0

@FcPortoFan1999 Caps w formie ale też ten Corki to jest chory champion,taka drużyna jak G2 to po prostu wykorzystuje

1

@FcPortoFan1999 A tam jakiś LEC ja tu zamiatam soloQ i dwie penty z rzędu w tej chwili zrobiłem najpierw Kaisą a teraz Ashe xD
Wkurzyło mnie że nie mogę wygrywać sam gierek na topie to się na bota przeniosłem.
A co do LEC to G2 to weźmie jak zwykle, może jedną mapę oddadzą.
Liczę tylko na jakieś ciekawe picki

11

@tristan87 Nie mieli zamiaru nikogo urazić xD
Celowa prowokacja i uderzenie w osoby wierzące

0

@krol211 O co ci konkretnie chodzi?

2

@draxidox Fajnie tylko że Korwin chyba nigdy nie argumentował wprowadzenia kary śmierci wola ludzi.

4

@Cule1234 Lubię go i chciałbym by został bo uważam że pasuje do nas i jest świetnym uzupełnieniem składu ale taka oferta może się nie powtórzyć.
Mieszane uczucia

0

@adamek20151 W pierwszej chwili miałem dawać 1x na Widzew no ale coś mi w głowie przeskoczyło kur....

0

Lech ostatni na kuponie i cyk 10 minuta dostają 2:0 na jape

1

@PatrykBarca Nie głosował na peło więc to na pewno ruski agent

1

@FcPortoFan1999 Chovy nawet Dravena wyciągnął xD
No cóż taka meta że wszędzie pchają adc,sam na soloQ gram Zeri na topie i prawie nigdy linii nie przegrywam.
Ja ktoś ma zaskoczyć dzisiaj to będzie Caps i też pewnie jakiś to będzie adc,moim zdaniem na midzie można spokojnie zagrać Kogmawem,Jhinem czy Ashe.

4

@lntrowertyk Mocno aktywne i kosztowne to tylko dobre prostytutki i zapas alkoholu

8

@Luciano99 Kolega pyta o link do filmu z nokii 130

0

@TheNekro94 No o 4 za dużo bo zarzucasz innym że marnują czas na pisanie o tym a najwięcej ty o tym piszesz.
Nie widziałem żeby jedna i ta sama osoba napisała 5 komentarzy o tym jak obrzydliwa była ta szopka.

3

@TheNekro94 Od wczoraj widziałem kilka komentarzy na ten temat od ciebie i dzisiaj piszesz kolejny.
Piszesz o jadzie bo ci się nie podoba że ktoś ma swoje zdanie o tych dziwakach z wczoraj

12

@TheNekro94 To po co udzielasz się za każdym razem jak ktoś wyraża swoją opinię na ten temat?
Nie lepiej spędzić czas z rodziną?
To ty się bulwersujesz bo ktoś ma inne zdanie niż ty.

0

@jakub1906 Ta tylko że w dwóch pierwszych sezonach U Xaviego był najlepszym zawodnikiem z pola w trzecim do pierwszej kontuzji też.
Natomiast Lewy ponad rok kopał się po czole nie potrafiąc prostych piłek przyjąć.

0

@jakub1906 Jak Frenkie ma dwa razy niższą pensje niż Lewy

1

Na horyzoncie kolejna afera brawo uśmiechnięci


0

@KrychaFCB Raczej ona nie masz szans o Polaków,kto by chciał ją tknąć?
Nic dziwnego że ucieka do sfrustrowanych inżynierów co biorą wszystko co się rusza.

0

@tristan87 Najważniejsze że przyznałeś się do błędu.
Teraz tylko przyjmiesz zasłużoną karę czyli 100 batów i jesteśmy kwita

0

@tristan87 Pytanie jak bardzo wpływa to na jego osiągnięcia sportowe.

3

@RosjaninBut Dziwi że ten kierowca tak długo zwlekał z odjechaniem z stamtąd.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kanver_ To też wstyd dla niemieckiej piłki ale mniejszy bo tak sprzyjała im troszkę drabinka a Wisła jednak trafiała na czołowe drużyny z Ekstraklasy

3

@Katalończyk 99 Tym bardziej wstyd dla polskiej piłki że drugoligowiec zdołał zdobyć puchar krajowy

1

@draxidox W sumie nie tak drogo.

7

@Arden Dziękujemy Unii za wymyślenie pomysłu o nazwie zielony ład i polskiej władzy która brnie w te pomysły.
Brawo na pewno przedsiębiorcy doceniają.

2

@kuz Wierzenie w to głupota ale czy jest to niemożliwe?
Moim zdaniem jak najbardziej jest możliwe,ten świat jest tak pojebany i jakby to okazało się to prawdą to nie byłbym zaskoczony

4

@draxidox 240 to idiotyzm ,powinna lecieć kara finansowa i wyrok więzienia.

Inna sprawa że 120 to trochę mało na takiej drodze, moim zdaniem takie 140 byłoby optymalne.

0

@TheNekro94 Wiem, trochę poleciałem po bandzie i wyolbrzymiłem to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?