Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Gratulacje.
0
Przecież wiadomo kogo powinniśmy w końcu ściągnąć
Aktualnie bez klubu
Głównie gra po lewej stronie.
Wielokrotnie łączony z Barceloną co okienko transferowe przez kilka lat.
Ogrom meczy na najwyższym poziomie
Stary ale jeszcze grubo przed 40.
Kto zgadnie?
2
@escarabajo Jak uda mu się osiągnąć kolejny sukces po Bologny to chętnie bym go widział u nas.
0
Felix w Chelsea więc według Flashcore w ich kadrze znajduje się 45 zawodników.
xD
3
Coś mi się wydaje że będą dymy o to lewe skrzydło w Madrycie.
Mbappe się męczy na 9 i często szuka gry na skrzydle ale wtedy nie ma nikogo poważnego w polu karnym.
Vini nie nadaje się gdziekolwiek indziej.
To tak jakby wystawić w jednym składzie Leo Messiego i Dybale, no ktoś będzie cierpiał.
6
Najpiękniejsze dzisiaj były gwizdy na męczennika.
2
No to jutro odpalamy protokół Negreira
2
No jak widać Mbappe to za mało na Mallorce.
0
@Messibestplayerintheworld Pewnie nie ale to jest pewne że pokażą po meczu
3
Środek sierpnia a w Madrycie -2.
Dziwne
0
Hahahahahahaha
Czerwo.
0
Mallorca coś ty narobiła
3
Jak Real traci bramkę to zazwyczaj jest w to zamieszany Rudiger.
Dla mnie on jest przereklamowany i jedzie na formie całego zespołu.
4
Mallorca!!!!!
1:1
6
Ciekawe w której minucie sędzia przekręci Mallorce.
4
Verona 3 Napoli 0
xD
0
@esem91 Dzisiejszy?
Cały poprzedni sezon miał bardzo słaby.
Z nim na boisku jest ogromny chaos w obronie.
0
@Faro Valencia przestała wcześniej biegać ale zaczęła wcześniej.
W pierwszej połowie bardzo słabo biegaliśmy
9
Lewy dwie bramki?
Poczekajcie aż Anka wejdzie w nowy sezon bachaty.
1
Mecz w naszym wykonaniu bardzo słaby.
Po wejściu Pedriego się trochę to poprawiło mimo tego że on sam był niedokładny to już nie było takiego chaosu.
Mecz do zapomnienia, najważniejsze w tym okresie są 3 oczka i jedziemy dalej.
Vamos!
0
Ferrannik piękne podanie, Raphinhia świetne wyjście i zachowanie.
Lewy pewny karny.
I git
0
@Kubsoleon Akurat w obronie jego Bayern się lepiej nie prezentował
0
Gra Dzisiaj to jest dramat.
Wyróżnić można tylko chyba Bernala.
0
@Szmulek A ja wymagam bo zarabia 32mln brutto.
To po co go ściągaliśmy?
Jeśli tylko wymagamy dostawienia nogi to trzeba było zostawić Luuka De Jonga albo Aube.
Budżet byłby wniebowzięty
1
Ja nie wiem co Inigo robi na boisku.
Gościa nie powinno już tutaj być.
Transfer pomyłka.
Za każdym razem gdy jest na boisku to w obronie jest chaos.
Nie ma dużo bardzo poważnych błędów ale bardzo dużo błędów małych niewidocznych na pierwszy rzut oka które definiują całą grę w obronie naszego zespołu.
0
Xavi wracaj i ratuj sezon
1
Flick do grudnia !!!
0
Lewy zamiast podać albo strzelić z pierwszej to bawi się dryblera
6
Przerwa bo sędzia musi rozkazów wysłuchać z Madrytu na resztę meczu.
1
Takiej padaki to za Xaviego nawet nie było xD
Trzeba czasu ale ja po meczach towarzyskich i dzisiejszym to nie widzę pomysłu taktycznego.
Pressing to za mało a i tak dzisiaj tego nie ma.