0

@JordiAlbion Ja nie bo w Barcelonie są lepsi od niego

39

No to trzeba polecieć w tej pięknej chwili klasykiem.
Pani pyta dzieci w szkole:
– Które z was kibicuje Realowi Madryt?
Wszystkie dzieci podnoszą rączki tylko nie Jasio.
– A ty, Jasiu czemu nie podnosisz? – pyta pani.
– Bo ja kibicuję FC Barcelonie – odpowiada Jasio.
– Ale dlaczego? – pyta pani.
– Bo tata kibicuje FC Barcelonie, mama, starszy brat i cała reszta rodziny. To i ja kibicuje FC Barcelonie mówi Jasio.
– Ale Jasiu, popatrz, nie zawsze trzeba brać przykład z rodziców. Np. jakby tak twój tata był alkoholikiem, mama prostytutką, a brat pedałem, to co wtedy byś zrobił? – pyta pani.
– Wtedy bym kibicował Realowi Madryt – odpowiada Jasio.

0

@HypeR Ciekawe.
Te świrusy mogą zagrać każdym.
Nie mogę się doczekać jutrzejszego a raczej już dzisiejszego meczu.

1

@norbi77 No chyba raczej nie.
@Kapitan hawk kocha tą robotę i szkoda go okradać z jego pasji

3

@urbipl Zwiększyło szansę Realu na spalonego

1

@panczo Pena albo Inigo

0

@Comentateiro Z Casado gramy inna piłkę w środku pola.
Z nim wprowadzamy taki kontrolowany chaos w którym dobrze się czujemy ale czasami zdarza się tak jak dzisiaj w pierwszej połowie że przeciwnik też dobrze się w tym czuje.
Taka broń obusieczna

0

@capricornusjrk No nie, Frenkie wtedy w formie w 80% meczach i był naszym najlepszym graczem z pola

1

@capricornusjrk Xavi umiał.
Frenkie świetnie grał w dwóch pierwszych sezonach u niego a w trzecim do pierwszej kontuzji potem był zjazd niestety

6

Frenkie grał dzisiaj jak w sezonie mistrzowskim Xaviego czyli doskonale.
Nie mamy takiego grajka w klubie jak on gdzie wejdzie i uporządkuje całą gre.


1

Ale co Raphinhia strzela każde sam na sam w tym sezonie to szok

1

@kamiVeB Wierność mu nagrodziła.
Tak jak każdemu kibicowi który mimo trudnych chwil był z tą drużyną

1

@Terapuls Liczba bramek tak ale piłka to nie tylko gole.

0

@Chudini123 Słupek to strzał niecelny.

1

Laboga mówi że Lewy może usiąść do stolika z Messim i CR7.
Niezła odklejka.

Bardzo dobry mecz Polaka chociaż nie obyło się bez kompromitacji.

0

Win Barcy kurs 3.6 postawione 200 :)
Win Barcy z handicapem -1 kurs 6.2 postawione 50.

Miałem jeszcze kupon z Barcą z handi i innymi meczami ale mi tylko Sparta Rotterdam zawaliła a dałem X2 na nich
A było do wyciągnięcia 720

0

@Xxxbarca4ever Też ale z nim i Ferminem był chaos w środku pola.

1

@MessiForeverTheBest A Mbappe Morata

4

Na notatniku:
Wstyd, kompromitacja, katastrofa.
W końcu coś z sensem napisali

6

PAN piłkarz Frenkie De Jong.
Pięknie ułożył naszą grę po wejściu.

Ale tak najlepiej go wyjebać....

7

Pamiętajcie jak Mbappe przyjdzie do Realu to liga będzie wyjaśniona już w październiku.

0

@draxidox spalonyyyyyy

0

Mamy to.
Real upokorzony.
Coś pięknego

3

Spalony heheheheh

0

Po meczu to i sędzia w końcu kartkę pokazał dla niepoznaki

0

Jeszcze Gavira na dokładkę

0

Madrycioki skąd to zwątpienie???

0

Raaaphiiiiiiniaaaaa!!!!!!
Cudo!!!!!!

0

Dawać jeszcze dwie!!!!
Jest czas

0

A miałem pisać że Rapha i Yamal tak sobie dzisiaj a tu cyk bramkę zrobili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?