Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal jak Dembele z Liverpoolem
0
Bez przesady to była bardzo trudna piłka, piłka jeszcze kozioł zrobiła przed Ferranem
0
@Mitch_Atleta Szczęsny dziś nie zagra
0
@Szklaner Najlepiej od razu ośmieszyć poważny temat takim tekstem jak twój a sprawa jest poważna.
Jak ty sobie wyobrażasz naukę o masturbacji 10 -latków?
0
@Martwy Jaki?
Akurat w piątek oddałem konsole do serwisu i dopiero za dwa dni do odbioru.
0
@PatrykBarca Ale dla mnie to w żadnym stopniu nie jest kwestia motywacji czy braku chęci.
Brakuje konkretnych pomysłów taktycznych
16
Już się zaczynają rozmowy, za chwilę będą wspólne obiadki,grille i mówienie jak to oni nie są zjednoczeni jak nigdy wcześniej.
Ja myślę że trzeba myśleć na rozwiązaniami taktycznymi bo jak brakuje intensywności to nie ma żadnego pomysłu a nie jakieś śmieszne rozmowy bo co one mają dać.
0
Dla uspokojenia nastrojów po dramie ze Szczęsnym rzucam luźny temat.
PiS czy PO ???
1
Mimo że broniłem Pene to Szczęsny powinnien dostać szansę.
Nie uważam też że przez Pene straciliśmy jakiekolwiek punkty ale też żadnych nam nie wybronił.
Nie zawala nam meczy i mamy o wiele więcej problemów w tej drużynie ale przydałoby by mieć jakąś wartość dodaną tym bardziej że mamy Wojtka na ławce
2
@TheNekro94 Nie wzięli Williamsa bo on sam chciał zostać jeszcze w Bilbao
4
Obrzydliwy typ z koalicji obywatelskiej.
5
Jakbyśmy dostawali karne za coś takiego to powinniśmy mieć co najmniej 5 karnych więcej.
Już nie mówiąc o bardziej ewidentnych jak z wczorajszego meczu
0
penalty favour de real madrid
1
Hahahaha.
Rudiger trzymał chłopa za łapę xD
Wiadomo kto ma ligę e tym roku wygrać
8
Jeden z moich ulubionych polityków konfy.
Pracowity, działa bardzo dużo lokalnie i nie robi ogromnego szumu wokół siebie.
1
@Danny Gaucho To już nie do mnie pytanie.
Też nie uważam żeby zasługiwali na to .
0
@JoeSatriani Według sztuki bramkarskiej bramkarz ma bronić krótkiego słupka a strzał na długi powinnien być blokowany przed obrońcę.
Pena mógł być troszkę na prawo ale nie wiele by to zmieniło bo mu dużo brakło to interwencji a sam strzał był mocny i precyzyjny.
Pena nie pomógł ale też ta bramka w całości nie leci na jego konto ale też na konto obrońców.
0
@kuz Czemu?
Lewy nie jest zbyt długo w Barcelonie a przez większość czasu kopał się po czole.
Ani to wychowanek ani nie rozegrał niesamowitej ilości meczów.
0
@tbas W reprezentacji Flick nie miał wpływu na przygotowanie fizycznego zawodników bo jest to niemożliwe i wyglądało to jak wyglądało.
W Barcelonie gdy jest intensywność to też to dobrze wygląda a gdy tego braknie w najmniejszym stopniu to jest dramat.
0 pomysłu i taktyki.
W Bayernie jechał na przygotowanym fizycznym gdzie jeszcze mieli ponad miesiąc przerwy przed play- offami LM i mogli się przygotować.
Moim zdaniem tak to się skończy jak w reprezentacji.
Czy jestem zdziwiony? Nie bo wielokrotnie poruszałem te aspekty przed zatrudnieniem Niemca.
3
" Wam się oczy otworzą jak mnie się zamkną" - Xavier Hernández Creus
November 2024
2
@Pressinho żaden system w meczu Sociedad błędu nie popełnił.
To ewidentny błąd arbitrów VAR którzy wybrali złą stopklatke.
3
Brak pomysłu na grę.
Błędy w obronie
Dramatyczny Pena
Dramatyczny Lewy
Dramatyczny sędzia
Dramatyczny Kounde
Jak nie ma intensywności to nie istniejemy.
Gdzie jakąś taktyka i zamysł na grę?
3
Zajebiste ciągnięcie i powalenie Viktora.
Hahahaha
3
Ewidentny karny.
Widzę powrót do drukowania ligi
0
Mam wrażenie że jak brakuje intensywności,pressingu i Yamala to nie ma konkretnego planu i pomysłu na grę.
To był jeden z moich zarzutów że Bayern Flicka jechał na przygotowaniu fizycznym i zapierniczaniu.
W reprezentacji miał żadny wpływ na to więc poszło jak poszło i w Barcelonie też nasze słabe mecze są gdy po prostu nie wchodzimy na największy poziom intensywności
0
@don'T.R.I.P.e Oczywiście że wliczają.
Od stycznia do końca euro był tragiczny.
Póki co ma dobre 3 miesiące więc nic dziwnego że to nie ma tam
15
@jacobFCB Jak zwykle idą wybory to Rafałkowi się poglądy o 180 stopni zmieniają. Widać uczy się fachu od swojego pana Tuska.
Żałosne.
0
@Arkon Uważasz że 10 -latki się masturbują?
Uważasz że 12,13,14 latki uprawiają już seks?
Już nie mówiąc że to kolejny absurd bo nauka o inicjacji seksualnej jest w klasie 7-8 a nauka o chorobach wenerycznych dopiero w szkołach średnich.
Nie uważasz że coś im się kolejność rozjechała?
Ta ustawa to jedna wielka farsa pod przykrywką edukacji "zdrowotnej" chcą wpajać dziecią lewicową ideologię.
Tu dodam kolejny absurd tego przedmiotu, bardzo wiele tematów dubluje się z przedmiotami które już istnieją.
0
@Arkon Np o zachowaniach "autoseksualnych" czyli jednym słowem o masturbacji.
Jest to napisane w programie tego przedmiotu, specjalnie dla ciebie sprawdziłem i jest to w dziale "dojrzewanie"
Kolejny przykład to nauka o inicjacji seksualnej ale to już w późniejszych etapie czyli w klasach 7-8 podstawówki, ile ma się wtedy lat 12,13,14?
1
@Arkon Seks to normalna oczywiście ale są gdzieś tez granice.
Uczenie 10- latków o pewnych rzeczach to przesada moim zdaniem jednak o tym powinnien decydować rodzic.
Po drugie bardzo wątpię w kompetencje nauczycieli by mogli takie tematy poruszać.
Przedmiot powinnien nieobowiązkowy a jego program jest do znacznej poprawy bo pełno w nim absurdów i rzeczy które mają w wpoić odpowiednie poglądy w polskie dzieci
Ten przedmiot to nie tylko rozmowa o seksie ale o wiele więcej.
Polecam zapoznać się z programem.