Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda Kounde
Dobry turniej z jego strony.
On,Saliba i Kante coś grali.
Reszta to był dramat
2
Błagam niech jutro Anglia zostanie odprawiona do domu
0
Brawo Hiszpania
Po puchar!!!!!
0
Typowy Upamecano
0
No teraz moim zdaniem Hiszpania zdominuje środek pola
0
@El Plutoninho Griezmann raczej nie bierze gry na siebie.
On właśnie lubi otrzymywać piłkę wyżej właśnie od typowego pomocnika
0
@ACMaldini3 Francja ostatnio swój najlepszy okres miała jak miała właśnie Pogbe który takim graczem był
0
@Vamos_RM Z tymi faulami Aureliena może być problemam.
0
@sintesox Mbappe to przeszłość.
5
Życie jest piękne
Yamal sobie ładuje bramkę na euro w półfinale w wieku 16 lat
Ja w tym wieku ładowałem sobie pierwsze browary
Obie chwile są cudowne.
5
Prawdziwy lider xD
0
Gola turnieju chyba już znamy.
Najlepszy zawodnik w turnieju też jest w zasięgu
2
@szymekdymek Zrobi zmianę selekcjonera Francji
4
Theo nie wytrzymuje tego że 16 latek nimi kręci
2
Ale te Barcelońskie skrzydełka chodzą
1
Jazda z nimi!!!!!!
1
Rabiot co tam mówiłeś przed meczem?????
0
Czemu aż tak gwiżdżą na Cucurelle?
9
Yamal okradziony z asysty
0
@AmigoBlancos Zły.
Sam Yamal wali Hattricka jutro
7
@Faro Dlatego zagrali bez planu taktycznego.
Geniusz
5
@Kapitan hawk Tyle czasu a nadal cieszy
1
@agaFCB Wyraźnie odniosłem się do pozycji na tej grafice a nie o to czy zasłużył bo zagrał genialnie.
On wszedł za Pedriego, operował bardzo blisko pola karnego lub schodził na skrzydło a tu ustawili go jako pivota.
2
@Encore I ta pozycja Olmo xD
0
@4drian0 Mbappe nie lubi tego.
To wina na pewno tej złej prawicy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Za 100 tak ale nikt tyle nie da.
Po za tym jeśli priorytetem jest Nico a do pomocy ściągniemy tylko np Merino to Holender musi zostać.
Uważam też że granie Flicka będzie bardzo pasowało Holendrowi
1
Ludzie mają bardzo krótką pamięć.
Mój komentarz o Frenkiem w 2023 roku i jakoś wiele ludzi się z tym godziło a teraz oczywiście ostry hejt na niego bo mu sezon nie wyszedł.
W takim razie nikt się nie nadaje i wszystkich trzeba sprzedać.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13594322#comment-13594322
1
@Gaz Gówno prawda.
Frenkie grał świetnie w dwóch pierwszych sezonach u Xaviego i był najbardziej regularnym grajkiem.
W tym sezonie dobrze zaczął i grał lepiej od Gundo na początku ale później się popsuło niestety po kontuzji.
8
W reprezentacji gra świetnie. Moim zdaniem niepotrzebnie szedł do Anglii