0

@tbas Cubarsi gra lepiej

6

Fart.
Ale żeby go mieć trzeba próbować

0

Co ten Inigo odwala gdzie on ma oczy.
Tragiczny typ.
Nadal nie rozumiem dlaczego on został po poprzednim sezonie jak grał bardzo słabo

1

City 2:2 !!!!
8 minuta doliczonego czasu gry

0

@Messibestplayerintheworld No właśnie jest tragiczny,nie zlicze ile razy puścił przeciwnika za plecy

0

Cubarsi i Casado to must have na drugą połowę.
Garcia tragicznie tak samo jak Inigo i Dominguez

0

Już Pena się nie popisał.

0

A Borussia dostaje od Stuttgartu 5:1

3

No to niektórzy pewnie zadowoleni że Pena będzie bronił...

3

MATS dzisiaj TOP

0

Obrona skandalicznie dzisiaj gra.
W ogóle nie ogarniamy tych podań za plecy.

0

Gol WYwrotką Lewego

0

Garcia jest dobry na placków gdzie nie trzeba bronić.
Nie od dziś to wiadomo.

0

Przecież to była bardzo dobra interwencja Stegena.
Nie jego wina że wyrastają mu kolejni przeciwnicy bo obrońcy nie ogarniają i nie kryją

0

@Comentateiro Nigdy nie słyszałem żeby ktoś o Mbappe powiedział że to rasowy napastnik.

1

Piękna piłeczka palce lizać i dobre wykończenie Polaka.

0

Póki co to jest granie na Yamala i czekanie aż on coś zrobi.

0

Gerard sobie truchcikiem biegł a akcja jego stroną była...

0

MATS przemawiał

3

@MesQueUnClub96 Ale nie w tak dobrej jak Haaland

2

Oglądam jeszcze raz powtórkę tego faulu na Endricku i nawet jeśli uznamy że wcześniej sędzia dał "przywilej" to i tak upadek był przed polem karnym.

0

Oczywiście komentatorzy zgodnie z sędzia bo chodzi o Real Madryt.
Cwiąkała nawet nie próbował swojej opinii powiedzieć światu

5

To jest skandal ten karny

0

Jaki karny???
Faul się zaczął znacznie wcześniej

1

@Tuc Akurat MATS po przeszczepie grał niesamowicie przez jeden sezon i był najlepszym graczem gdy Barcelona Xaviego zdobyła majstra

0

@rayan_7 Nie, nie jest.
Halland jest uzależniony od drużyny.
Francuz ma lepszą technikę,drybling, szybkość, podanie i jest kreatywniejszy

3

@tbas Ja już pisałem o tym podczas meczu że Eric tu ewidentnie odjebal maniane.
Oczywiście MATS nie jest bez winy bo miał bezpieczniejsze opcje ale jakby Eric zachował się normalnie jak pomocnik Barcelony to by się nic nie stało a by to stworzyło więcej miejsca na bokach.
Garcii bym przypisał takie 30% procent winy.
Natomiast czerwo to jedynie jego głupota że osłabił zespół

0

@HypeR Masz rację ale ile to było lat temu i raczej myślałem o teraźniejszości
Oczywiście że będą trafiać się tacy zawodnicy ale ogólnie jest taki trend że bramkarzy kupuje się za gruby hajs gotowych do grania lub kupuje się taniej i wypożycza się by łapali to doświadczenie.

1

@HypeR Oczywiście że muszą zdobyć jakoś doświadczenie ale w przypadku bramkarzy dzieje się to w słabszych klubach gdzie nie ma presji na wynik i można pozwolić sobie na więcej.
Który topowy klub wychował sobie bramkarza i konsekwetnie stawiał na niego od młodych lat?
Mi nic nie przychodzi na myśl.
Edit: Teraz wpadłem że jest Donnarumma ale po za tym nie widzę podobne przypadku

1

@HypeR No właśnie nie.
Bramkarz bazuje w dużej mierze na doświadczeniu i każdy błąd kosztuje bardzo dużo w przeciwieństwie do innych pozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?