1

Yamal co zagrał.
KOSMOS

I Raphinhia pewne wykończenie niczym rasowa 9
Hattrick i MVP dla niego

0

Nie rozumiem czemu jeszcze nie ma Pau Viktora na boisku.
Po meczu
Słaby mecz
A on sam świetnie się prezentował w presezonie

0

Raphinhia dublecik:)

0

@kamiVeB Nie prawda bo w tej sytuacji piłka wyznaczała linię spalonego

1

Przyspieszacz spowalniacza się spieprzył i naparzają cały czas na bramkę

0

Lewy bez zmian
Znowu nie podaje na pustaka do Raphinhii.

22

Jeszcze bardziej bawi to że Endrick został powołany a Raphinhia nie
xD
Lepiej dla nas

3

3:0 to W przerwie powinny być obowiązkowe zmiany.
Raphinhia, Yamal, Lewy ,Pedri powinni odpocząć

0

Po co on tak holuje tą piłkę.
Pedri bardzo dobrze wchodził

0

Strzał bardzo słaby ale cudem wpadło.
Jedziemy!!!!

1

@Nazio_87 Wolałbym być drugim Bayernem

2

Raphinhia> Mbappe
Factos
Póki co oczywiście

1

I to mi się podoba
O to chodzi

3

Jak to mój wf-fista mówił.
Strzelasz jakbyś był w przedszkolu

6

Lewy znowu tak niecelnie że wychodzi z tego podanie a Olmo to powinnien wpakować

1

Ja nie wiem co zrobić żebyśmy wrócili do zasady 1:1 ale za to Deco z Laportą też nie wiedzą.

1

@Arden Przestraszył się Legii w pucharach i ucieka

0

@Rust_Cohle . 1/ -2.5
2. x/-2.5
3. 2/+2.5
4. 2/-2.5
5. 2/+2.5
6. x/-2.5
7. 2/+2.5
8. 1/-2.5
9.x/-2.5
10. 1/+2.5

1

@kanver_ Jakby dał sobie pół metra albo metr zapasu to by trafił z pewnością bez względu na to czy ta piłka była zbita czy nie.
Po drugie chyba mamy prawo by napastnik z 32 mln pensją trafiał też w trudnych sytuacjach a nie tylko mieć prostą piłka do dostawienia nogi którą każdy piłkarz by trafił

25

Ostatnio tak słaby Real widziałem 1.5 tygodnia temu.

6

Kibice Realu mówili że po przyjściu Mbappe liga już będzie wyjaśniona we wrześniu.
Jak utrzymają taką formę to tak, będzie wyjaśniona.

0

@kejdzi na jakim wślizgu?
Ty widziałeś chociaż tą sytuację?
Po za tym tak to jego wina bo piłka nieznacznie zmieniła kierunek a Polak po prostu bardzo źle nabiegał na tą piłkę a mimo to powinien to trafić ale tragicznie ustawił stopę.

32

Tak naprawdę Real by to wygrał gdyby tylko chciał no ale nie chcieli

2

Sędzia dzisiaj o dziwo dawał radę.
Czyżby Perez jeszcze nie zdobył jego numeru konta?

1

Kuźwa ale zima szybko w Madrycie postępuje. Jeszcze nie ma września a tu już -4

0

Hahahahahahahaha

1

@PeciakTo nie będzie upadek tylko podsumowanie madritismo.

3

Czemu nie ma słowa o tym że Lewy nie trafił do pustaka z mniej niż metra?

0

@esem91 Tak jest

3

@ShawnC Niech gra ruszy byle by przegrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?