Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@skubi99 Wychodzi do podania niczym Busqets więc MATS mu zagrywa a ten zmienia nagle kierunek biegu.
0
Co Garcia miał w głowie by nagle stanąć?
Zbaitowal Stegena na to podanie
0
Popatrzcie na zachowanie Erica.
A potem hejtujcie bramkarza.
1
Tu akurat bład Erica.
Biegł w stronę MATSA i miał przewagę metra na rywalem ale nagle stanął.
2
Lewy miał całą lewą stronę otwartą a on robi kółeczko i zagrywa do tyłu...
1
Marian Paździoch wiedział.
https://m.jbzd.com.pl/obr/3815582/s22e478
0
@SeWo77 Oczywiście że on i władze Warszawy natomiast pieniądze dali ludzie a nie oni.
1
@SeWo77 Decyzja dobra ale pisanie że oni coś dali to żart.
To pieniądze Warszawiaków a nie Trzaskowskiego.
1
@Marian_Pazdzioch Trudno żeby w światłowodzie był prąd...
0
Bordalas oczywiście wyleciał na trybuny.
3
@draxidox Dla mnie może być tylko niech zwiększą limit prędkości.
Nikt normalny nie jedzie na na prostej drodze na autostradzie 140km/h
Chociaż 150 mogło by być a na niektórych odcinkach 160.
3
@tomek8756 Nie mogę tego ocenić na 100% ale to chyba światłowód jest xD
3
Bramkarz nie ogarnął i zrobił krok w prawo i już było za późno
2
@Pawel13sz Nie,golimy frajerów
2
Fart się skończył
0
@MesQueUnClub96 Taka prawda.
Hazard nieźle wszedł do Realu i wyglądało to obiecująco
2
Mbappe gra gorzej od Hazarda w Realu na początku
19
Tak słabego Mbappe nie widziałem od soboty
0
@visca_josef Tak też mogło być.
Po tych powtórkach nie jestem stwierdzić jak było.
0
Czy Rudiger symulował?
Trudno powiedzieć ale moim zdaniem draśnięcie było bo zbyt naturalnie Rudiger się zachował albo ma znakomite umiejętności aktorskie.
Tak czy siak o karnym nie mogło być mowy.
1
Typowe xD
Jakoś mnie to nie dziwi.
Gówno grać i kolejny wylew przeciwnika w obronie
3
Nie zgodzę się.
Owszem teraz w Barcelonie nie wszystko leci na Lewego a mimo to ma bardzo dużo sytuacji i je w dużej ilości marnuje.
Wczoraj miał setkę, z Valladoid jedną strzelił ale też jedną setkę zmarnował, z Bilbao powinnien mieć hattricka a strzelił tylko jedną.
W pierwszej kolejce też zmarnował może nie setki ale bardzo dobre sytuacje.
Póki co to trafiał w bardzo łatwych sytuacjach do wykorzystania i z karnych.
Nie daje niczego ponad stan i nie potrafi zrobić coś z niczego a to napastnik czasami musi robić.
7
Raphinhia jest tym kim miał być Coutinho u nas.
Tylko że ten pierwszy kosztował ponad dwa razy mniej.
1
@michal26 I tak to powinno wyglądać
Szkoda że z jego ust prawda wypada bardzo rzadko
1
@siuuu klasyk:D
3
@michal26 A co powiedział?
2
Ten Flick to nic nie poprawił.
Za Xaviego europejskie wieczory rozgrywaliśmy w czwartek i za Flicka to samo ech...
4
@MesQueUnClub_87 Być może zrobił to dla PR chociaż sam się tym nie pochwalił że wpłacił.
Natomiast dla ludzi których ta katastrofa nie ma znaczenia z jakich pobudek ktoś wpłacił.
Jeśli każdy polityk ma robić to tylko dla swojego wizerunku to zapraszam pochwale
40
Pisowcy powinni brać przykład i zamiast na partię wpłacać na powodzian tym bardziej że głównie swój majątek zdobyli z budżetu państwa.
6
@Stinger_ Oczywiście że Endricka będą powoływać.
Ostatnio nawet jego woleli niż Raphinhie xD