0

@Comentateiro Wybrali takie drzewa których nie ma w Polsce.
Co za przypadek.
Typowe działanie tego rządu być ukryć wsparcie Niemców.


0

@Comentateiro Ewidentnie się rozchodzili z trybun a to że w stronę trybun to już inna sprawa.
Tak kupuje produkty które są tańsze i mogą być dowolnego pochodzenia, w tym wypadku polski obywatel ma korzyść.
Jeśli są w tej samej cenie to wybieram polskie.
Natomiast twój rząd wybiera droższe i Niemieckie więc tu żadnych korzyści dla obywateli albo dla polskich firm nie ma.

1

@norbi77 No jest moderatorem i usuwa fake informacje.
Typ zarzucił mi że właśnie taką wstawiłem, moderator twierdził inaczej i zaprosił go na priv by to mu wyjaśnił.
Najwyraźniej post i informacje były prawdziwe więc nie zostały usunięte więc typ po prostu kłamał

2

@Comentateiro No i co ze zeszła na scenę?
Nie zmienia to faktu że gość nie skończył wypowiedzi a ci ludzie zaczęli się rozchodzić.
Chodzi o niekorzystne ujęcie które było zabawne i nic po za tym ale oczywiście się zesrałeś bo mowa o twoim panie.

Co do drugiej części drugiej wypowiedzi to ty jesteś całkowicie odklejony od rzeczywistości.
Nie mam nic do tego że coś może być niemieckie ale musi być to korzystne dla nas.
Jaka jest korzyść w przepłaconych kładkach i drzewach?
Gdzie wsparcie polskich film?
Czemu akurat Niemcy?
Brakuje nam drzew w Polsce że musimy niemieckie ściągać?
Czemu ten rząd jest proniemiecki a nie propolski?
Wszystko co Tusk i jego świta robi jest korzystne dla Niemiec.
Przypadek?

2

@Comentateiro Co było kłamliwe we wstawieniu filmiku z konwencji? xD
Nawet wpelement cię wyśmiał jak się spłakałeś do niego i napisałeś że to fake

18

W Polsce brakuje chyba drzew niestety.
Dobrze że mamy wspaniałego Rafałka Trzaskowskiego, pomyślał i sprowadził drzewa po 14 tysięcy za sztukę oczywiście NIEMIECKIE bo najlepsze.
Oprócz niemieckiej przepłaconej kładki którą ZDM czyści że śladów hamowania za 150 tysięcy mamy też piękne niemieckie drzewa.
Nasz prezydent!

6

Co by nie mówić to Atalanta zasłużyła na tego gola.
Real kompletnie nie gra do przodu a Atalanta miała już kilka świetnych akcji szczególnie na początku meczu

0

Idealne zakończenie pierwszej połowy

0

Mbappe kontuzja

0

@AmigoBlancos Ale Rodrygo jako jedyny może grać po prawej stronie więc jego odejście nic nie da.

0

@Who_you_mam No tak Real powinnien zrobić natomiast tego nie zrobią bo będzie to ogromna wtopa wizerunkowa

0

@Gall Klauzula była ale 58mln i ją by trzeba było zapłacić od razu a Barcelona chciała rozłożyć to na raty stąd były negocjacje z Bilbao by troszkę więcej więcej dali ale na raty.
Po za tym nie Jestem pewny czy ta niska klauzula nadał obowiązuje

1

@AmigoBlancos Kowal trochę racji ma.
Nie wyobrażam sobie że nadal będą na siłę pchać Mbappe na 9 bo to się mija z celem.
Oboje nadają się tylko na lewe skrzydło i muszą wybrać, niestety dla Viniego Mbappe dopiero przyszedł i nie odejdzie tak prędko.

0

@Messibestplayerintheworld Moim zdaniem już mu Barcelona odjechała.
Jest bez formy i nie powinniśmy wydawać na niego 80 mln.
Za 40-50 bym się zastanowił.
Mógł zrobić krok naprzód a zrobił krok w tył w swojej karierze.

0

@maroon wygląda jak połączenie Tuska z Szczerbą albo Budką

15

Nie tak miało być xD
Nawet zabawnie to wygląda.


1

@Eklerek 100% legit.
Duże serwisu to też podają

8

Chory świat


0

@Tarins Trudno żeby do pustaka z dwóch metrów nie trafił

0

@Tarins Lewy najlepszy piłkarz xD
Jak gra nie idzie to jest bezużyteczny co pokazują ostatnie mecze.

1

Tak w ogóle to Manchester United dostaje 3:2 od Nottingham xD 90 minuta.

0

@michal26 Tak oczywiście ale nie był to zamiar ryzykownej interwencji.
Chciał po prostu wywrzeć presję na nim by utrudnić mu strzał.
To nie była głupota w jego wykonaniu.

1

@CLS63AMG drugi gol do wybronienia xD
Żaden bramkarz by tego nie wybronił Neuer czy inny Ederson w prime.
Strzał bardzo precyzyjny z pierwszej piłki po bardzo dobrej wrzutce

2

Błędy indywidualne to jedno ale tu większość zawodników nie ogarnia i jest to raczej wina taktyki i pomysłu.
Pedri
Gavi
Olmo
Lewy
Można powiedzieć że to trzon naszej ofensywy a są bezużyteczni.
Raphinhia i Yamal jedynie coś grają choć ten pierwszy dzisiaj bardzo przeciętnie.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Pena żadnego meczu nie zawalił.
On nie popełnia grubych błędów.
W większości meczów nie jest wartością dodaną ani ujemną, po prostu jest bardzo przeciętny

0

@michal26 Frenkie popełnił błąd ale nieumyślnie, ewidentnie nie chciał wchodzić w niego a to delikatne nadepnięcie było przypadkowe.
3 cm mniejszy but i by go nie dotknął.

0

Póki co moje przewidywania co do Flicka się sprawdzają.
Amator taktyczny i gdyby nie przygotowanie fizyczne to byśmy byli w środku tabeli ale ostatnio powoli nasza intensywność i pressing zanika wiec może być jeszcze gorzej

0

@Slawek1999 To samo można mówić o Lewym

0

@norbi77 A Inigo?
Chłop był na grzybach jak zawodnik Betisu sobie spokojnie wykończył akcje

0

Nasza gra była tragiczna.
Pomijając błędy indywidualne Frenkiego i Inigo to po prostu graliśmy bardzo słabo jako drużyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?