0

@MesQueUnClub96 Gratulacje.

0

Przecież wiadomo kogo powinniśmy w końcu ściągnąć

Aktualnie bez klubu
Głównie gra po lewej stronie.
Wielokrotnie łączony z Barceloną co okienko transferowe przez kilka lat.
Ogrom meczy na najwyższym poziomie
Stary ale jeszcze grubo przed 40.

Kto zgadnie?

2

@escarabajo Jak uda mu się osiągnąć kolejny sukces po Bologny to chętnie bym go widział u nas.

0

Felix w Chelsea więc według Flashcore w ich kadrze znajduje się 45 zawodników.
xD

3

Coś mi się wydaje że będą dymy o to lewe skrzydło w Madrycie.
Mbappe się męczy na 9 i często szuka gry na skrzydle ale wtedy nie ma nikogo poważnego w polu karnym.
Vini nie nadaje się gdziekolwiek indziej.
To tak jakby wystawić w jednym składzie Leo Messiego i Dybale, no ktoś będzie cierpiał.

6

Najpiękniejsze dzisiaj były gwizdy na męczennika.

2

No to jutro odpalamy protokół Negreira

2

No jak widać Mbappe to za mało na Mallorce.

0

@Messibestplayerintheworld Pewnie nie ale to jest pewne że pokażą po meczu

3

Środek sierpnia a w Madrycie -2.
Dziwne

0

Hahahahahahaha
Czerwo.

0

Mallorca coś ty narobiła

3

Jak Real traci bramkę to zazwyczaj jest w to zamieszany Rudiger.
Dla mnie on jest przereklamowany i jedzie na formie całego zespołu.

4

Mallorca!!!!!
1:1

6

Ciekawe w której minucie sędzia przekręci Mallorce.

4

Verona 3 Napoli 0
xD

0

@esem91 Dzisiejszy?
Cały poprzedni sezon miał bardzo słaby.
Z nim na boisku jest ogromny chaos w obronie.

0

@Faro Valencia przestała wcześniej biegać ale zaczęła wcześniej.
W pierwszej połowie bardzo słabo biegaliśmy

9

Lewy dwie bramki?
Poczekajcie aż Anka wejdzie w nowy sezon bachaty.

1

Mecz w naszym wykonaniu bardzo słaby.
Po wejściu Pedriego się trochę to poprawiło mimo tego że on sam był niedokładny to już nie było takiego chaosu.
Mecz do zapomnienia, najważniejsze w tym okresie są 3 oczka i jedziemy dalej.
Vamos!

0

Ferrannik piękne podanie, Raphinhia świetne wyjście i zachowanie.
Lewy pewny karny.
I git

0

@Kubsoleon Akurat w obronie jego Bayern się lepiej nie prezentował

0

Gra Dzisiaj to jest dramat.
Wyróżnić można tylko chyba Bernala.

0

@Szmulek A ja wymagam bo zarabia 32mln brutto.
To po co go ściągaliśmy?
Jeśli tylko wymagamy dostawienia nogi to trzeba było zostawić Luuka De Jonga albo Aube.
Budżet byłby wniebowzięty

1

Ja nie wiem co Inigo robi na boisku.
Gościa nie powinno już tutaj być.
Transfer pomyłka.
Za każdym razem gdy jest na boisku to w obronie jest chaos.
Nie ma dużo bardzo poważnych błędów ale bardzo dużo błędów małych niewidocznych na pierwszy rzut oka które definiują całą grę w obronie naszego zespołu.

0

Xavi wracaj i ratuj sezon

1

Flick do grudnia !!!

0

Lewy zamiast podać albo strzelić z pierwszej to bawi się dryblera

6

Przerwa bo sędzia musi rozkazów wysłuchać z Madrytu na resztę meczu.

1

Takiej padaki to za Xaviego nawet nie było xD

Trzeba czasu ale ja po meczach towarzyskich i dzisiejszym to nie widzę pomysłu taktycznego.
Pressing to za mało a i tak dzisiaj tego nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?