11

Dobrze że jesteśmy skorumpowani i zapłaciliśmy znowu za słabszego rywala

4

Odnośnie pijaków w sejmie.
Nie wprowadzą żadnych badań alkomatem.
Dlaczego?
W restauracji sejmowej normalnie jest serwowany alkohol.
Tam pewnie co trzeci ma coś we krwi.
To jest kuriozum.

5

@michal26 Niestety swoich będą bronić w żenujący sposób.
Wilk powinien dostac srogą karę i mam nadzieję też że Konfederacja zareaguje i go zawiesi przynajmniej.
To już nie pierwszy przypadek pijaka w sejmie i nic z tym nie robiono.
Już nie mówiąc o np. Kierwinskim który był napruty na obchodach.

0

@Bykunn To nie jest jeden jedyny sondaż którzy daje mu ponad 16%
Sondaże już to pokazują od ponad miesiąca więc jest jak naprawdę możliwe.
Tym bardziej że to IPSOS czyli pro platformerska sondażownia gdzie zawsze zawyżają Hołowni i właśnie KO.
Już nie wspomnę że ten sondaż był na zamówienie telewizji rządowej.

4

@arasz1819 Nie rozumiem jakim cudem nie można w takim wypadku badać alkomatem.
To już nie pierwszy gdy jakiś poseł jest w wątpliwym stanie.
I nie pisz że był pijany bo tego nie wiesz bo badania żadnego nie przeszedł, może źle się czuł.
Uważam że w takich wypadkach powinna być weryfikacja alkomatem i poważne konsekwencje jeśli wynik byłby pozytywny.

0

@Criss18Barca W sumie nie najgorzej.
Są strony gdzie by rozpisali to na 20 zdań i tak by wynikało tylko to tego.

10

To już nie jest przerażające to już jest śmieszne bo tylko to nam zostało przy podziwianiu naszego państwa z kartonu.


0

@Kapitan9 Przecież on jest przereklamowany.
Jeździec bez głowy.

0

City za kompromitacja.
Laga do przodu i obrońcy Nawet nie udawali że chcą interweniować

1

@draxidox Rafałek chyba dziś leków nie wziął.

1

@Awtameok_Klana Oczywiście że są zawyżeni
To nie ma nic wspólnego z tym, co pokazują inne bardziej wiarygodne sondaże z zdecydowanymi, gdzie Trzaskowski kręci się koło 33-35% a Hołownia koło 5%.
IPSOS zawsze był pro platformerski już nie mówiąc że zamówiła ten sondaż telewizja rządowa.

4

Już nawet ipsos daje Mentznenowi 17%, w poprzednim ich sondażu to było tylko 12%
Oczywiscie też jak zwykle zawyżają Hołowni i Trzaskowskiemu ale to stantard u nich.


0

@BORO_12 W banalny sposób, już nie pierwszy raz Lewandowski ma pretensję do kogoś gdy jest w słabej formie.
W zeszłym sezonie cały czas machał na boisku z pretensjami do kolegów mimo tragicznej gry.
W Bayernie np potrafił w wywiadzie powiedzieć że drużyna jest słaba i potrzeba transferów.
Zero ostrych słów o sobie, zawsze ktoś jest winny nie on.

0

@BORO_12 Gdzie tu obrażanie kogoś?
Stwierdziłem fakty gdzie nie użyłem żadnych przymiotników jego stronę.
Polecam najpierw zapoznać się z znaczeniami słów a potem gadać o hejcie i obrażaniu kogoś.

0

@SelloutCrowd Na pewno jak dopiero przedłużył kontrakt

0

@BORO_12 Tak wskaż konkretnie.

2

@KrychaFCB Ich śmieszny trener też gadał że jakby miał lepszych zawodników to by grał ofensywnie.
Poszedł do Valencii i skończyło się jak się skończyło.

0

@BORO_12 W którym miejscu go obraziłem?

1

@BORO_12 Daj już spokój bo zabawny jesteś.
Lewy od trzech miesięcy jest bez formy.
Gra z nim w ataku to gra jednego mniej przy organizacji i konstrukcji ataku.

2

@BORO_12 dla ciebie każda krytyka Lewego to hejt.
Żałosne

0

@FcPortoFan1999 To se Miejsce wybrałeś xD
Niestety nie oglądam.
Natomiast tak jak przewidywałem Hanwha jest bardzo mocna.
Ten rok to będzie bitka między T1-DK-Hanwha.

1

Proponuje mu by najpierw spojrzał w lustro i ocenił swoją formę.
Niestety tego nie zrobi jak zwykle tylko ma pretensje do wszystkich oprócz siebie.
Typowy Lewy.

2

@KamQiX Trump niestety robi co chce bo Europa nic w tym kierunku nie zrobiła.
Żadnej propozycji i pomysłu odnośnie zakończenia tego.
Niestety cała Europa to ameby umysłowe i Trump nie oglądając się na innych ubije sobie deal z ruskimi patrząc tylko na swoje interesy.
Moralnie jest to obrzydliwe ale tak jak kiedyś pisałem to było wiadome od początku że liczy się tylko biznes.

0

@GeneralXavi Tylko że to już przekracza moim zdaniem "przekonywanie" a już podchodzi pod "oszustwo".
Uważam że gdy wchodzi w grę ludzkie życie i zdrowie to powinno wszystko być przejrzyste i proste dla nawet tych najmniej rozgarniętych.

0

Co sądzicie?
Złote góry obiecują a tak naprawdę to jest wyrok śmierci w ciągu pewnie kilku tygodni dla tak młodych nie wyszkolonych ludzi
Uważam że to haniebne.


0

@Kgorecki2500 Szczerze to chciałbym zobaczyć całą wypowiedź.
W jakim kontekście on to powiedział.
Chciał tylko stwierdzić fakt czy po prostu powiedział to z pretensjami.

1

@Czajka90 Oby tak.
Oczywiście że znaczną obniżką pensji.
Taki grajek jest nam potrzebny, nawet jako rezerwowy.
Ostatnio wraca do formy i gra okej.

7

@Kgorecki2500
Warto tu użyć klasyka.

A co mnie to gówno obchodzi?

Poza tym reparacje płaci się w ratach przez nawet dziesiątki lat.

1

To jest niepoważne przecież...


1

Znowu najlepszy na boisku Pedri.
MVP ostatniego miesiąca.
Co mecz to koncert.
Szkoda że brakuje nam skutecznego napastnika i skrzydłowych.
Okradziony z asyst kolejny raz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?