3

@michal26 Sam Yamal ma więcej asyst niż trio Realu xD

5

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MessiForeverTheBest Leicester też póki co przebudzone dzięki niemu

1

@Jakchcesz Prawie tak fajnie jak Sosnowiec

0

@Katalończyk 99 Ale nie było by to aż tyle.
Góra 40mln a dostał ponad 100 , niektóre źródła mówią o 120 nawet

0

@Katalończyk 99 Nic to znaczy 100 milionów za podpis plus ogromna pensja?

9

Ja też a wy ?


0

Brakło karnego z dupy przy 0:0 no i nie poszło.

0

@Comentateiro Co konkretnie jest brednią?

1

Może Real Madryt przegrał ale za to Mbappe nie trafił Karnego

0

Hahahahahaha
Eden Hazard był lepszy na początku

0

Membeppe w akcji

6

Przecież wcześniej był spalony xD

0

@HypeR Co?
Mi się często rankedy zdarza dodgować i dostaje 5 minut kary xD
Raz wyszedłem 4 razy w ciągu godziny, za trzecim razem dostałem 45 minut a za czwartym 24h, oczywiście dlatego że serwery coś się psuły i mnie wywalało

0

@Szklaner Takiego absurdu się nie spodziewałem ale już pomijam to, czyli w jaki sposób 10-latek ma identyfikować masturbacje?
Co nauczyciel ma mu przekazać by mógł takie zachowania nazwać poprawnie?

0

@Szklaner A czym są zachowania autoseksualne?
Identyfikuje czyli wie co to jest,po co to jest i z czym to wiąże.
Jeśli to nie jest nauka o masturbacji to przepraszam bardzo co to jest?
Możesz wytłumaczyć?

1

@Szklaner Przeczytałem ten program i to ty masz problemy z czytaniem bo jest wyraźnie to napisane.
Jak dobrze pamiętam to ten wątek jest poruszany w dziale 7.

0

@Danny Gaucho W Hiszpanii owszem tam znaczniej obiektywniej podchodzili do niego i większość opinii to była krytyka natomiast w Polsce ta narracja była zupełnie inna mimo tragicznych występów ale ze strzeloną bramką nagłówki w większości polskich serwisach były w jednym tonie "Lewy bohaterem, Lewy uratował Barcelonę, Lewy zapewnia 3 pkt Barcelonie,Lewy znowu strzela itd.
Lubili przemilczeć jego grę a odnosili się tylko do liczb.

1

@Comentateiro Tak,wyczytałem jeszcze że nie chcesz po prostu skrytykować ludzi którzy też są za to odpowiedzialni bo na nich głosowałeś i stąd taki komentarz a nie inny.
I nie trzeba być czarnoksiężnikiem by czytać z ciebie jak z otwartej księgi.

0

@Danny Gaucho Byl owszem ale też dużo było głosów pt:" Na uj drążyć temat przecież strzelił"
Już nawet nie wspomnę o narracji w polskich serwisach.

4

@Comentateiro No tak , myślmy dalej ze przecież mogło być gorzej i trzeba się cieszyć zamiast iść do przodu i poprawiać ten marny system.

2

Trochę nie rozumiem tak małej liczby minut Pau Victora.
W presezonie był świetny i tak naprawdę jest naszą jedyną alternatywą na 9.
Po okresie przygotowawczym został przyspawany do ławki i zazwyczaj jak wchodził to na śmieszne kilka minut i to w większości na skrzydło.
Tym bardziej powinnien dostawać te 20-30 bo na początku sezonu nasza gra wyglądała o niebo lepiej i ustawialiśmy sobie te mecze znacznie szybciej.
Niestety jest to podyktowane tym żeby Lewy grał jak najwięcej i się nie obraził.
Flick sobie mógł przez ten czas przygotować realną alternatywe a teraz to moim za późno by w najważniejszych meczach był grajkiem na którego można na 100% liczyć.

1

@GeneralXavi To była ironia jakby co:D

3

A to pisowiec jeden,już pewnie w nieformalnej koalicji są.


0

@KamQiX
Jakby Pena nie wyszedł to Muriqi nie musiał by tak tej piłki przyjmować i miałby łatwiejszą sytuacje do wykończenia.
Wywarł presję chociaż mógł lepiej wyjść chociaż i tak to było lepsze niż zostanie w bramce

0

@Yoshi94 1/3 pensji FDJ to 6mln brutto tylko więcej bez przesady, mógłby zarabiać spokojnie 10mln.
Oczywiscie nie można wliczać to dług który Barca ma u Holendra.

0

Frenkuś z brameczką

0

Frenkie świetne przyspieszenie akcji

6

Kosmiczna asysta

2

@Pnog37 A w czym Yamal jest lepszy w tym meczu?
Oboje tragicznie grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?