2

Pięknie Gerard zaspał i złamał linię spalonego przy tej setce Getafe.
Dużo farta mieliśmy.
Typ jest takim plackiem że to szok.

5

Typ kartek zapomniał.
Getafe co najmniej trzy kartki powinno dostać

0

@Tomek54321 Z drugiej strony Flick pozbył się Valle który grał świetnie w presezonie a zostawił Gerarda który jest cienki jak siki pająka.
Xavi dawał szansę młodym i to nie podlega dyskusji.
Być może Casado wtedy się nie nadawał,nie każdy 18 latek od razu odpala.

0

Hutnik- Piast 3-3 i będą karne w pucharze Polski

0

@HypeR Ja bym się z tym jeszcze wstrzymał.
W tej fazie zawsze były inne picki niż w turnieju głównym

0

@HypeR Niby różnica w goldzie była niezbyt duża ale w walkach Brazylia ich totalnie zmiotła.

0

W końcu jakiś Polak w Barcelonie.

0

@bartekvisca Księga rasizmu?

37

Widzę że wczoraj w meczu realu były lekkie kontrowersje.
Dajcie spokój przecież sędziowie zawsze popełniają błędy raz na korzyść realu a innym razem na korzyść realu

0

@DonCarletto Nie było tak.
Stegenowi chodziło jedynie o to że jest podział na rozgrywki.
Bravo bronił w lidze a Niemiec w LM i pucharach.

6

@draxidox Tusk to zwykły populista i kłamca a ludzie znowu się na niego nabrali.

9

@DLFCB Tymczasem Deco dzwoni do Kariusa.

0

@tbas Tak musiałoby być bo tylko wygrana City została mi na kuponie

1

@Kapitan hawk Nie ma co tłumaczyć.
Tak się połowa osób na Rambli zachowuje.

1

@galix22 Myślę że nie masz pojęcia o czym piszesz i żadna znajomość języków nie wpływa na kogoś wartość intelektualną.
Śmieją się z Lewego i słusznie bo kupił sobie wykształcenie jak ostatni debil by tylko PR się zgadzał i jest to po prostu żałosne.

47

Vini po takich faulach jak na Yamalu najpierw by się turlał pół godziny potem by leciał z mordą do sędziego a po meczu oskarżył przeciwnika o rasizm.

0

@galix22 Znajomość języków oznacza wyższość intelektualną??
Co za brednie.
U mnie w bloku mieszka typ który jest po zawodówce,chleje całymi dniami i wszczyna awantury o byle co.
Zna język angielski i Włoski bo przez wiele lat pracował w tych krajach i jakoś nie czuję się od niego gorszy intelektualnie bo znam jedynie angielski.

3

@Kapitan hawk Albo Flick to cudotwórca

3

@galix22 A co ma znajomość języków do kupionego wykształcenia?

1

Szkoda że Gaviego dzisiaj nie było jeszcze to by wyjaśniał tych leszczy.

11

Jakby dał czerwo temu pierwszemu to drugiej sytuacji by nie było.

1

Dla mnie to jest po prostu kopnięcie przeciwnika bez możliwości dotknięcia piłki.
Czerwo dla tego debila

0

@adamek20151 Ach ta autokorekta, przynajmniej czasami zabawnie jest.
Typowy tap in to nie był ale setka to była którą musiał strzelić

1

Kolejny mecz gdzie Yamal notuję gola lub asystę.

0

Raphinhia jak Diego Forlan na mundialu.
Strzał w kozioł i gol.

2

Genialna piłka.
Genialne wykończenie

0

@esem91 Co?
Garcia był tak tragiczny w pierwszej połowie że to szok

0

Lewy gdy trzeba coś więcej niż rap in to jest beznadziejny

0

Powinno być po meczu.
Lewy podłączył ich do tlenu

Jednak spalony

0

Powinnien dać Yamalowi bo on wywalczył i Polak już ma dwie bramki.
Leo ile razy oddawał gdy miał szansę na hatrricka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?