Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@DonCarletto Można wybaczyć bo zmienił zdanie przed finałem a nie po.
0
@Faro Pytanie ile ma aktualnie
Myślę że takie 6-8 mln powinnien dostawać,brutto oczywiście
0
@Safrani A na jakiej zasadzie powinno się próbować reformować UE ?
Rozmowami?
Każdy ma swoją wizję i dlaczego oni mają słuchać głosu kogoś innego jak mają aktualnie większość i mogą robić co chcą i to robią.
Recepta jest jedna, przejęcie władzy przez całkowicie kogoś innego ale najpierw trzeba uświadomić ludzi co się tam dzieje i to robi Zajączkowska.
Wiem co oznacza wyjście z Unii i to powinna być ostateczność ale powinniśmy się do tego przygotować niezależnie od opcji która w Polsce rządzi i jaki cel faktycznie obierzemy
2
@arasz1819 Lepszy elektorat "rozsądny" niż "uśmiechnięty"
Po za tym każdy wie co Unia nam dała bo uczyniliśmy wielki postęp dzięki niej ale to nie powód żeby tkwić w niej choćby nie wiem co i brnąć w te absurdy bo kiedyś coś nam dali.
UE jest całkowicie czymś innym obecnym niż kiedyś i ma całkowicie inne plany.
7
@Safrani Mocne przemówienia są pokazywane w mediach na całym świecie a nijakie przemilczane.
Trzeba pokazywać światu w którym kierunku zmierza UE i ona to robi.
Zamyka sobie drzwi?
A po co ma je zostawiać otwarte jak i tak z nimi nie warto rozmawiać bo chcą zniszczyć wszytko swoimi absurdalnymi pomysłami.
2
@Firestone Warto podkreślić że Frenkie De Jong naprawdę zarabia 17mln brutto ale są mu winni kasę z poprzednich lat
13
@Worny I ten niepodrabialny uśmiech xD
5
@Kgorecki2500 Język faktów
1
@fart No bo to był amator
2
Najważniejsze że Niemcy nie wygrali hehe
2
Del Buske xDD
Szpaku jest niepodrabialny
5
Zdejmują medale pajace
Ja bym się bardzo cieszył z takiego sukcesu
1
W sumie nie mówiło się o Rodrim w kwestii MVP
A powinno, kapitalny zawodnik
4
Rodri najlepszym zawodnikiem!!!
Zasłużenie
Warto doceniać takich grajków którzy trzymają wszystko w ryzach po cichu
1
@damianex10 Gówno prawda.
Sevilla czy Villareal przegrali superpuchar UEFA
A Hiszpania przegrała z Brazylią w pucharze konfederacji jak jeszcze istniał
8
Teraz Argentyna do boju!!!!!!
3
Yamal wygrywa w wieku
10 lat i 2556 dni
Kozak
0
@Comentateiro Za Enrique też grali bardzo dobrze.
Enrique nie miał Yamala, Nico.
0
Southgate kolejny raz przegrywa.
Oby tak dalej
1
17 latek wygrywa Euro grając pierwsze skrzypce
To jest chore
4
Harry Kane
Cały czas stabilnie jeśli chodzi o trofea
1
La Furia Roja !!!!!!
Wygrał futbol!
5
Pedri Gavi
:))))))
1
Brawa dla Cucu świetnie na pełnej szybkości się podłączył,że on ma jeszcze siły.
A piła TOP !
1
Jest !!!!!!!!
Elegancko
0
Hiszpania dusi Anglików
0
Southgate najmądrzejsza zmiana na świecie.
Pytanie czy ta klątwa w takim wypadku wygasa
5
Morata jak Lewandowski w Barcelonie.
Czuć aromat drewna.
Z tą różnicą że Morata charuje w pressingu
4
Ależ Morata popsuł to podanie.
Olmo genialnie wychodził
31
Piękny Iniesta na trybunach a obok chyba David Villa również piękny