1

@Ojciec5tkidzieci Ja ostatnio @jowita pomyliłem z wielorybem jak polowałem z harpunem.
O mały włos i bym się pomylił

0

Jaki karny?
Obrońca miał rękę przy ciele
Silnie uderzona piłka z zaskoczenia
Bliska odległość

2

I znowu będzie bez żółtka za te pretensje xD

0

Ciekawe kto więcej razy w kanciapie komentatorskiej dostał rykoszetem Cwiąkała czy Laboga.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nie można zapomnieć o wręczeniu mu ZP

0

I co ten pajac żółtka nie dostanie?

9

Kontuzjogennym zawodnikiem xD
Laboga o trochę rozumu dla ciebie będę prosił.

0

Nie wyjątkowo słaby ten Real Madryt.

0

@Fake69 Tak jak pisałem radio było wymieniane a co do kabli od głośników to wątpliwe by wszystkie padły na raz

1

@Rust_Cohle kuźwa a ja problemu w silniku szukałem

0

Pomocy

Mój znajomy ma w Alfie Romeo 156 radio samochodowe które działa ale nie ma dźwięku. Czasami znienacka ten dźwięk się pojawia i chwilę gra ale później jest to samo.
Radio było wymieniane ale nic to kompletne nie dało.
Macie pomysł?

0

Póki co to strzelił 2 razy pustaka, raz z karnego i raz sam na sam gdzie strzał był w bramkarza ale jakoś wpadło.
Już nie mówiąc ile sytuacji zmarnował.
Z Bilbao powinnien mieć 3 bramki a wstrzelił dopiero po czwartej świetnej sytuacji.
Z Valencią też setkę zmarnował.

Na razie coś strzela ale też sporo marnuje.
Jedyny plus to że nie jest już kulą u nogi

8

@PW27 Tak bo Frenkie miał mało meczów gdzie się nim zachwycaliśmy...
A tej głupoty o jego pensji to aż szkoda komentować

0

Na papierze to Atletico ma klasę lepszą kadrę niż my.
Ciekawe kiedy zrozumieją że problem tkwi w Simeone.
Już od kilku lat pisze że jest to równa pochyła z kilkoma dobrymi momentami po których i tak nic nie osiągają i każdy się nabiera na tego trenera.

Właśnie skończyłem pisać ten komentarz i cyk strzelili xD
I tak zdania nie zmienie że coś ugrają

1

@RoberDzik I strzelił dzisiaj wszystkie 7 bramek

2

@kanver_ I Raphinhia drugi asystent i drugi strzelec w lidze

2

@PatrykBarca Ja chciałem ale za dobrą kasę ze względu na problemy finansowe.
Jak widać byłoby to głupie

1

Ostatnio taką Barce widziałem 3 dni temu

4

Yamal 4 asysta w tym sezonie.

Coś czuję 20 asyst w lidze od tego geniusza

3

Jeszcze jutro Hattrick Roque i weekend udany

6

Raphinhia w tym meczu:
https://zapodaj.net/plik-I66Ffxje9V

14

To magia tych koszulek.
Gra rodem z 2009r.

1

Barcelona pokazuje ile ma przewagi nad Realem Madryt

0

Raphinhia 3 bramki 2asysty
Jeśli Mbappe utrzymać swoją średnia w tym sezonie to nigdy takich liczb nie osiągnie

1

Rekin!!!!!!
Barcelono co ty robisz

0

Przedsmak tego co zrobimy z Bayernem w LM

0

Olmo egoistycznie ale wyczarował to pięknie.
Brawo!!

0

Ale bym sobie Gaviego oglądnął w tej Barcelonie

0

Raphinhia w tym meczu xG 0.53
3 bramki
Kurtyna

1

Yamal co zagrał.
KOSMOS

I Raphinhia pewne wykończenie niczym rasowa 9
Hattrick i MVP dla niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?