0

@Pedri16Future Yamal>Raphinhia>Lewandowski

3

Raphinhia w LM
xG 1.24
4 bramki

1

@Tazol Bernal był niesamowity.
Jednak też trzeba powiedzieć że mają całkowicie inny profil pomocnika

4

Największy minus meczu:
Jakub Krecidlo

2

MVP Raphinhia
Pedri, Yamal, Pedri,Casado byli niesamowici dzisiaj

5

@Coutinho007 Olmo bo ma większy wpływ na grę.
Fermin jako joker w drugiej połowie

10

Szkoda.
Magiczny wieczór w LM , poważny rywal, piękna gra.
A tu trzeba wrócić do ligowej rzeczywistości i grać z jakimiś ogórkami w weekend

0

Mamy to!!!!!!
Zemsta w końcu się dopełniła

0

Muller skąd to zwątpienie?

1

Czemu tego nie podawał od razu?
Frenkie świetnie wyszedł i też była opcja grania do Yamala.

2

Raphinhia?
Komentarz jest zbędny

0

@Cvzx A komu miał zagrać?
Nie miał opcji podania do przodu

1

Yamal drybling jak Messi.
Raphinhia wykończenie jak Suarez w prime.
Pedri rozegranie jak Xavi.
I Takie są fakty

1

Raphinhia ma KOSMICZNĄ skuteczność w tym sezonie.
Strzela wszystko co ma praktycznie.

0

RAPHINHIA!!!!!!!!!!!
PRZE CHU.....

0

@MesQueUnClub96 Oczywiście że tak,dobre porównanie z Valverde.
Będzie genialnym zmiennikiem, no bo nie oszukujmy się nie będzie pierwszym wyborem jak wszyscy będą zdrowi.

5

Pedri jest magiczny.
W sumie nie tylko dzisiaj.
Piękny jest.

0

@MesQueUnClub96 Jednak nie ma co ukrywać że pierwsze 15 minut było bardzo słabe.

2

Raphinhia ostatni sezon za Xaviego miał też bardzo dobry.
Ale teraz to wszedł jeszcze poziom wyżej.
Będzie bił się o top3 ZP z taką formą

0

Raphinhia co za KOZAK

0

@Veysel Jedno świetne wyjście a tak to ma problemy po prostu z komunikacją z obrońcami i przez to czasami powstaje niepewność

1

Fermin ogólnie mnie kłuje w oczy ponieważ bo mało daje w rozegraniu, rzadko jest pod grą i nie można na nim oprzeć gry.

Ewidentnie to piłkarz momentów natomiast tacy piłkarze jak najbardziej są potrzebni.
Brawo dla niego bo gościu jest po prostu konkretny.

0

Neuer jest gorszy od Peny.
Bardzo cienko dzisiaj gra.

1

Dopiero co miałem pisać że Fermin jest do zmiany xD
Pięknie zrobił tą bramkę.

0

@HypeR Brzmi naprawdę dobrze.
Jackies kłuje w oczy trochę

3

Zaczniemy w końcu coś grać?
Jesteśmy obsrani i spacerujemy.
To samo było z Monaco

0

Mamy farta.
Jednak gramy niemrawo.
Musimy ruszyć i przejąć inicjatywę bo za chwilę coś wcisną.

0

Jak usłyszę że to wina Peny to wyjdę z siebie

0

Pena świetna interwencja

0

Neuer objechany jak dziecko.
Oczywiście nie jego wina.
Pena byłby obwiniany za taką bramkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?