Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@clyde Ale to tak trzeba dla wyższych idei.
Może płacisz więcej ale za to jesteś otoczona przez barierę z zielonego powietrza i żadne Chiny ci nie straszne.
3
Niektórzy to są naprawdę naiwni xD
Trump mówi tylko to co myśli większość krajów.
Myśleliście że kraje zrezygnują z interesów z Ruskimi bo ludzie giną na Ukrainie?
Ich to nie obchodzi bo liczy się biznes i władza
Od początku ataku było wiadomo że kiedyś ta wojna minie i Rosja wróci do stosunków dyplomatycznych z innymi krajami.
Francja czy Niemcy już zacierają rączki by móc oficjalnie rozmawiać o interesach bo nieoficjalnie to na pewno cały czas trwa.
Trump po prostu przerywa ten teatrzyk i udawanie zbulwersowanych przez wszystkich wokół na to co robi putin.
Więc zrzucanie całej winy tylko na Trumpa o to że chce wznowić stosunki z Rosją jest niedorzeczne.
Oczywiście mi się to nie podoba i to jest chore że zbrodniarzom nic nie grozi którzy mordują dziesiątki czy setki tysięcy ludzi.
Cierpią na tym zwykli ludzie w straszny i barbarzyński sposób niestety.
5
@barcanawieki Mi się to nie podoba.
Natomiast Trump mówi to co większość z G8 myśli.
Takie Niemcy to tylko czekają by oficjalnie znów móc zacząć dogadywać się z Ruskimi.
Jak ktoś myśli że zachód nie prowadzi aktualnie żadnych interesów z Ruskimi to jest naiwny jak dziecko.
0
@arasz1819 Najwyraźniej moje media są lepsze bo nie wykładają się na podstawowych rzeczach i nie mylą zażalenia z apelacją, a ty tą bzdurę powtarzasz.
Po drugie trudno mówić o porażce z Ćwikiem jak sąd nie podjął się oceny wiarygodności sformułowań użytych przez Ćwika w stronę Mentzena bo uznał że to tylko opinia więc nadal nie wiemy czy to co mówił Ćwik jest prawdą.
Ale spokojnie w sądzie cywilnym to nie przejdzie na 100%.
0
@arasz1819 Tak?
To odpowiedz na jedno pytanie.
W czym i o co przegrał Mentzen z Ćwikiem?
2
Ćwik chyba zmądrzał i to nie były oskarżenia tylko komplementy xD
Niestety dla niego to już jest za późno i tak poniesie konsekwencje.
0
@bartekvisca Moim zdaniem mały jest tylko po to by pokazać że się nie opłaca go brać.
3
Ale że pytanie o czekolade wyląduje w gorących to się nie spodziewałem.
A mi nadal smutno że nie mam sobie czym owsianki ulepszyć bo uznałem że 9 zł to gruba przesada
Można powiedzieć że się zrobiła gorąca czekolada
PS. I nie obwiniam wyjątkowo o ten drastyczny skok ceny aktualnych rządów bo faktycznie po sprawdzeniu to głównie winne są słabe zbiory, chociaż obecne i byłe rządy też dużą cegłe dołożyły od siebie bo wszystko drożeje cały czas nie zmiennie
0
Czemu tak czekolada poleciała do góry?
Jeszcze ze 3-4 miesiące temu za czekoladę gorzką z Lidla płaciłem 4 zł a teraz już po 9.
To jest dramat
2
@Safrani Trzeba było nie zgadzać się na ETS czyli głupotę która rujnuje wszystko bez jakiekolwiek pozytywu.
Dopłaca do wydobycia xD
Widzę że nie masz pojęcia o czym piszesz nawet.
ETS obejmuje też wydobycie węgla bo podczas tego procesu wydziela się metan.
Elektrownie atomowe powinniśmy mieć dawno,niestety PO-PIS nic z tym nie robił bo dla nich najważniejsza władza a nie dobro Polski i żadna kasa z ETS nie była potrzebna.
6
@Safrani Energia z węgla jest pozornie droga.
Gdyby nie nałożone opłaty i podatki przez UE to nikt by nie musiał dopłacać.
2
@Commando Źle patrzysz.
To musisz wejść na stronę niemieckiego rządu,tam wszystko jest rozpisane dla Polski
1
@Jakchcesz Czyli nie masz pojęcia o czym piszesz nawet.
Ćwik podczas wystąpienia w sejmie wysunął poważne oskarżenia w stronę Mentzena.
0
@Jakchcesz Konkretnie.
W którym momencie Mentzen zachował się jak klaun?
To Ćwik ośmieszył się swoim wystąpieniem w sejmie gdzie pokazał kompletny brak wiedzy a potem w to brnął
Mentzen bardzo wiele razy się ośmieszył ale nie tym razem
7
@Jakchcesz Jeśli chodzi o ten konkretny spór to jedyną osobą która się zachowuje jak klaun jest Ćwik
0
Co za żenada.
Oni są dramatyczni a Ederson to wysienka na torcie
0
@MesQueUnClub96 Opinia?
6
Reakcja Ancelottiego xD
Idealnie się wpasował w ten żenujący i skorumpowany klubik.
3
Tak w ogóle to Gvardiol mi się tylko z jednym kojarzy.
Jak go Messi porobił jak chciał gdy był uznawany za jednego z najlepszych obrońców MŚ
0
Farfocel czemu mnie to nie dziwi
32
Najważniejsze że Madryt w dupe.
2
Raul jedzie z nimi jak z dziećmi...
0
Świetne przyjęcie Haalanda z rywalem na plecach.
Szkoda że my takiej 9 nie mamy
0
Elegancko hahaha
1
Dajcie mi klatkę a spalonego znajdę jak to mówią
3
Czekają na przelew od Pereza
0
Śmieszne ale i prawdziwe.
https://m.jbzd.com.pl/obr/4002389/uuuu-prawda
0
@Bobo25 Patrząc po statystykach to jest możliwe.
0
@sergio5 On ma tak sprany mózg że to szok.
6
@michal26 Myślę że nie będzie problemu z strzelaniem Realowi ale będzie problem z bronieniem.
Moim zdaniem to tam będzie grad goli i wygra ten kto będzie miał lepszy atak bo obrona u jednych i drugich działa tragicznie