0

Lewandowski.
Zapowiada się schemat z pierwszego sezonu.
3 miesiące dobre a potem klapa.
Ostatnie mecze bardzo słabe,snuje się na tym boisku bez pomysłu.

2

Kolejny dramatyczny mecz naszej obrony.

Pomysł z grą na spalonym został ewidentnie rozczytany przez przeciwników i nie działa to dobrze bo przeciwnicy wchodzą w drugie tempo.
Inigo juniorskie błędy
Cubarsi to samo
Balde przeciętnie ale z przodu bezużyteczny.
Kounde w tym meczu o wiele lepiej niż w poprzednich.

34

Nadal śmieszy obwinianie Peny o drugą bramkę.

Podjął jedyną słuszną decyzję bo tak czy siak tam by bramka padła.
Obrona na grzybach a na przeciwko Penii dwóch więc próbował przeciąć.
Jedyna słuszna decyzja.
Ale jak widać niektórych tak boli że Szczęsny nie broni że będą zakłamywać rzeczywistość

Dzisiaj kolejny bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, można przyczepić się o brak pewności przy ostatnim dośrodkowaniu.

0

@michal26 Nie wiem gdzie tu widzisz dramatyczne wyjście.
Szło dwóch na niego a obrona nasza na grzybach.
W ostatniej chwili chciał ratować i to było jedyne rozsądne wyjście.

0

@kubix05 Gdzie tu błąd Peny?
Co miał zrobić sam przeciw dwóm?

0

@Kuczek No tak głównie przez kibiców którzy mają oczy w dupie.
100% wina obrony

1

@Messi96_96 Jaki tu babol Peny?
Szło dwóch na bramkarza co mogl zrobić innego niż zaryzykować?

0

@Faro I tak to by się bramka skończyło bo szli 2 vs1.
Błąd obrony

0

Zajebista pułapka ofsajdowa.

0

Ferran!!!!!!!!!

1

Jednak Lewy schodzi.
Najgorszy z Olmo na boisku

1

Olmo to musi trafić...

2

Raphinhia schodzi a Lewy zostaje xD

0

Lewy dzisiaj kompletnie nie umie się dostosować do naszej gry.
Gramy szybko i zazwyczaj wychodzimy na wolne pole.
Polak nie potrafimy tak grać i jest bezużyteczny.
Viktor jak najszybciej

1

Spalony był tylko że to nie ma znaczenia.
Pchnięcie był przed podaniem niestety.

1

Czy tam nie było spalonego?

0

Prime Manuela Neuera

1

Bramkarz nawet nie próbował bronić xD

3

Raphinhia powinnien podawać do Yamala ale mimo wszystko pewnie to wykorzystał.
Wybaczam

0

@gumaz Viktor,Gavi/De Jong.
Raphinhie bym jednak zostawił bo Ferrana nie ma sensu dawać

0

Olmo Lewy Raphinhia nie istnieją.
Do zmiany.

5

Zdania ekspertów są podzielone
https://ibb.co/DQWCXTx

0

Dotknięcie było ale on się sam wywalił

2

Szczęsny by nie obronił

0

Trudna piłka ale takie też trzeba niestety wykorzystać.
Yamal nadal się w Quaresme bawi.

0

@Comentateiro Prywatnie na pierwszym miejscu stawiam mój interes a na drugim polskie firmy które zasilają polski budżet.
Jeśli da się jedno i drugie połączyć to super.
Jak bym ślepo tylko stawiał tylko na polskie firmy to by się one nie rozwijały,nie poprawiały swoich cen i jakości swojego produktu by mnie zachęcić.

0

@Comentateiro A kto wybrał tą firme i za nią odpowiada?
To tak jakbyś napisał że PiS nie wywalał w błoto publicznych pieniędzy tylko firmy które dane zlecenie realizowały.

0

@Comentateiro Nie wiem co ma do tego patriotyzm.
Życzę im jak najlepiej bo wtedy obywatele w tym ja mam z tego korzyść.

0

@Comentateiro Sam to wstawiłeś
"drzewa kupuje wykonawca inwestycji, przy czym zagwarantowalismy sobie w umowie prawo do ich weryfikacji w szkółce."
Czyli mieli wpływ na decyzję.


0

@Comentateiro Mają nikłe korzyści ale ja mam korzyść czyli polski obywatel.
O to chodzi żeby ludzie mieli lepiej a nie niemieccy obywatele.
Jak polskie firmy mają korzyść to też na końcu polski obywatel ma lepiej bo gospodarka idzie do przodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?