0

Jak dla mnie to Chorwacja i Włosi nie zasłużyli sportowo na wyjście z grupy.

1

@Pressinho No to chyba inny mundial oglądaliśmy.
Mecz z Arabią nie wyszedł to fakt ale w pozostałych meczach zawsze byli drużyną lepszą przez większość meczu.
Nie wiem gdzie tu jakiś fart widzisz.

1

@Stagiryta Na poprzednim mundialu też się nie popisali.
Wyszli drudzy z grupy za Marokiem,1/8 ledwo wygrali z Japonią.
Mecz z Brazylią ledwo po karnych gdzie wcześniej Brazylia miała ogrom sytuacji.
A na koniec Argentyna się po nich przejechała.
Wynik niby był ale to więcej farta niż umiejętności, coś jak Portugalia na Euro w 2016.

6

Widziałem ten ogień na boisku czy podczas przemowy przed meczem.
Śmieszny jest

3

@NeroTFP1 Myślę że nie jeden ojciec byłby zadowolony z dobrej flaszki ale ta reklama to żenada

1

@Deviler Konsola oczywiście ale wiadomo że nie zagrasz we wszystkie gry na niej więc weź to pod uwagę.

2

@Odcinkowy Zrobiono mnóstwo.
Największy problem w takich budowach to zezwolenia,zgody, dokumentację i wiele innej papierkowej roboty.
Jesteśmy już na etapie że można łopatę wbijać a to ogromny postęp.
Niestety jak wiemy nie dojdzie do tego

5

@Safrani Zmienią nazwę i założenia projektu czyli projekt już oficjalnie uwalony.
Brawo nie jeden Niemiec będzie się cieszył.

12

@Arden a potem wychodzi Dembele z Mbappe którzy twierdzą że prawica jest zagrożeniem xD

0

@FcPortoFan1999 Kuźwa to jest dramat.
W poprzednim splicie grali o niebo lepiej tylko największym problemem były drafty a teraz drafty są bardzo dobre a zawodnicy ch...
Trymbi to jakiś dramat a Jankos sobie odpala symulator farmy i nie ma żadnego wpływu na grę.
Ja nie wiem jak taki regres można zaliczyć.

7

@Arden A wiesz że to jest przerobione i w oryginale grał w fife? xD

0

Lukaku dosłownie był na 2-4 cm spalonym

0

@norbi77 Brzmi jakby pozwalał żonie na gorące tańce z gorącymi Hiszpanami czyli chłop bez jaj.

1

@AFA Tak wtedy słaba Argentyna, całkowicie rozbita i z trenerem który nie ogarnia była najbliżej do wyeliminowania Francji za burte

0

@NeroTFP1 Tak pięć razy :D
Naucz się liczyć to po pierwsze
Po drugie jeden komentarz dotyczył Reprezentacji a drugi Barcelony.
Więc ty kontroluj co piszesz.

0

Ale Lewy u nas będzie śmigał xD
Jego bardzo dobre mecze u nas można policzyć na palcach jednej ręki.
Bedzie pchany do pierwszego składu mimo że miał u nas znacznie więcej gorszych meczów niż tych chociażby przeciętnych.
Nic nie osiągniemy w przyszłym roku jak będzie podstawową 9 a obawiam się że u Flicka tak będzie.
Nie dziwię się że Xavi chciał się go pozbyć.

0

@MesQueUnClub96 No nie wiem?
Uszanowanie piłkarza który pokazał że jest lepiej przygotowany i daje więcej drużynie?
Granie za nazwisko?
Fajna sprawiedliwość

0

@tristan87 Ale cię to boli że twój gwiazdor gra wielkie g....

0

@BORO_12 Zwalanie winy na Lewego xD
Dla mnie od lat Polska piłka to kompromitacja na każdej płaszczyźnie i winnych osób jest bardzo dużo a nie tylko Lewy.

1

I po co wszedł ten Lewy?
Przed jego kontuzją grał słabo to po kontuzji i małej ilości treningów miało być lepiej?
To proste wszedł by zaspokoić swoje ego i to on zdecydował bo musiał dać znać trenerowi że jest gotów a tak nie jest.

Powinien wejść Urbański a nie chłop bez jaj.

0

Dawać Austria jeszcze jedną.
Bo mam ich wygraną z handi -2.5

0

Ale jak Holandia wznowiła szybko aut i nie dała zrobić zmian do każdy w tym komentarzy mieli pretensje.

0

Glika tam jeszcze nie ma na ławce czasami?

1

Dobrze że Szpakowski powiedział że gol w 6 sekundzie meczu dał prowadzenie.
Za nic bym się nie domyślił.

0

Możemy to przegrać ale nikt nam nie odbierze porażki z Holandią.

0

@KamQiX Brakujący element?
Flick nic nie wygrał u nas i jeden transfer ma to zmienić?
Flick out!

2

Ayoze dwa razy powinnien dogrywać.

0

@Sysia11 Tak, już w ćwierćfinale mogą się spotkać

2

Ale nasze skrzydełka chodzą na tym Euro.

1

Pedri stopniowo wraca do TOP formy.
Już pod koniec sezonu było widać że jest coraz lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?