1

Yamal!!!!
Jak przymierzył!!?!!
Jazda z nimi!!!!!!

1

Cubarsi pięknie pajaca wyczyścił

0

Pena czy Martinez z finału MS nam stoi w bramce?

0

Ależ on cienki xD

0

Yamala dotykał Messi
Mbappe dotykał Morata

3

Vini oczywiście cały czas z mordą do kogoś

0

Pena!!!?!!!!!
Brawo!

0

Jedziemy kurwaaa.
Dawać po drugą

0

Mendy łamał bardzo linie.
Kuźwa jak on się zbierał do tego strzału to miałem zawał

2

Casado ma żółtko więc on pierwszy pewnie pójdzie do zmiany.
Drugi powinnien być Fermin

10

Ależ wspaniały występ sędziego.
Super ciągnie grę Realu

7

Może Real nie widzi faulu ale za to sędzia też nie widzi.

2

Ancelotti po meczu:
Var zabija spontaniczność

1

Znowu z mordą do sędziego i zero reakcji sędziego.
Trudno będzie dzisiaj wygrać

1

Zajebiście.
Wjazd na kostkę korkami i zero reakcji sędziego

1

To czerwo kuźwa

4

Czemu nie grał do Balde.

1

Co ten sędzia.
Ewidentny spalony

0

Padł jakby dostał serie z kałacha a Casado ledwo go musnął

4

Pena co wyciągnął japierd

1

Oczywiście bez żółtka za stempel

1

Spalony ale pięknie Pena!

0

Rozkład jazdy znany.
Vamos!

0

@Ghostface Możliwe że tak.
Jakoś tak było że Yamal trenował z pierwszą drużyną dużo wcześniej i się dużo mówiło o tym chłopaku mimo że nadal grał w juniorach.

33

@Kgorecki2500 Najgorszy możliwy wybór.
Wolałbym mieć Budkę za prezydenta niż tego człowieka.
Obrzydliwy typ z mocno lewicowymi poglądami.
Boże chroń Polskę przed tym człowiekiem

0

200 postawione na wygraną Barcy.
Nie dziękujcie

2

@krol211 Co by nie mówić po Peni to nasze najsłabsze ogniwo.
Miał jeden świetny sezon ale potem to była równa pochyła.
Tragedii nie ma ale jak miałbym wzmacniac drużynę w zimowym okienku to właśnie szukając lewego obrońcy

2

@michal26 Ale jak to przecież to antypolska partia. Oczywiście też takie osoby się tam znajdują niestety ale większość nie ma takich poglądów z tego co kiedyś czytałem

0

@DLFCB Ja jako technik elektryk mogę powiedzieć że tą odpowiedź można wybronić.
Po za tym pytanie jest źle zadane bo energia elektryczna a moc elektryczna to wbrew pozorom to nie jest to samo.
Oczywiście ta baba nie miała o tym pojęcia i się skompromitowała bo wiadomo o co w tym pytaniu chodziło.

24

Ci ludzie nie potrzebują zmiany płci tylko wsparcia psychologicznego i psychiatrycznego.
Choroba psychiczna która trzeba leczyć a nie udawać że jest to normalne.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?