5

Ładny Skandal
Palikotowi zatrzymano telefon gdzie znajdowała korespondencja z jego adwokatem i została ona przekazana prokuratorowi i ma być użyta jako dowód.
Co tam tajemnica adwokacka a kogo to obchodzi.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Wystarczy się ich spytać.

9

Te reklamy wyświetlające się w prawym dolnym rogu co minutę są tak irytujące że Rambli nie idzie przeglądać

0

@Rifek Wstrzymanie budowy zbiorników retencyjnych, nie umacnianie wałów przeciw powodziowych, kłamanie na temat poziomu zagrożenia chwilę przed katastrofą,nie spuszczanie wody z zbiorników retencyjnych to też deszcz?

0

@Arcybiskup Ogólnie tak ale tym ludziom trzeba pomóc ponieważ w tym wypadku w jakiejś części zawiniło państwo.

6

Trzecia droga która obiecała dobrowolny ZUS wszystkim Polakom zagłosowała przeciwko poprawce w której dobrowolny ZUS miałby być zapewniony powodzianom.

0

Hmmm jak to było?
Pieniądze na TVP w budżecie tylko dlatego że PiS robił ten budżet a uśmiechnięci nie zdążyli go zmienić i odetną finansowanie całkowicie.
Nie dość że dali im te 2 mld to jeszcze dołożą kolejne 700mln.
Ciekawe jakie teraz fikołki będą robić wyborcy tych pięknych opcji.



5

@tbas On jest do wywalenia a oni chcą mu nową umowę dawać xD

7

Piękny fikołek


1

Aż milej się na serduszku zrobiło.
Piękna sprawa i na dodatek za darmo
Lille 1 Real 0

0

@Xonar O jego zwolnieniu mówi się już od 5 lat a on nadal się trzyma.
Z roku na rok to jest ogromny regres.
Tak czy siak zostanie pewnie

0

Ciekawe czy prezydentowi Atletico w ogóle przychodzi na myśl by zwolnić Simeone.

1

@Sulimo Mam nadzieję że Polacy będą do tego dopuszczeni

3

@mientusek1407 Z tego dwa z karnych xD

1

@kaamil1910 Frenkie sobie wszedł i trochę pobiegał i nic więcej nie można o nim powiedzieć.
Fati mały plusik za aktywność bo cały czas był w ruchu i szukał gry. Nic z tego wielkiego nie wynikło, zanotował jedno bardzo dobre podanie za obrońców do Raphinhii

3

Tymczasem Brest dwa mecze w LM i 6pkt
Borussia też komplet punktów i to w pięknym stylu, całkowicie inna drużyna niż w lidze.

5

Fati dziś pozytywnie jak na powrót po kontuzji.
Aktywny, brał na siebie ciężar gry, zanotował bardzo fajne podanie do Raphinhii.

49

Występ Forta upewnił mnie że Gerard Martin nie ma prawa ruszać się z ławki.

7

Wy jesteście zdrowi na umyśle?
Chwilę temu kontakt był,zero informacji, Fati też nic wyraźnie nie pokazywał a tu już wpisy że połamany.

0

@Rust_Cohle Szybciej czy później by to wycofali bo kto by kupował takie gówno.
Chcieli zabłysnąć ale coś nie pykło

1

@pioz123 No tak bo bramkarze mają obowiązek obronić sam na sam...

1

@Ryoumen Nie ładnie tak okradać ludzi z dorobku intelektualnego.

3

Virginius wchodzi
To coś pomiędzy Viniciusem a @VegetaPolska

1

Ferran jezus maria co się z tobą stało.
Aż tak słaby nigdy nie byłeś

1

Flick powinnien już myśleć nad rotacjami od drugiej połowy.

0

Spojler:
Najciekawszym zdarzeniem w tym meczu będzie wejście Frenkiego i Ansu w 88 minucie

0

Ale oni są mierni.
Powinniśmy dzisiaj rotować a nie w Pampelunie.

0

@ViscaelBarca2007 Fati już dwa razy był w intensywnej rozgrzewce bo miał po prostu wejść.
Pechowe okoliczności czyli niepewny wynik z Getafe do końca i kontuzja Domingueza nie pozwoliły mu wejść na boisko

0

@Kondziubarca Tak samo jak Gerard Martin jest lepszy od Forta?
Flick ma też swoje głupie pomysły jak każdy trener.
Inna sprawa że Fati dopiero zagrał 3 minuty po kontuzji i może chcą go powoli wprowadzać do gry.

2

Pena za niska ocena.
Przy bramkach bez szans a zrobił też trochę dobrego tymi wyjściami na przedpole.
Co najmniej ocena wyjściowa.
Nie chce nawet komentować oceny od użytkowników dla niego bo to skrajny debilizm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?