Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Wy też jesteście zmanipulowani przez Muska bo używacie Twittera? XD
3
@TheNekro94 Te badania nic by nie zmieniły.
0
Piękne.
2
@barcanawieki Kuźwa mi się wydawało że mi się przywidziało.
2
@D10SLEO A tam pół roku temu.
Jeszcze dziś rano niektórzy posłowie rządu cisnęli po Dudzie że jak można bronić zbrodniarza.
8
A to ci niespodzianka. Hipokryzja pełną gębą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Najnowszy sondaż CBOS.
Co ciekawe Hołownia z Kamyszem pod progiem.
KO - 33%
PiS - 33%
Konfederacja - 13%
Trzecia Droga - 7%
Lewica - 6%
Razem - 2%
Inni - 1%
Nie wiem - 5%
3
@Rastafarnianin A nasz ukochany rząd już zadeklarował że się zgodzi na ten wniosek.
Brawo POPIS !
0
Co do Araujo to też nie wiemy jakie plany wobec niego ma Flick.
Może powiedział mu że nie będzie pierwszym wyborem.
0
@PepGuardiola1971 Były,gdzie bramki wpadały dla Bilbao i nas spalony ratował.
Nie zagrał spektakularnie ani źle.
Po prostu średnio.
0
@ElKamil Algorytm mu nabił za brak straty bramki i mnóstwo prostych interwencji.
0
@pioz123 Jak szef bo bronił proste strzały?
0
@turhiay Gavi albo Pedri MVP.
Szczęsny nie zrobił nic specjalnego.
Po prostu wyciągnął to co musiał wyciągnąć po prostu typowy mecz bramkarza gdzie nie musiał się bardzo wysilać.
0
@karolszymek No tak bo Frenkie zachowuje jak pajac
To że gra kupę nie oznacza że jest takim idiotą jak Vini.
0
@turhiay MVP za co?
Za obrony w środek bramki?
0
@D10SLEO No tak bo o to chodzi.
To Polak!!!
To trzeba zamknąć oczy i zakłamywać rzeczywistość
1
Szczęsny broni dziś to co Pena by obronił.
Nie wykazał nic nadzwyczajnego.
A do tego zaliczył dwie elektryczne interwencje.
Odklejki na Rambli ciąg dalszy.
1
@clyde A co tu wyciągać??? XD
0
Laporta coś nie swój.
Nic dziwnego jak postawili koło niego wodę
1
@Lewangoooolsky Tak na pewno.
Pokaz mi kiedy Pena puścił takie strzały.
1
Strzały w środek bramki a tu podnieta jakby wybronił nie wiadomo co xD
1
@Coutinho007 Lewy jakby poszedł na tą piłkę to by spokojnie to domknął
2
Dlatego Pena gra a nie Wojtek.
0
Weźcie go w końcu to już kolejna sytuacja w ostatnich meczach gdzie musi dołożyć nogę i się kompromituje
0
@kanver_Bo strzelił dwie bramki zespołowi z czwartej ligi???
Proszę cię...
0
@Rifek Tylko że to już trwa półtorej miesiąca.
7
Lewandowski nadal kontynuuje swoją nieudolność.
Ostatni dobry mecz miał listopadzie a to już prawie 10 meczy temu
To samo co w pierwszym sezonie u nas.
3 miesiące dobre a potem zjazd.
2
Nadal naszym najlepszym zawodnikiem jest Pedri.
Cały atak dramat.