1

Co to miało być z tym podrzutem xD
@FcPortoFan1999 @takisobiektos @HypeR

1

@FcPortoFan1999 Kaisa już na 4 itemach więc będzie masakrować.
I ta Zeri która jest zaskakująco dobra, myślałem że Sylas ją zniszczy na midzie a tu miłe zaskoczenie.

2

Flyquest już spora przewaga i moim zdaniem znacznie lepiej skalują
@FcPortoFan1999 @takisobiektos @HypeR

1

@takisobiektos Bwipo tym proxy i teleportacją wygrał bota

0

@HypeR Malowanie może poczekać

0

@FcPortoFan1999 Zagrali lepiej to fakt ale przede wszystkim wygrali to w drafcie.

0

@FcPortoFan1999 To chyba przez ten swap.
Jax farmił a renekton oddawał farmę ezrealowi

0

To jest tragedia.
Kassadin jest do przodu w 9 minucie.
To nie miało prawo się zdarzyć
@HypeR @FcPortoFan1999 @takisobiektos

0

@HypeR Orianna do 6lvl będzie go miażdżyć strasznie.
Jak Quad tego nie popsuje to Kass nie dotrwa do swojego momentu

0

@FcPortoFan1999 Flyquest dołoży jeszcze dwie z taką grą Gen.G i to na spokojnie wtedy T1 ma autostradę po mistrza

0

@HypeR Ale łatwo.
Co się dzieje z Gen.G, Chovy jest jakis przeklęty jeśli chodzi o worldsy

1

@HypeR Fajnie mu to wyszło.
Flyquest jeśli ma coś ugrać to musi zagrać naprawdę dziko i niestandardowo.
Liczę na ciekawe picki i raczej to dostaniemy, może znowu ten nunu który wyszedł ostatnio bardzo dobrze

0

@esem91 Jakie naśmiewanie?

3

@tomek8756 Niestety to polskie władze od kilkunastu lat polaryzują społeczeństwo i mamy to co mamy.
Skłócają społeczeństwo dla korzyści politycznych.
Chcą by wybierać tylko pomiędzy nimi i taki sposób działania się sprawdza a ludzie dają się w to wrobić.

0

@MOLESTA Może czerwona kartka na to wpłynęła?

0

@HypeR Aż mi się przypomniał Pyke Wundera na topie na MSI jak niszczył właśnie T1

1

@tomek8756 Aż się dzisiaj specjalnie autobusem przejadę dla Pana Makłowicza.

2

Ale Keria lata na tym pyke'u.
Myślałem że to tak średnio będzie działać ale on tym pickiem gierkę robi
@FcPortoFan1999 @HypeR @takisobiektos

0

@HypeR W końcu coś podkręcili w tym drafcie.
Dziwi mnie że tak późno ale nie dziwi mnie że Keria to zrobił.

0

@HypeR T1 jest 10 razy lepsze niż w lidze tak samo jak rok temu.
Gen.G jedynie może wygrać z nimi, T1 bardzo ciężko będzie miało z nimi bo nie pamiętam kiedy ostatnio wygrali z nimi.

0

Szczęsny jest lepszy to fakt i być może powinnien już dzisiaj być próbowany ale pisanie że Pena jest tragiczny to idiotyzm i skrajna głupota.
W tym sezonie nie popełnił żadnego grubego błędu a ogólnie to zachowywał się dobrze np jego wyjścia na przedpole
Nie jest wartością dodaną ale też nic nie psuje więc nie rozumiem tego hejtu na niego.
Ostatnim razem jak zastępował MATSA to tak był tragiczny ale teraz tak nie jest.

1

Ale bym sobie już Gaviego oglądnął na murawie.

1

Czesio dopiero co stracił robotę
Przypadek czy przeznaczenie?

0

Kompromitacja totalna

0

Probierz do grudnia!

0

@HypeR A ten pierwszy gdzie gra aktualnie? Jakoś nie kojarzę gościa.
Niech G2 się nie wygłupia i Jankosa bierze xD

0

@Culers Moim zdaniem to bardzo dobrze jak Yike by poszedł do innej drużyny w LECu bo ostatnio poziom jest tam co raz gorszy i G2 też na tym cierpi.
Bez problemu rozwalają sobie splity i nie mają poważnych map przez co im poziom spada.
Im mocniejsza liga tym silniejsi zwycięzcy

0

@FcPortoFan1999 Szkoda G2 ale też uważam że nie zasługiwali na te ćwierćfinały.
Uważam że ta drużyna jest najsłabsza od lat i powinny wjechać grube zmiany.
Tak naprawdę bym zostawił tylko Capsa a wywalił na pewno Mikyx a nad resztą bym się mocno zastanowił

1

Donald Tusk mówił że nie przyjmie paktu
migracyjnego ale przecież nic nie mówił o imigrantach.
To już przestaje być zabawne i bezpieczeństwo w naszym kraju mocno spadnie.
No cóż wyborcy sami zdecydowali.




Tu link ze strony UE
https://migrant-integration.ec.europa.eu/news/poland-new-integration-centres-established-nationwide_en

0

@Krzysztof1987
Ceny są różne od 5 do 15 euro i cena idzie w parze z jakością.
Trzeba starannie oglądać i być skupionym bo potrafią podmienić produkt na gorszy jakościowo np. poprosisz o inny rozmiar albo nawet przy pakowaniu do reklamówki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?