowicie inne plany.

7

@Safrani Mocne przemówienia są pokazywane w mediach na całym świecie a nijakie przemilczane.
Trzeba pokazywać światu w którym kierunku zmierza UE i ona to robi.
Zamyka sobie drzwi?
A po co ma je zostawiać otwarte jak i tak z nimi nie warto rozmawiać bo chcą zniszczyć wszytko swoimi absurdalnymi pomysłami.

2

@Firestone Warto podkreślić że Frenkie De Jong naprawdę zarabia 17mln brutto ale są mu winni kasę z poprzednich lat

13

@Worny I ten niepodrabialny uśmiech xD

5

@Kgorecki2500 Język faktów

1

@fart No bo to był amator

2

Najważniejsze że Niemcy nie wygrali hehe

2

Del Buske xDD
Szpaku jest niepodrabialny

5

Zdejmują medale pajace
Ja bym się bardzo cieszył z takiego sukcesu

1

W sumie nie mówiło się o Rodrim w kwestii MVP
A powinno, kapitalny zawodnik

4

Rodri najlepszym zawodnikiem!!!
Zasłużenie
Warto doceniać takich grajków którzy trzymają wszystko w ryzach po cichu

1

@damianex10 Gówno prawda.
Sevilla czy Villareal przegrali superpuchar UEFA
A Hiszpania przegrała z Brazylią w pucharze konfederacji jak jeszcze istniał

8

Teraz Argentyna do boju!!!!!!

3

Yamal wygrywa w wieku
10 lat i 2556 dni
Kozak

0

@Comentateiro Za Enrique też grali bardzo dobrze.
Enrique nie miał Yamala, Nico.

0

Southgate kolejny raz przegrywa.
Oby tak dalej

1

17 latek wygrywa Euro grając pierwsze skrzypce

To jest chore

4

Harry Kane
Cały czas stabilnie jeśli chodzi o trofea

1

La Furia Roja !!!!!!
Wygrał futbol!

5

Pedri Gavi
:))))))

1

Brawa dla Cucu świetnie na pełnej szybkości się podłączył,że on ma jeszcze siły.
A piła TOP !

1

Jest !!!!!!!!
Elegancko

0

Hiszpania dusi Anglików

0

Southgate najmądrzejsza zmiana na świecie.
Pytanie czy ta klątwa w takim wypadku wygasa

5

Morata jak Lewandowski w Barcelonie.
Czuć aromat drewna.
Z tą różnicą że Morata charuje w pressingu

4

Ależ Morata popsuł to podanie.
Olmo genialnie wychodził

31

Piękny Iniesta na trybunach a obok chyba David Villa również piękny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?