0

@Ostatnikrwawygang Tak zwany salut rzymski.
Całkowicie się to różni hajlowania.

10

Jeden z najgorszych premierów.
Donald Tusk:
"Nie będę wyciągał konsekwencji z powodu przejęzyczenia. Musimy wreszcie zakończyć tę polityczną wojnę, w której używa się haniebnych argumentów czerpanych z naszej dramatycznej historii. Nikt nie musi przypominać, że obozy koncentracyjne w Polsce były budowane przez niemieckich nazistów."

Nie trzeba przypominać? Rozumiecie?
Na świecie nadal istnieje narracja że to były były polskie obozy a on śmie coś takiego mówić.

Już pomijam to że dymisji nie będzie bo to jest żałosne.

1

@Ostatnikrwawygang Musk nie hajlował.
Nie wprowadzaj innych w błąd

3

@Szklaner Przejęzyczenie czytając z kartki?
Nie brnij w to naprawdę.

1

Kolejny blamaż rządu.

Część masła z strategicznych rezerw która miała trafić na polski rynek by obniżyć cenę trafiła do CZECH w wyniku przetargu która wygrała firma z siedzibą w Pradze.

2

Czyli ona jeszcze się kartką wspomagała xD


9

Trzaskowski lansuje się przy wozach policyjnych.
Przypominam że jest podobno na urlopie.
Już nie mówiąc o hipokryzji.


0

@Bobo25 Kolejny przykłady z wyborami do PE.
Błąd OGB 4.88
Błąd United Surveys 13.4

0

@Bobo25 Ale tu nie trzeba powtarzać.
Wystarczy sprawdzić wyniki z poprzednich lat.
OGB np w poprzednich wyborach miał łączny błąd na poziomie 5pp gdzie większość sondażowni kręci się koło 10pp i wyżej
Najwyraźniej jesteś ignorantem który nie potrafi nic sam sprawdzić a dyskutuje bez żadnych argumentów.

0

@Bobo25 @Bykunn @Gall
Powtarzam ,to jest jedna z lepszych sondażowni która zawsze jest blisko wyników końcowych.

0

@Bobo25 Tylko że ten sondaż jest z dupy wzięty. 41% Trzaskowski xD
OGB to jedna z dwóch najskuteczniejszych sondażowni w Polsce.
U nich Trzaskowski miał 35 Nawrocki 31 a Mentzen 15.

1

Dzisiejszy sondaż parlamentarny jednej z lepszych sondażowni


0

@Comentateiro A skąd ja mam wiedzieć co ona myśli?
To niektóre osoby właśnie z Lewicy mówiły na przykład o tym że nas Armia Czerwona wyzwalała.
Po za tym nawet jeśli zrobiła to przypadkiem to nic nie zmenia i powinna polecieć ze stanowiska po takich słowach za swoją bezmyślność.

0

@TheNekro94 Na jakiej podstawie tak twierdzisz ?

0

@barcanawieki Daj linka.

2

@fart Ona tego nie sprostowała i nie przeprosiła tylko zrobiło to ministerstwo na swoim profilu.

8

@fart Normalny człowiek jak się przejęzyczy to zazwyczaj po kilku sekundach się poprawia.
Po drugie od ministra na konferencji mam prawo wymagać by myślał o czym mówi.
Przeszło by ci przez gardło "polscy naziści" bez jakiejś refleksji?


26

Barbara Nowacka: "Na terenie okupowanym przez Niemcy POLSCY NAZIŚCI zbudowali obozy, które były obozami pracy, a potem stały się obozami masowej zagłady".
Teraz oczywiście tłumaczy że to przejęzyczenie.
I ona stoi na czele edukacji w Polsce,brak słów.

0

@Szklaner Jeśli Wosp przeznacza 8% na administrację to gdzie podziewa się 500 mln plus ogromne odsetki?
Wosp zebrał do tej pory 2.3mld, na sprzęt wydał 1.6mld


13

@KamQiX Nie można złego uczynku tłumaczyć dobrym.
To jest oszustwo i dorabianie się na krzywdzie innych.
Jakby uczciwie taka osoba przyznała że bierze część kasy i każdy wie o tym wpłacając takiej osobie kasę to żaden problem moim zdaniem bo każdy robi to dobrowolnie.

5

Przecież ten kibel to jest totalny cyrk
10 tysięcy za zrębki , Pomijam cenę bo to kosmos ale to i tak za chwilę zgnije w ziemi.
Ktoś za to powinnien ponieść konsekwencje za marnotrawstwo publicznych pieniędzy


1

@July_6_BcN Co za argument xD
Wygrywamy mimo jego karygodnych błędów a nie dzięki nim.

0

Flick to ma coś niepokolei w głowie.
Po przybyciu Szczesnego twierdził że to Pena jest podstawowym bramkarzem i nie ma sensu tego zmieniać.
Pena z meczu na mecz był co raz lepszy i naprawdę ostatnia grał świetnie.
Szczęsny dostał kilka szans i się skompromitował.
No to Flick stawia od teraz na Wojtka xD

Wielu się cieszy tylko dlatego że to Polak a tak naprawdę może nam to przegrać kluczowe mecze.

Wojtek to będzie drugi Gerard Martin który gra bo tak.

1

@ElKamil Powinnien dać szansę drużynie właśnie i maksymalnie długo stać na nogach czekając na obrońców którzy byli bardzo blisko.
Nie obwiniał bym go gdyby padła bramka bo tam obrona zawaliła ale on też nie zachował się dobrze

4

Trump króciutko z Kolumbią.
Szkoda że my nie potrafimy twardo postawić na swoim gdy możemy to zrobić jak np. wymusić na Ukraińcach ekshumacje ofiar.


0

@KamQiX To było pewne zachowanie ale bardzo słaba interwencja to było Spokojnie to wybronienia.
Co do karnego to też złą podjął decyzję.
Powinnien stać na nogach jak najdłużej i opóźniać strzał zawodnika Valencii bo obrońcy mieliby by szansę dobiec.

7

Nie było Pedriego to od razu gra idzie do przodu
#hamulcowy

2

@DonAndresFCB Zobaczył że Valencia dzisiaj dużo przyjmuje to oczka mu się zaświeciły.

1

@Rewolucja123 Tymczasem polskie media:
Lewy dobił Valencie !!!
Lewy znowu to robi!!!!
Lewy strzela po 5 minutach!!!
Lewy joker!!!!
Lewy łeb w łeb z Mbappe!!!

0

Jeden wniosek po meczu:
Wojciech out !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?