Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci Ja ostatnio @jowita pomyliłem z wielorybem jak polowałem z harpunem.
O mały włos i bym się pomylił
0
Jaki karny?
Obrońca miał rękę przy ciele
Silnie uderzona piłka z zaskoczenia
Bliska odległość
2
I znowu będzie bez żółtka za te pretensje xD
0
Ciekawe kto więcej razy w kanciapie komentatorskiej dostał rykoszetem Cwiąkała czy Laboga.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie można zapomnieć o wręczeniu mu ZP
0
I co ten pajac żółtka nie dostanie?
9
Kontuzjogennym zawodnikiem xD
Laboga o trochę rozumu dla ciebie będę prosił.
0
Nie wyjątkowo słaby ten Real Madryt.
0
@Fake69 Tak jak pisałem radio było wymieniane a co do kabli od głośników to wątpliwe by wszystkie padły na raz
1
@Rust_Cohle kuźwa a ja problemu w silniku szukałem
0
Pomocy
Mój znajomy ma w Alfie Romeo 156 radio samochodowe które działa ale nie ma dźwięku. Czasami znienacka ten dźwięk się pojawia i chwilę gra ale później jest to samo.
Radio było wymieniane ale nic to kompletne nie dało.
Macie pomysł?
0
Póki co to strzelił 2 razy pustaka, raz z karnego i raz sam na sam gdzie strzał był w bramkarza ale jakoś wpadło.
Już nie mówiąc ile sytuacji zmarnował.
Z Bilbao powinnien mieć 3 bramki a wstrzelił dopiero po czwartej świetnej sytuacji.
Z Valencią też setkę zmarnował.
Na razie coś strzela ale też sporo marnuje.
Jedyny plus to że nie jest już kulą u nogi
8
@PW27 Tak bo Frenkie miał mało meczów gdzie się nim zachwycaliśmy...
A tej głupoty o jego pensji to aż szkoda komentować
0
Na papierze to Atletico ma klasę lepszą kadrę niż my.
Ciekawe kiedy zrozumieją że problem tkwi w Simeone.
Już od kilku lat pisze że jest to równa pochyła z kilkoma dobrymi momentami po których i tak nic nie osiągają i każdy się nabiera na tego trenera.
Właśnie skończyłem pisać ten komentarz i cyk strzelili xD
I tak zdania nie zmienie że coś ugrają
1
@RoberDzik I strzelił dzisiaj wszystkie 7 bramek
2
@kanver_ I Raphinhia drugi asystent i drugi strzelec w lidze
2
@PatrykBarca Ja chciałem ale za dobrą kasę ze względu na problemy finansowe.
Jak widać byłoby to głupie
1
Ostatnio taką Barce widziałem 3 dni temu
4
Yamal 4 asysta w tym sezonie.
Coś czuję 20 asyst w lidze od tego geniusza
3
Jeszcze jutro Hattrick Roque i weekend udany
6
Raphinhia w tym meczu:
https://zapodaj.net/plik-I66Ffxje9V
14
To magia tych koszulek.
Gra rodem z 2009r.
1
Barcelona pokazuje ile ma przewagi nad Realem Madryt
0
Raphinhia 3 bramki 2asysty
Jeśli Mbappe utrzymać swoją średnia w tym sezonie to nigdy takich liczb nie osiągnie
1
Rekin!!!!!!
Barcelono co ty robisz
0
Przedsmak tego co zrobimy z Bayernem w LM
0
Olmo egoistycznie ale wyczarował to pięknie.
Brawo!!
0
Ale bym sobie Gaviego oglądnął w tej Barcelonie
0
Raphinhia w tym meczu xG 0.53
3 bramki
Kurtyna
1
Yamal co zagrał.
KOSMOS
I Raphinhia pewne wykończenie niczym rasowa 9
Hattrick i MVP dla niego