Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Yamal co zagrał.
KOSMOS
I Raphinhia pewne wykończenie niczym rasowa 9
Hattrick i MVP dla niego
0
Nie rozumiem czemu jeszcze nie ma Pau Viktora na boisku.
Po meczu
Słaby mecz
A on sam świetnie się prezentował w presezonie
0
Raphinhia dublecik:)
0
@kamiVeB Nie prawda bo w tej sytuacji piłka wyznaczała linię spalonego
1
Przyspieszacz spowalniacza się spieprzył i naparzają cały czas na bramkę
0
Lewy bez zmian
Znowu nie podaje na pustaka do Raphinhii.
22
Jeszcze bardziej bawi to że Endrick został powołany a Raphinhia nie
xD
Lepiej dla nas
3
3:0 to W przerwie powinny być obowiązkowe zmiany.
Raphinhia, Yamal, Lewy ,Pedri powinni odpocząć
0
Po co on tak holuje tą piłkę.
Pedri bardzo dobrze wchodził
0
Strzał bardzo słaby ale cudem wpadło.
Jedziemy!!!!
1
@Nazio_87 Wolałbym być drugim Bayernem
2
Raphinhia> Mbappe
Factos
Póki co oczywiście
1
I to mi się podoba
O to chodzi
3
Jak to mój wf-fista mówił.
Strzelasz jakbyś był w przedszkolu
6
Lewy znowu tak niecelnie że wychodzi z tego podanie a Olmo to powinnien wpakować
1
Ja nie wiem co zrobić żebyśmy wrócili do zasady 1:1 ale za to Deco z Laportą też nie wiedzą.
1
@Arden Przestraszył się Legii w pucharach i ucieka
0
@Rust_Cohle . 1/ -2.5
2. x/-2.5
3. 2/+2.5
4. 2/-2.5
5. 2/+2.5
6. x/-2.5
7. 2/+2.5
8. 1/-2.5
9.x/-2.5
10. 1/+2.5
1
@kanver_ Jakby dał sobie pół metra albo metr zapasu to by trafił z pewnością bez względu na to czy ta piłka była zbita czy nie.
Po drugie chyba mamy prawo by napastnik z 32 mln pensją trafiał też w trudnych sytuacjach a nie tylko mieć prostą piłka do dostawienia nogi którą każdy piłkarz by trafił
25
Ostatnio tak słaby Real widziałem 1.5 tygodnia temu.
6
Kibice Realu mówili że po przyjściu Mbappe liga już będzie wyjaśniona we wrześniu.
Jak utrzymają taką formę to tak, będzie wyjaśniona.
0
@kejdzi na jakim wślizgu?
Ty widziałeś chociaż tą sytuację?
Po za tym tak to jego wina bo piłka nieznacznie zmieniła kierunek a Polak po prostu bardzo źle nabiegał na tą piłkę a mimo to powinien to trafić ale tragicznie ustawił stopę.
32
Tak naprawdę Real by to wygrał gdyby tylko chciał no ale nie chcieli
2
Sędzia dzisiaj o dziwo dawał radę.
Czyżby Perez jeszcze nie zdobył jego numeru konta?
1
Kuźwa ale zima szybko w Madrycie postępuje. Jeszcze nie ma września a tu już -4
0
Hahahahahahahaha
1
@PeciakTo nie będzie upadek tylko podsumowanie madritismo.
3
Czemu nie ma słowa o tym że Lewy nie trafił do pustaka z mniej niż metra?
0
@esem91 Tak jest
3
@ShawnC Niech gra ruszy byle by przegrali