Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie to Chorwacja i Włosi nie zasłużyli sportowo na wyjście z grupy.
1
@Pressinho No to chyba inny mundial oglądaliśmy.
Mecz z Arabią nie wyszedł to fakt ale w pozostałych meczach zawsze byli drużyną lepszą przez większość meczu.
Nie wiem gdzie tu jakiś fart widzisz.
1
@Stagiryta Na poprzednim mundialu też się nie popisali.
Wyszli drudzy z grupy za Marokiem,1/8 ledwo wygrali z Japonią.
Mecz z Brazylią ledwo po karnych gdzie wcześniej Brazylia miała ogrom sytuacji.
A na koniec Argentyna się po nich przejechała.
Wynik niby był ale to więcej farta niż umiejętności, coś jak Portugalia na Euro w 2016.
6
Widziałem ten ogień na boisku czy podczas przemowy przed meczem.
Śmieszny jest
3
@NeroTFP1 Myślę że nie jeden ojciec byłby zadowolony z dobrej flaszki ale ta reklama to żenada
1
@Deviler Konsola oczywiście ale wiadomo że nie zagrasz we wszystkie gry na niej więc weź to pod uwagę.
2
@Odcinkowy Zrobiono mnóstwo.
Największy problem w takich budowach to zezwolenia,zgody, dokumentację i wiele innej papierkowej roboty.
Jesteśmy już na etapie że można łopatę wbijać a to ogromny postęp.
Niestety jak wiemy nie dojdzie do tego
5
@Safrani Zmienią nazwę i założenia projektu czyli projekt już oficjalnie uwalony.
Brawo nie jeden Niemiec będzie się cieszył.
12
@Arden a potem wychodzi Dembele z Mbappe którzy twierdzą że prawica jest zagrożeniem xD
0
@FcPortoFan1999 Kuźwa to jest dramat.
W poprzednim splicie grali o niebo lepiej tylko największym problemem były drafty a teraz drafty są bardzo dobre a zawodnicy ch...
Trymbi to jakiś dramat a Jankos sobie odpala symulator farmy i nie ma żadnego wpływu na grę.
Ja nie wiem jak taki regres można zaliczyć.
7
@Arden A wiesz że to jest przerobione i w oryginale grał w fife? xD
0
Lukaku dosłownie był na 2-4 cm spalonym
0
@norbi77 Brzmi jakby pozwalał żonie na gorące tańce z gorącymi Hiszpanami czyli chłop bez jaj.
1
@AFA Tak wtedy słaba Argentyna, całkowicie rozbita i z trenerem który nie ogarnia była najbliżej do wyeliminowania Francji za burte
0
@NeroTFP1 Tak pięć razy :D
Naucz się liczyć to po pierwsze
Po drugie jeden komentarz dotyczył Reprezentacji a drugi Barcelony.
Więc ty kontroluj co piszesz.
0
Ale Lewy u nas będzie śmigał xD
Jego bardzo dobre mecze u nas można policzyć na palcach jednej ręki.
Bedzie pchany do pierwszego składu mimo że miał u nas znacznie więcej gorszych meczów niż tych chociażby przeciętnych.
Nic nie osiągniemy w przyszłym roku jak będzie podstawową 9 a obawiam się że u Flicka tak będzie.
Nie dziwię się że Xavi chciał się go pozbyć.
0
@MesQueUnClub96 No nie wiem?
Uszanowanie piłkarza który pokazał że jest lepiej przygotowany i daje więcej drużynie?
Granie za nazwisko?
Fajna sprawiedliwość
0
@tristan87 Ale cię to boli że twój gwiazdor gra wielkie g....
0
@BORO_12 Zwalanie winy na Lewego xD
Dla mnie od lat Polska piłka to kompromitacja na każdej płaszczyźnie i winnych osób jest bardzo dużo a nie tylko Lewy.
1
I po co wszedł ten Lewy?
Przed jego kontuzją grał słabo to po kontuzji i małej ilości treningów miało być lepiej?
To proste wszedł by zaspokoić swoje ego i to on zdecydował bo musiał dać znać trenerowi że jest gotów a tak nie jest.
Powinien wejść Urbański a nie chłop bez jaj.
0
Dawać Austria jeszcze jedną.
Bo mam ich wygraną z handi -2.5
0
Ale jak Holandia wznowiła szybko aut i nie dała zrobić zmian do każdy w tym komentarzy mieli pretensje.
0
Glika tam jeszcze nie ma na ławce czasami?
1
Dobrze że Szpakowski powiedział że gol w 6 sekundzie meczu dał prowadzenie.
Za nic bym się nie domyślił.
0
Możemy to przegrać ale nikt nam nie odbierze porażki z Holandią.
0
@KamQiX Brakujący element?
Flick nic nie wygrał u nas i jeden transfer ma to zmienić?
Flick out!
2
Ayoze dwa razy powinnien dogrywać.
0
@Sysia11 Tak, już w ćwierćfinale mogą się spotkać
2
Ale nasze skrzydełka chodzą na tym Euro.
1
Pedri stopniowo wraca do TOP formy.
Już pod koniec sezonu było widać że jest coraz lepiej.