Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@michal26 Sam Yamal ma więcej asyst niż trio Realu xD
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MessiForeverTheBest Leicester też póki co przebudzone dzięki niemu
1
@Jakchcesz Prawie tak fajnie jak Sosnowiec
0
@Katalończyk 99 Ale nie było by to aż tyle.
Góra 40mln a dostał ponad 100 , niektóre źródła mówią o 120 nawet
0
@Katalończyk 99 Nic to znaczy 100 milionów za podpis plus ogromna pensja?
9
Ja też a wy ?
0
Brakło karnego z dupy przy 0:0 no i nie poszło.
0
@Comentateiro Co konkretnie jest brednią?
1
Może Real Madryt przegrał ale za to Mbappe nie trafił Karnego
0
Hahahahahaha
Eden Hazard był lepszy na początku
0
Membeppe w akcji
6
Przecież wcześniej był spalony xD
0
@HypeR Co?
Mi się często rankedy zdarza dodgować i dostaje 5 minut kary xD
Raz wyszedłem 4 razy w ciągu godziny, za trzecim razem dostałem 45 minut a za czwartym 24h, oczywiście dlatego że serwery coś się psuły i mnie wywalało
0
@Szklaner Takiego absurdu się nie spodziewałem ale już pomijam to, czyli w jaki sposób 10-latek ma identyfikować masturbacje?
Co nauczyciel ma mu przekazać by mógł takie zachowania nazwać poprawnie?
0
@Szklaner A czym są zachowania autoseksualne?
Identyfikuje czyli wie co to jest,po co to jest i z czym to wiąże.
Jeśli to nie jest nauka o masturbacji to przepraszam bardzo co to jest?
Możesz wytłumaczyć?
1
@Szklaner Przeczytałem ten program i to ty masz problemy z czytaniem bo jest wyraźnie to napisane.
Jak dobrze pamiętam to ten wątek jest poruszany w dziale 7.
0
@Danny Gaucho W Hiszpanii owszem tam znaczniej obiektywniej podchodzili do niego i większość opinii to była krytyka natomiast w Polsce ta narracja była zupełnie inna mimo tragicznych występów ale ze strzeloną bramką nagłówki w większości polskich serwisach były w jednym tonie "Lewy bohaterem, Lewy uratował Barcelonę, Lewy zapewnia 3 pkt Barcelonie,Lewy znowu strzela itd.
Lubili przemilczeć jego grę a odnosili się tylko do liczb.
1
@Comentateiro Tak,wyczytałem jeszcze że nie chcesz po prostu skrytykować ludzi którzy też są za to odpowiedzialni bo na nich głosowałeś i stąd taki komentarz a nie inny.
I nie trzeba być czarnoksiężnikiem by czytać z ciebie jak z otwartej księgi.
0
@Danny Gaucho Byl owszem ale też dużo było głosów pt:" Na uj drążyć temat przecież strzelił"
Już nawet nie wspomnę o narracji w polskich serwisach.
4
@Comentateiro No tak , myślmy dalej ze przecież mogło być gorzej i trzeba się cieszyć zamiast iść do przodu i poprawiać ten marny system.
2
Trochę nie rozumiem tak małej liczby minut Pau Victora.
W presezonie był świetny i tak naprawdę jest naszą jedyną alternatywą na 9.
Po okresie przygotowawczym został przyspawany do ławki i zazwyczaj jak wchodził to na śmieszne kilka minut i to w większości na skrzydło.
Tym bardziej powinnien dostawać te 20-30 bo na początku sezonu nasza gra wyglądała o niebo lepiej i ustawialiśmy sobie te mecze znacznie szybciej.
Niestety jest to podyktowane tym żeby Lewy grał jak najwięcej i się nie obraził.
Flick sobie mógł przez ten czas przygotować realną alternatywe a teraz to moim za późno by w najważniejszych meczach był grajkiem na którego można na 100% liczyć.
1
@GeneralXavi To była ironia jakby co:D
3
A to pisowiec jeden,już pewnie w nieformalnej koalicji są.
0
@KamQiX
Jakby Pena nie wyszedł to Muriqi nie musiał by tak tej piłki przyjmować i miałby łatwiejszą sytuacje do wykończenia.
Wywarł presję chociaż mógł lepiej wyjść chociaż i tak to było lepsze niż zostanie w bramce
0
@Yoshi94 1/3 pensji FDJ to 6mln brutto tylko więcej bez przesady, mógłby zarabiać spokojnie 10mln.
Oczywiscie nie można wliczać to dług który Barca ma u Holendra.
0
Frenkuś z brameczką
0
Frenkie świetne przyspieszenie akcji
6
Kosmiczna asysta
2
@Pnog37 A w czym Yamal jest lepszy w tym meczu?
Oboje tragicznie grają