0

Szkoda Kounde
Dobry turniej z jego strony.
On,Saliba i Kante coś grali.
Reszta to był dramat

2

Błagam niech jutro Anglia zostanie odprawiona do domu

0

Brawo Hiszpania
Po puchar!!!!!

0

Typowy Upamecano

0

No teraz moim zdaniem Hiszpania zdominuje środek pola

0

@El Plutoninho Griezmann raczej nie bierze gry na siebie.
On właśnie lubi otrzymywać piłkę wyżej właśnie od typowego pomocnika

0

@ACMaldini3 Francja ostatnio swój najlepszy okres miała jak miała właśnie Pogbe który takim graczem był

0

@Vamos_RM Z tymi faulami Aureliena może być problemam.

0

@sintesox Mbappe to przeszłość.

5

Życie jest piękne
Yamal sobie ładuje bramkę na euro w półfinale w wieku 16 lat
Ja w tym wieku ładowałem sobie pierwsze browary
Obie chwile są cudowne.

5

Prawdziwy lider xD


0

Gola turnieju chyba już znamy.
Najlepszy zawodnik w turnieju też jest w zasięgu

2

@szymekdymek Zrobi zmianę selekcjonera Francji

4

Theo nie wytrzymuje tego że 16 latek nimi kręci

2

Ale te Barcelońskie skrzydełka chodzą

1

Jazda z nimi!!!!!!

1

Rabiot co tam mówiłeś przed meczem?????

0

Czemu aż tak gwiżdżą na Cucurelle?

9

Yamal okradziony z asysty

0

@AmigoBlancos Zły.
Sam Yamal wali Hattricka jutro

7

@Faro Dlatego zagrali bez planu taktycznego.
Geniusz

5

@Kapitan hawk Tyle czasu a nadal cieszy

1

@agaFCB Wyraźnie odniosłem się do pozycji na tej grafice a nie o to czy zasłużył bo zagrał genialnie.
On wszedł za Pedriego, operował bardzo blisko pola karnego lub schodził na skrzydło a tu ustawili go jako pivota.

2

@Encore I ta pozycja Olmo xD

0

@4drian0 Mbappe nie lubi tego.
To wina na pewno tej złej prawicy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Za 100 tak ale nikt tyle nie da.
Po za tym jeśli priorytetem jest Nico a do pomocy ściągniemy tylko np Merino to Holender musi zostać.
Uważam też że granie Flicka będzie bardzo pasowało Holendrowi

1

Ludzie mają bardzo krótką pamięć.
Mój komentarz o Frenkiem w 2023 roku i jakoś wiele ludzi się z tym godziło a teraz oczywiście ostry hejt na niego bo mu sezon nie wyszedł.
W takim razie nikt się nie nadaje i wszystkich trzeba sprzedać.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13594322#comment-13594322

1

@Gaz Gówno prawda.
Frenkie grał świetnie w dwóch pierwszych sezonach u Xaviego i był najbardziej regularnym grajkiem.
W tym sezonie dobrze zaczął i grał lepiej od Gundo na początku ale później się popsuło niestety po kontuzji.

8

W reprezentacji gra świetnie. Moim zdaniem niepotrzebnie szedł do Anglii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?