Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pena takich błędów nie popełniał...
0
To powinnien być gol.
Raczej spalonego nie było
1
Łoniaki się nie popisał
0
No to gramy z Betisem
21
Spór zakończony. Jest alternetywa.
https://x.com/pppp_prawica/status/1876287454313116006
0
@Szklaner Gdzie napisałem że jest jakieś aktualne postępowanie?
Nie masz pojęcia o co chodziło w tamtym postępowaniu.
Bloger Wielgucki w swoich artykułach przedstawiał że istnieją nieprawidłowości w WOSP.
Owsiak go oskarżył o zniesławienie i wyzwiska.
Proces ruszył i w trakcie jego sąd NAKAZAŁ Owsiakowi przesłać pełną dokumentację WOSP. Nie zrobił tego i sąd uniewinnił Wielguckiego i przyznał mu że nie kłamał w swoich artykułach odnośnie nieprawidłowości w WOSP i jedynie skazał Wielguckiego za wyzwiska jak np hiena cmentarna na dorobku.
Owsiak chyba też został skazany za wyzwiska w stronę Wielguckiego ale już nie pamiętam dokładnie.
Podsumowując mam rację i nie masz pojęcia o czym piszesz.
0
@Szklaner To nie teoria tylko fakt.
Nie ma dochodzenia ale postanowienie sądu nie zostało wykonane przez Owsiaka i tak jak wyżej nic z tym nie zrobiono.
1
@Szklaner I tu się mylisz.
Ukrywali dokumenty i nawet sąd orzekł postanowienie że Owsiak ma je dostarczyć.
Oczywiście tego nie zrobił.
Pytanie dlaczego sąd nic dalej z tym nie zrobił.
13
@Irmscher10 To ty nie rozumiesz kompletnie tego cytatu
0
@Technik To błąd Szczęsnego.
To nie była sytuacja do blokowania przeciwnika.
0
Za dużo tych minut dla Szczęsnego.
Poczuł się już za pewnie i już myślał że z bramki Barcy nigdy nie zejdzie
0
Widać że nadal niektórych odkleja jeśli chodzi o naszego bramkarza.
Szczęsny dzisiaj gra dobrze ale też nie musiał się wspinać na wyżyny umiejętności.
Obronił jeden strzał prawie w środek bramki na idealnej dla bramkarza wysokości.
I nadal jest hejt stronę Peny a chłop dzisiaj nie gra nawet xD
0
@Katalończyk 99 Frenkie dzisiaj nieźle gra.
I to on wrzucał w pole karne przy pierwszej bramce.
9
Gol po spalonym i ręce przeciwnika.
2
Lewy zamiast stać właśnie na takie wrzutki to wychodzi na marną klepkę która nic nie daje
0
Świetna wrzutka Frenkiego
0
@Kuchar Daje dużo.
Przeciwnik podchodzi tracąc siły i stwarza szansę że przeciwnik popełni błąd przy powrocie co daje nam więcej miejsca.
Pojawia się też znacznie więcej miejsca między liniami co Pedri czy Olmo uwielbiają wykorzystywać.
0
@Kuchar Czekają by wciągnąć przeciwników na naszą połowę.
0
Lewy znowu strata w bardzo prostej sytuacji.
1
Świetna interwencja Wojtka.
Pena by wpuścił
2
Będą ciężary bo piłka skacze po tej murawie jak szalona
0
@PW27 Nie można
0
@ikar34 Z Twittera.
Oczywiście jest to nieoficjalna informacja ale już wiele kont o tym pisze.
1
Chodzą słuchy że Minister Finansów
ma złożyć rezygnację.
Oczywiście chodzi o wypłacenie kasy PiSowi.
Domański chce to wypłacić bo się boi odpowiedzialności a Tusk naciska by jednak tego nie robił.
0
@Herato No nie bo podobno sprzedaż tych miejsc VIP przywraca nas do zasady 1:1 co całkowicie zmienia naszą sytuację.
0
@Nightraider Prawo które jest niejasne.
Barcelona chce skorzystać ze "siły wyższej" która niewiadomo co oznacza.
0
@Miszak
@Comentateiro opinia?
1
Pan piłkarz Luis Suarez.
5
@Comentateiro "Owsiak zaczął prowadzić WOŚP wiele lat prze tym zanim PO nabrało znaczenia"
No i co z tego?
"To pisowcy zaczęli go obrzydzać"
On sam siebie obrzydza rzeczami które robi.
"Nic dziwnego, że Owsiak rozmawia z partiami, które mają ludzkie podejście do ludzkich spraw."
Rozmawia z partiami xD
On wzrost prowadzi kampanię na rzecz Tuska a to moralnie obrzydliwe żeby tak wielka organizacja opowiadała się za jedną ze stron.
Jakby ktoś robił to co on tylko że po prawej stronie to byś jechał po nim bez hamulców
Jesteś hipokrytą który znowu przyszedł do dyskusji bez argumentów.
10
@Comentateiro Myślę że tu nie chodzi o WOŚP, tylko o Owsiaka.
To jest piękna inicjatywa bo ludzie w całej Polsce wspólnie chcą pomagać.
Natomiast jako Owsiak jako twarz tej organizacji to po prostu obrzydza.
Jest zakłamany, ma wiele za uszami, szantażował ludzi że jak nie zagłosują na kogo trzeba to nie będzie robił festiwalu.
Jest pionkiem Platformy obywatelskiej który nie wykonywał postanowień sądu odnośnie faktur.
Ukrywa prawdę o pieniądzach dla powodzian i nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania.
Dla mnie on jest skompromitowany.