Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future Yamal>Raphinhia>Lewandowski
3
Raphinhia w LM
xG 1.24
4 bramki
1
@Tazol Bernal był niesamowity.
Jednak też trzeba powiedzieć że mają całkowicie inny profil pomocnika
4
Największy minus meczu:
Jakub Krecidlo
2
MVP Raphinhia
Pedri, Yamal, Pedri,Casado byli niesamowici dzisiaj
5
@Coutinho007 Olmo bo ma większy wpływ na grę.
Fermin jako joker w drugiej połowie
10
Szkoda.
Magiczny wieczór w LM , poważny rywal, piękna gra.
A tu trzeba wrócić do ligowej rzeczywistości i grać z jakimiś ogórkami w weekend
0
Mamy to!!!!!!
Zemsta w końcu się dopełniła
0
Muller skąd to zwątpienie?
1
Czemu tego nie podawał od razu?
Frenkie świetnie wyszedł i też była opcja grania do Yamala.
2
Raphinhia?
Komentarz jest zbędny
0
@Cvzx A komu miał zagrać?
Nie miał opcji podania do przodu
1
Yamal drybling jak Messi.
Raphinhia wykończenie jak Suarez w prime.
Pedri rozegranie jak Xavi.
I Takie są fakty
1
Raphinhia ma KOSMICZNĄ skuteczność w tym sezonie.
Strzela wszystko co ma praktycznie.
0
RAPHINHIA!!!!!!!!!!!
PRZE CHU.....
0
@MesQueUnClub96 Oczywiście że tak,dobre porównanie z Valverde.
Będzie genialnym zmiennikiem, no bo nie oszukujmy się nie będzie pierwszym wyborem jak wszyscy będą zdrowi.
5
Pedri jest magiczny.
W sumie nie tylko dzisiaj.
Piękny jest.
0
@MesQueUnClub96 Jednak nie ma co ukrywać że pierwsze 15 minut było bardzo słabe.
2
Raphinhia ostatni sezon za Xaviego miał też bardzo dobry.
Ale teraz to wszedł jeszcze poziom wyżej.
Będzie bił się o top3 ZP z taką formą
0
Raphinhia co za KOZAK
0
@Veysel Jedno świetne wyjście a tak to ma problemy po prostu z komunikacją z obrońcami i przez to czasami powstaje niepewność
1
Fermin ogólnie mnie kłuje w oczy ponieważ bo mało daje w rozegraniu, rzadko jest pod grą i nie można na nim oprzeć gry.
Ewidentnie to piłkarz momentów natomiast tacy piłkarze jak najbardziej są potrzebni.
Brawo dla niego bo gościu jest po prostu konkretny.
0
Neuer jest gorszy od Peny.
Bardzo cienko dzisiaj gra.
1
Dopiero co miałem pisać że Fermin jest do zmiany xD
Pięknie zrobił tą bramkę.
0
@HypeR Brzmi naprawdę dobrze.
Jackies kłuje w oczy trochę
3
Zaczniemy w końcu coś grać?
Jesteśmy obsrani i spacerujemy.
To samo było z Monaco
0
Mamy farta.
Jednak gramy niemrawo.
Musimy ruszyć i przejąć inicjatywę bo za chwilę coś wcisną.
0
Jak usłyszę że to wina Peny to wyjdę z siebie
0
Pena świetna interwencja
0
Neuer objechany jak dziecko.
Oczywiście nie jego wina.
Pena byłby obwiniany za taką bramkę