Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hah dopiero zobaczyłem wynik Realu.
Nie powiem dziwi mnie to że taki rywal a męczą się z nimi i dopiero 1:0 wygrywają
0
@MesQueUnClub96 Myślę że od napastnika Barcelony można wymagać więcej niż ode mnie.
Lewy mógł być zaskoczony ale po tym kontakcie bramkarza nadal piłka leciała tak że spokojnie powinnien wbić ją do bramki.
Po za tym na warunki które miał czyli brak koło siebie przeciwników i bardzo małą odległość do bramki powinnien się lepiej ustawić do tego podania które było oczywiste.
0
@adamek20151 Napastnik powinnien być zawsze na to przygotowany to po pierwsze.
Po drugie nie miał koło siebie nikogo więc spokojnie mógł także szybko nie biegnąc na piłkę
Po trzecie tragicznie ułożył stopę.
0
@Spacedragon Nie strzelił na pustaka z pół metra, wykorzystał jedną sytuację ale był faul w ataku Kounde.
Po za tymi ważnymi sytuacjami to grał słabo,zero impaktu na grę,kilka strat i praktycznie niewidoczny.
Ogólnie Barca do wejścia Olmo grała po prostu cienko ale po jego cała gra się zmieniła na lepsze
1
Cienko wygląda nasza lewa obrona.
Balde który u nas miał jeden dobry sezon w tym wygląda dobrze ale tylko dobrze.
Martin który wygląda bardzo słabo.
Jak Balde wyleci z kontuzją to będzie dramat.
0
@FCB_dimiC Ja nie jęcze bo ja Olmo lubie i bardzo fajnie że jest u nas ale uważam że mogliśmy o wiele rozsądniej wydać kasę której jak widać nie mamy za dużo
1
Podważanie jakości Olmo to głupota.
Natomiast ja nadal podważam ten transfer.
Podatny na kontuzje
Kolejny pomocnik
Pozbycie się Gundogana
Brak innych ważnych transferów jak np lewe skrzydło.
3
Soto grado i komentujący to Krecidlo
Najlepsza liga świata
5
Mimo starań sędziego Barcelona zdobywa 3 pkt
0
Flick ma wyraz twarzy jakby nie jedną kreskę dzisiaj wciągnął
2
Akurat 10 minut doliczone sprawiedliwie.
Bardzo dużo przerw było
0
@Jakchcesz Jak mu przyślą takie wytyczne z Madrytu to tak
0
Czerwo dla tego idioty
0
@michal26 Tu akurat był faul Kounde.
Tu rozchodzi się o brak sprawdzenia ewidentnego faulu na Olmo
1
Faul ewidentny tak samo jak na Olmo.
Szkoda że decyzje obie na niekorzyść Barcelony.
Przypadek?
1
Teraz kuźwa biegnie do monitora a jak faulowali Olmo to nic.
Drukarstwo pełną gębą
0
@Encore już mógł dołożyć nogę z metra.
0
@abram3k Gdyby nie Inigo który krył powietrze albo Lewy który nie trafił do pustaka to też byśmy wygrywali
0
Pedriiiiiii !!!!
0
@DonAndresFCB Bo jak zwykle Polak by machał łapami z pretensjami
0
Spokojnie Lewy potrzebuje trzech setek by strzelić tak jak meczu z Bilbao
0
Liga Negreiry xD
0
Stegen dzisiaj tragedia ale to co zrobił Inigo przy bramce to kryminał.
2
@Pnog37 Tak zrobi więcej bo jest mobiliniejszy, potrafi zejść do skrzydła albo za linię obrony.
Lewy dzisiaj stoi jak widły w gnoju.
1
@Luciano99 Apeluje o niepokój
2
Torres,Lewy, Martin out.
Olmo,Pau i Balde lub Fort in.
Na to Rayo potrzeba ruchu i wymiany pozycji.
Wszyscy trzej nam dzisiaj tego nie gwarantują.
12
Martin wydaje się bardzo surowy technicznie.
Nadal dziwi że Valle odszedł zamiast niego
1
Raphinhia przynajmniej próbuje ciągnąć naszą grę.
Gdzie jest w tym meczu Pedri, Torres czy Lewandowski?
0
Raphinhia trzy dni temu bohaterem
Dzisiaj zerem
Ach ta La Rambla
2
Stoi metr od piłki i nie widzi xD
Ewidentnie nie wyszła