Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Yamal!!!!
Jak przymierzył!!?!!
Jazda z nimi!!!!!!
1
Cubarsi pięknie pajaca wyczyścił
0
Pena czy Martinez z finału MS nam stoi w bramce?
0
Ależ on cienki xD
0
Yamala dotykał Messi
Mbappe dotykał Morata
3
Vini oczywiście cały czas z mordą do kogoś
0
Pena!!!?!!!!!
Brawo!
0
Jedziemy kurwaaa.
Dawać po drugą
0
Mendy łamał bardzo linie.
Kuźwa jak on się zbierał do tego strzału to miałem zawał
2
Casado ma żółtko więc on pierwszy pewnie pójdzie do zmiany.
Drugi powinnien być Fermin
10
Ależ wspaniały występ sędziego.
Super ciągnie grę Realu
7
Może Real nie widzi faulu ale za to sędzia też nie widzi.
2
Ancelotti po meczu:
Var zabija spontaniczność
1
Znowu z mordą do sędziego i zero reakcji sędziego.
Trudno będzie dzisiaj wygrać
1
Zajebiście.
Wjazd na kostkę korkami i zero reakcji sędziego
1
To czerwo kuźwa
4
Czemu nie grał do Balde.
1
Co ten sędzia.
Ewidentny spalony
0
Padł jakby dostał serie z kałacha a Casado ledwo go musnął
4
Pena co wyciągnął japierd
1
Oczywiście bez żółtka za stempel
1
Spalony ale pięknie Pena!
0
Rozkład jazdy znany.
Vamos!
0
@Ghostface Możliwe że tak.
Jakoś tak było że Yamal trenował z pierwszą drużyną dużo wcześniej i się dużo mówiło o tym chłopaku mimo że nadal grał w juniorach.
33
@Kgorecki2500 Najgorszy możliwy wybór.
Wolałbym mieć Budkę za prezydenta niż tego człowieka.
Obrzydliwy typ z mocno lewicowymi poglądami.
Boże chroń Polskę przed tym człowiekiem
0
200 postawione na wygraną Barcy.
Nie dziękujcie
2
@krol211 Co by nie mówić po Peni to nasze najsłabsze ogniwo.
Miał jeden świetny sezon ale potem to była równa pochyła.
Tragedii nie ma ale jak miałbym wzmacniac drużynę w zimowym okienku to właśnie szukając lewego obrońcy
2
@michal26 Ale jak to przecież to antypolska partia. Oczywiście też takie osoby się tam znajdują niestety ale większość nie ma takich poglądów z tego co kiedyś czytałem
0
@DLFCB Ja jako technik elektryk mogę powiedzieć że tą odpowiedź można wybronić.
Po za tym pytanie jest źle zadane bo energia elektryczna a moc elektryczna to wbrew pozorom to nie jest to samo.
Oczywiście ta baba nie miała o tym pojęcia i się skompromitowała bo wiadomo o co w tym pytaniu chodziło.
24
Ci ludzie nie potrzebują zmiany płci tylko wsparcia psychologicznego i psychiatrycznego.
Choroba psychiczna która trzeba leczyć a nie udawać że jest to normalne.