Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewandowski.
Zapowiada się schemat z pierwszego sezonu.
3 miesiące dobre a potem klapa.
Ostatnie mecze bardzo słabe,snuje się na tym boisku bez pomysłu.
2
Kolejny dramatyczny mecz naszej obrony.
Pomysł z grą na spalonym został ewidentnie rozczytany przez przeciwników i nie działa to dobrze bo przeciwnicy wchodzą w drugie tempo.
Inigo juniorskie błędy
Cubarsi to samo
Balde przeciętnie ale z przodu bezużyteczny.
Kounde w tym meczu o wiele lepiej niż w poprzednich.
34
Nadal śmieszy obwinianie Peny o drugą bramkę.
Podjął jedyną słuszną decyzję bo tak czy siak tam by bramka padła.
Obrona na grzybach a na przeciwko Penii dwóch więc próbował przeciąć.
Jedyna słuszna decyzja.
Ale jak widać niektórych tak boli że Szczęsny nie broni że będą zakłamywać rzeczywistość
Dzisiaj kolejny bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, można przyczepić się o brak pewności przy ostatnim dośrodkowaniu.
0
@michal26 Nie wiem gdzie tu widzisz dramatyczne wyjście.
Szło dwóch na niego a obrona nasza na grzybach.
W ostatniej chwili chciał ratować i to było jedyne rozsądne wyjście.
0
@kubix05 Gdzie tu błąd Peny?
Co miał zrobić sam przeciw dwóm?
0
@Kuczek No tak głównie przez kibiców którzy mają oczy w dupie.
100% wina obrony
1
@Messi96_96 Jaki tu babol Peny?
Szło dwóch na bramkarza co mogl zrobić innego niż zaryzykować?
0
@Faro I tak to by się bramka skończyło bo szli 2 vs1.
Błąd obrony
0
Zajebista pułapka ofsajdowa.
0
Ferran!!!!!!!!!
1
Jednak Lewy schodzi.
Najgorszy z Olmo na boisku
1
Olmo to musi trafić...
2
Raphinhia schodzi a Lewy zostaje xD
0
Lewy dzisiaj kompletnie nie umie się dostosować do naszej gry.
Gramy szybko i zazwyczaj wychodzimy na wolne pole.
Polak nie potrafimy tak grać i jest bezużyteczny.
Viktor jak najszybciej
1
Spalony był tylko że to nie ma znaczenia.
Pchnięcie był przed podaniem niestety.
1
Czy tam nie było spalonego?
0
Prime Manuela Neuera
1
Bramkarz nawet nie próbował bronić xD
3
Raphinhia powinnien podawać do Yamala ale mimo wszystko pewnie to wykorzystał.
Wybaczam
0
@gumaz Viktor,Gavi/De Jong.
Raphinhie bym jednak zostawił bo Ferrana nie ma sensu dawać
0
Olmo Lewy Raphinhia nie istnieją.
Do zmiany.
5
Zdania ekspertów są podzielone
https://ibb.co/DQWCXTx
0
Dotknięcie było ale on się sam wywalił
2
Szczęsny by nie obronił
0
Trudna piłka ale takie też trzeba niestety wykorzystać.
Yamal nadal się w Quaresme bawi.
0
@Comentateiro Prywatnie na pierwszym miejscu stawiam mój interes a na drugim polskie firmy które zasilają polski budżet.
Jeśli da się jedno i drugie połączyć to super.
Jak bym ślepo tylko stawiał tylko na polskie firmy to by się one nie rozwijały,nie poprawiały swoich cen i jakości swojego produktu by mnie zachęcić.
0
@Comentateiro A kto wybrał tą firme i za nią odpowiada?
To tak jakbyś napisał że PiS nie wywalał w błoto publicznych pieniędzy tylko firmy które dane zlecenie realizowały.
0
@Comentateiro Nie wiem co ma do tego patriotyzm.
Życzę im jak najlepiej bo wtedy obywatele w tym ja mam z tego korzyść.
0
@Comentateiro Sam to wstawiłeś
"drzewa kupuje wykonawca inwestycji, przy czym zagwarantowalismy sobie w umowie prawo do ich weryfikacji w szkółce."
Czyli mieli wpływ na decyzję.
0
@Comentateiro Mają nikłe korzyści ale ja mam korzyść czyli polski obywatel.
O to chodzi żeby ludzie mieli lepiej a nie niemieccy obywatele.
Jak polskie firmy mają korzyść to też na końcu polski obywatel ma lepiej bo gospodarka idzie do przodu.