Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Lewandowski za wysoko.
Jeśli bramka podwyższa ocenę o jeden to jego ocena powinna być 4-5
Bardzo słaby mecz, bramka go uratowała.
Niestety od ponad dwóch miesięcy gramy jednego mniej.
0
@Kinginiesta Byłoby fajnie.
0
@Azazel_Pazuzu Raczej nie chyba że o czymś nie wiem.
0
@partymaker Ty jeszcze ciekawsze bo komentujesz takich "frustratów"
2
@partymaker Byłem na wietrzeniu w niedziele 48h dzięki elementowi.
Na razie czuje się świeżo.
Zawsze masz opcję ignorowania jeśli nie chcesz tego oglądać
0
@mekston Historia historią.
PSL to aktualnie partia 1-2%
8
Czy on ma wyborców za idiotów?
Tak!
1
@Safrani odpowiesz?
Czy serio wierzysz w jakiekolwiek słowa Tuska?
4
Kolejny sondaż który daje grubo ponad 15% konfederacji i kolejny który daje 3 drogę pod próg.
Rozdział PSL i Hołowni jest raczej nieuchronny i najbardziej straci PSL który sam ma takie znaczenie na scenie politycznej jak partia Brauna.
5
Ktoś tu będzie miał ostrą rozmowę z Tuskiem za powiedzenie prawdy.
2
@Safrani xD
Co zrobił?
Jaką moc prawną mają jego słowa?
8
Ludzie: Zarzucają że Tusk wpuści inżynierów
Jego wyborcy: Straszycie tylko tymi teoriami a to nieprawda!!!
Tusk: Zgadza się na pakt migracyjny a nawet chce jego przyspieszenia
Jego wyborcy: Musimy to zrobić bo nam Unia kazała !!!
PiS to złodzieje, hipokryci i szkodniki ale mieliśmy ogromnego farta że to oni objęli władze w 2015 a nie PO bo mieli byśmy drugą Francję dzisiaj.
1
Powiedział bym co sądzę o Realu Madryt i sędziach ale wstrzymam się ze względu na wchodzącą tu młodzież.
7
Nie ma to jak ban na 48h.
Człowiek się od razu świeższy czuje.
3
Myślałem że widziałem już w życiu wszystko.
0
@Barcanajlepszyteam Dla najtańszych aktywów 29%
8
Espanyol pierwszy raz usprawiedliwił swoje istnienie.
0
@AxelF 10% więcej a nie na poziomie 10%.
1
@blakkudium Śmiejemy się z ekstraklasy a Lewy miał już ze 3 takie sytuacje w tym sezonie xD
0
Widzę że tu dyskusja trwa ale nikt jeszcze nie odpowiedział na pytanie jak Real Madryt wygra za chwilę?
Espanyol się podłoży czy jednak będzie potrzebny sędzia?
7
Polska 2050 umie w żarty
1
@Marian_Pazdzioch No właśnie.
Czyli nie wyrośli z poglądów
2
On jest dumny z tego że komisja się wygłupia a nie robi to co do niej należy.
Szacunkowy koszt tej komisji to lekko ponad 40 miesięcznie plus do tego dodać działania policji i działania sądu.
6
Według Sondażu OGB:
Konfederacja Liderem jeśli chodzi o wyborców 18-39
31% Konfederacja
28% KO
23% PIS
Kiedyś się mówiło że z konfy się wyrasta bo byli liderem byli w grupie 18-30
Jak widać linia się przesuwa.
1
@MesQueUnClub96 Wstawiałem jak PiS rządził.
Teraz moja uwaga jest skierowana na KO.
I tak będe robił z każdą następną władzą.
3
Z niego można czytać jak z otwartej księgi.
Mimika,gesty,ton i sposób mówienia całkowicie go zdradzają.
0
@prokofiew To po co potem piszesz góra po jeszcze kolejnym sezonie.
Zdecyduj się w końcu.
0
@Oriol Co zrobił?
Nawet się nie rzucił tylko stał w miejscu.
Słaby strzał Argentyńczyka.
Ale załóżmy że to prawda i to była świetna interwencja.
I co z tego jak wcześniej zawinił dwie bramki
3
@quritto Szczęsny nie ma żadnych aktualnie argumentów by on grał.
Popełnia mnóstwo karygodnych błędów,nie daje pewności z tyłu,nie potrafi grać na przedpolu, nie wybronił nic spektakularnego.
0
@prokofiew Odwołałem się do drugiego zdania a nie do pierwszego