0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Wy też jesteście zmanipulowani przez Muska bo używacie Twittera? XD


3

@TheNekro94 Te badania nic by nie zmieniły.

0

Piękne.


2

@barcanawieki Kuźwa mi się wydawało że mi się przywidziało.

2

@D10SLEO A tam pół roku temu.
Jeszcze dziś rano niektórzy posłowie rządu cisnęli po Dudzie że jak można bronić zbrodniarza.

8

A to ci niespodzianka. Hipokryzja pełną gębą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Najnowszy sondaż CBOS.
Co ciekawe Hołownia z Kamyszem pod progiem.
KO - 33%
PiS - 33%
Konfederacja - 13%
Trzecia Droga - 7%
Lewica - 6%
Razem - 2%
Inni - 1%
Nie wiem - 5%

3

@Rastafarnianin A nasz ukochany rząd już zadeklarował że się zgodzi na ten wniosek.
Brawo POPIS !

0

Co do Araujo to też nie wiemy jakie plany wobec niego ma Flick.
Może powiedział mu że nie będzie pierwszym wyborem.

0

@PepGuardiola1971 Były,gdzie bramki wpadały dla Bilbao i nas spalony ratował.
Nie zagrał spektakularnie ani źle.
Po prostu średnio.

0

@ElKamil Algorytm mu nabił za brak straty bramki i mnóstwo prostych interwencji.

0

@pioz123 Jak szef bo bronił proste strzały?

0

@turhiay Gavi albo Pedri MVP.
Szczęsny nie zrobił nic specjalnego.
Po prostu wyciągnął to co musiał wyciągnąć po prostu typowy mecz bramkarza gdzie nie musiał się bardzo wysilać.


0

@karolszymek No tak bo Frenkie zachowuje jak pajac
To że gra kupę nie oznacza że jest takim idiotą jak Vini.

0

@turhiay MVP za co?
Za obrony w środek bramki?

0

@D10SLEO No tak bo o to chodzi.
To Polak!!!
To trzeba zamknąć oczy i zakłamywać rzeczywistość

1

Szczęsny broni dziś to co Pena by obronił.
Nie wykazał nic nadzwyczajnego.
A do tego zaliczył dwie elektryczne interwencje.

Odklejki na Rambli ciąg dalszy.

1

@clyde A co tu wyciągać??? XD

0

Laporta coś nie swój.
Nic dziwnego jak postawili koło niego wodę

1

@Lewangoooolsky Tak na pewno.
Pokaz mi kiedy Pena puścił takie strzały.

1

Strzały w środek bramki a tu podnieta jakby wybronił nie wiadomo co xD

1

@Coutinho007 Lewy jakby poszedł na tą piłkę to by spokojnie to domknął

2

Dlatego Pena gra a nie Wojtek.

0

Weźcie go w końcu to już kolejna sytuacja w ostatnich meczach gdzie musi dołożyć nogę i się kompromituje

0

@kanver_Bo strzelił dwie bramki zespołowi z czwartej ligi???
Proszę cię...


0

@Rifek Tylko że to już trwa półtorej miesiąca.

7

Lewandowski nadal kontynuuje swoją nieudolność.
Ostatni dobry mecz miał listopadzie a to już prawie 10 meczy temu

To samo co w pierwszym sezonie u nas.
3 miesiące dobre a potem zjazd.

2

Nadal naszym najlepszym zawodnikiem jest Pedri.
Cały atak dramat.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?