Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Stinger_ Oczywiście że Endricka będą powoływać.
Ostatnio nawet jego woleli niż Raphinhie xD
0
@Gall Ale wiesz że to nie było na poważnie? :D
2
@Kapitan hawk Oni co mecz w zeszłym sezonie mieli "interpretację zdarzenia"
39
Real też by strzelił 4 gole wczoraj ale zawodnicy Sociedad sprokurowali o dwa karne za mało.
1
@Azi Takich stempli jest mnóstwo w piłce.
Chociażby w wczorajszym meczu Realu były dwie takie sytuacje, jedna skończyła się bez kartki druga żółtą.
Atak gościa bez piłki jest wtedy gdy piłka jest w zupełnie innym miejscu i piłkarz nie jest zainteresowany jej odebraniem
Ferran chciał odebrać tylko był bardzo spóźniony.
Jakby za takie coś dawali zawsze czerwo to co drugi meczu by ktoś wylatywał z boiska.
Przepisy jasno mówią że za atak powyżej kostki jest czerwo a to był zwyczajny stempel na stopę.
1
@Comentateiro No tak, nie można napisać prawdy bo może to być populistyczne,brak słów.
Inna sprawa że populizm to mówienie czegoś tylko i wyłącznie dlatego by pasowało to do retoryki grupy do której chce się trafić czyli postulowanie rzeczy bez względu na prywatny pogląd byleby było to zgodne z głosem społeczeństwa więc nazywanie mojego wpisu populistycznym jest całkowicie nietrafione
4
Dla mnie też od początku to nie było czerwo ale Rambla wydała wyrok bo chodzi o Ferrana xD
2
@Bartula W punkt
6
Przecież to stempel na stopę.
Żółta i tyle.
Żenada
0
Nie rozumiem jednego.
Dlaczego Pau gra na skrzydle a Ferran na 9
Powinno być na odwrót
0
@kanver_ Lewy zasłużył na to bo grał katastrofalnie.
Co do Yamala z jednej strony fajnie jakby też go zdjął z drugiej ma szansę na hatrricka.
3
Ale bym sobie Leo Messiego oglądnął w tej ekipie
Dwucyfrówki by się zdarzały jak nic.
1
Olmo zszedł i od razu gol.
hamulcowy
0
Tak to się robi Robercik.
Brawo Pedri
0
Ale mnie to rozbawiło.
Lewy po podaniu do Yamala ruszył sprintem a za nim piłkarz Girony sobie truchcikiem biegnie i prawie nie było widać różnic prędkości.
2
Lewandowski dzisiaj najgorszy na boisku.
Całkowicie niewidoczny a jak się już pokazał to zmarnował setkę i źle przyjął piłkę.
Mógłby Viktorowi dać więcej czasu
2
Lewy tym przyjęciem przypomniał że jest na boisku.
0
Olmo idealnie uderzył ale bramkarz się nie popisał
0
Kounde świetna piłka
0
Olmo:)
Cudownie to zrobił
0
@Borneo Nie widzę żeby ktokolwiek podejmował działania na niekorzyść powodzian to po pierwsze.
Po drugie ja o niebie ty o chlebie.
Obie partie się naparzają by zyskać w słupkach sondażowych podczas gdy sytuacja jest poważna, obrzydliwe.
47
Wymęczone wygrane.
Laboga nie kompromituj się.
1
Ogólnie rzecz biorąc ja osobiście bym takie karne gwizdał.
Natomiast jakie są przepisy aktualnie to nie mam pojęcia.
Jaki widać są na naszą korzyść
1
Nie fart ogromny.
Inigo bym ani trochę nie wynił
0
Yamal dublet!!!!!
Dzisiaj jak nic Hattrick.
0
@QuQ Ale to jest fakt.
Nie wymagam by jeździli i własnym ciałem zatrzymywali rzeki ale to oskarżanie się nawzajem na Twitterze jest żałosne.
0
@Transu96 Gdzie można i za ile zakupić taką amfibie?
0
@Borneo Nic nie wspomniałem o tym, postawiłeś teze i sam z nią walczysz.
Napisałem tylko o śmiesznym obrzucaniem się błotem między politykami PO-PIS
0
@QuQ Ja nic nie wspomniałem o działaniach rządu w sprawie tej katastrofy.
Poruszyłem inny aspekt, przeczytaj jeszcze raz i może wyciągniesz inne wnioski.
1
@mekston Żadna.
Moim zdaniem najrozsądniejszą opcją byłaby koalicja PSL- PL2050- Konfederacja