Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JordiAlbion Ja nie bo w Barcelonie są lepsi od niego
39
No to trzeba polecieć w tej pięknej chwili klasykiem.
Pani pyta dzieci w szkole:
– Które z was kibicuje Realowi Madryt?
Wszystkie dzieci podnoszą rączki tylko nie Jasio.
– A ty, Jasiu czemu nie podnosisz? – pyta pani.
– Bo ja kibicuję FC Barcelonie – odpowiada Jasio.
– Ale dlaczego? – pyta pani.
– Bo tata kibicuje FC Barcelonie, mama, starszy brat i cała reszta rodziny. To i ja kibicuje FC Barcelonie mówi Jasio.
– Ale Jasiu, popatrz, nie zawsze trzeba brać przykład z rodziców. Np. jakby tak twój tata był alkoholikiem, mama prostytutką, a brat pedałem, to co wtedy byś zrobił? – pyta pani.
– Wtedy bym kibicował Realowi Madryt – odpowiada Jasio.
0
@HypeR Ciekawe.
Te świrusy mogą zagrać każdym.
Nie mogę się doczekać jutrzejszego a raczej już dzisiejszego meczu.
1
@norbi77 No chyba raczej nie.
@Kapitan hawk kocha tą robotę i szkoda go okradać z jego pasji
3
@urbipl Zwiększyło szansę Realu na spalonego
1
@panczo Pena albo Inigo
0
@Comentateiro Z Casado gramy inna piłkę w środku pola.
Z nim wprowadzamy taki kontrolowany chaos w którym dobrze się czujemy ale czasami zdarza się tak jak dzisiaj w pierwszej połowie że przeciwnik też dobrze się w tym czuje.
Taka broń obusieczna
0
@capricornusjrk No nie, Frenkie wtedy w formie w 80% meczach i był naszym najlepszym graczem z pola
1
@capricornusjrk Xavi umiał.
Frenkie świetnie grał w dwóch pierwszych sezonach u niego a w trzecim do pierwszej kontuzji potem był zjazd niestety
6
Frenkie grał dzisiaj jak w sezonie mistrzowskim Xaviego czyli doskonale.
Nie mamy takiego grajka w klubie jak on gdzie wejdzie i uporządkuje całą gre.
1
Ale co Raphinhia strzela każde sam na sam w tym sezonie to szok
1
@kamiVeB Wierność mu nagrodziła.
Tak jak każdemu kibicowi który mimo trudnych chwil był z tą drużyną
1
@Terapuls Liczba bramek tak ale piłka to nie tylko gole.
0
@Chudini123 Słupek to strzał niecelny.
1
Laboga mówi że Lewy może usiąść do stolika z Messim i CR7.
Niezła odklejka.
Bardzo dobry mecz Polaka chociaż nie obyło się bez kompromitacji.
0
Win Barcy kurs 3.6 postawione 200 :)
Win Barcy z handicapem -1 kurs 6.2 postawione 50.
Miałem jeszcze kupon z Barcą z handi i innymi meczami ale mi tylko Sparta Rotterdam zawaliła a dałem X2 na nich
A było do wyciągnięcia 720
0
@Xxxbarca4ever Też ale z nim i Ferminem był chaos w środku pola.
1
@MessiForeverTheBest A Mbappe Morata
4
Na notatniku:
Wstyd, kompromitacja, katastrofa.
W końcu coś z sensem napisali
6
PAN piłkarz Frenkie De Jong.
Pięknie ułożył naszą grę po wejściu.
Ale tak najlepiej go wyjebać....
7
Pamiętajcie jak Mbappe przyjdzie do Realu to liga będzie wyjaśniona już w październiku.
0
@draxidox spalonyyyyyy
0
Mamy to.
Real upokorzony.
Coś pięknego
3
Spalony heheheheh
0
Po meczu to i sędzia w końcu kartkę pokazał dla niepoznaki
0
Jeszcze Gavira na dokładkę
0
Madrycioki skąd to zwątpienie???
0
Raaaphiiiiiiniaaaaa!!!!!!
Cudo!!!!!!
0
Dawać jeszcze dwie!!!!
Jest czas
0
A miałem pisać że Rapha i Yamal tak sobie dzisiaj a tu cyk bramkę zrobili