0

@Rewolucja123 No nie.
Głupotą byłoby w tej minucie faulować w ten sposób tym bardziej że w tej akcji było tylko dwóch z Atletico Madryt

0

Wojtek forma ręcznik.
Obrona dramat.
Źle to wróży

0

@tbas I co z tego że z metra?
Jakby zachował się tak jak nakazuje sztuka bramkarska to by to nie wpadło.
Wystarczyło pokryć krótki słupek.


0

Gol na konto Wojtka.
Obrona też się nie popisała natomiast to była dramatyczna próba interwencji bramkarza.
Krótki słupek to obowiązek bramkarza i nie ma dyskusji

0

@Rastafarnianin A dziękuję.

8

Szukałem srebra znalazłem złoto.


57

@okiemtypera_lucaxx95 Co zrobił? xD
Ostatnio Atletico zostało zmiażdżone przez nas.
Brak naszej skuteczności zadecydował że oni zdobyli 3 pkt po dwóch akcjach a tak to grali kupę.

0

@jacobFCB A czemu mia nie zabierać minut jeśli jest poziom wyżej od nich?
Oczywiście nie mówie o Yamalu który jest nietykalny.
Olmo i tak wiecznie połamany a Gavi póki co oprócz waleczności to tak średnio z jakością.

1

@pt9 Tak jest. Innej możliwości nie ma.
Najlepiej w korytku puścić kabel jeśli ci wizualnie nie będzie przeszkadzało.

0

@jacobFCB No właśnie nie został zwieńczony i pożegnany.
Drużyna dobrze funkcjonuje więc należycie by dostał na pożegnanie zapewne jakieś trofeum później pożegnanie na nowym Camp a on sam by się należycie przygotował do MS.

2

@jacobFCB Czemu ma rozstroić?
Mit że Messi blokował innych już wyrzuciliśmy do śmietnika bo widzieliśmy jak to wyglądało.
Oczywiście jako zmiennika bym go widział.

2

Jezu ile bym dał za to.
Nawet jako zmiennik to byłoby coś pięknego.

0

@Aragorn33 Nie wiadomo czego się po nim spodziewać bo nawet dzień nie minął a już się wycofał ze swoich niektórych obietnic.

0

@norbi77 Znalazłem a ten twój filmik to piękna manipulacja.
Berkowicz dosłownie po tej wypowiedzi mówi że na konwencji nie mówią szczegółów( to chyba logiczne z przyczyn czasowych) a jak ktoś zapyta konkretnie to odpowiadają.



0

@norbi77 Czemu nagranie jest ucięte jak Berkowicz chciał coś wyjaśnić dokładniej?
Czyżby manipulacja?

1

Hahahah
To se Niemcy wybrali xD
Tak właśnie zrobi Tusk po wyborach.




31

Hołownia jest to totalnie odklejony i niebezpieczny.


5

@blakkudium Git.
Skupiają się na lidze i LM.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Nigdy tego nie próbowałem więc się nie wypowiem choć faktycznie dużo osób to robi.

0

@Kgorecki2500 Scholz zapewne już nie ale jego partia i potencjalni koalicjanci już tak.

0

@FcPortoFan1999 Fearless akurat nie ma tu nic wspólnego bo to pierwsza mapa xD

5

@Rastafarnianin xD
Rosja nie musi tam nic inwestować.
Tam kazda partia jest prorosyjska na czele z Scholzem który zaciera już rączki na oficjalne wznowienie relacji.

0

@okiemtypera_lucaxx95 wyciskanie na ławce w różnych wariantach i rozpiętki.

0

@KrwawiaceoczyVEB No właśnie mi się wydaje że to było z totkami w presezonie

0

@BulaKG Dopiero wszedł

2

Ale co uderzył u nas to jego xD
Chyba jeszcze z totkami u nas takiego strzelił.


1

@Criss18Barca Potencjał był ogromny.
Niestety on Sam miał inne priorytety niż piłka.

1

Arthur Melo
To on jeszcze żyje? xD

1

@FcPortoFan1999 Hanhwa najlepsza drużyna na świecie aktualnie.
Gen.g zgodnie z moimi przewidywaniami nie dojeżdża to będzie w tym sezonie drużyna dopiero za Hanwha T1 czy nawet DK
Chiny nie mają żadnych szans

0

Donald Tusk o formie naszego napastnika.


Pierwszy raz się z nim zgadzam mimo że prawdopodobnie kłamie jak zwykle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?