2

Raul jedzie z nimi jak z dziećmi...

0

Świetne przyjęcie Haalanda z rywalem na plecach.
Szkoda że my takiej 9 nie mamy

0

Elegancko hahaha

1

Dajcie mi klatkę a spalonego znajdę jak to mówią

3

Czekają na przelew od Pereza

0

0

@Bobo25 Patrząc po statystykach to jest możliwe.

0

@sergio5 On ma tak sprany mózg że to szok.

6

@michal26 Myślę że nie będzie problemu z strzelaniem Realowi ale będzie problem z bronieniem.
Moim zdaniem to tam będzie grad goli i wygra ten kto będzie miał lepszy atak bo obrona u jednych i drugich działa tragicznie

0

@michal26 Z Wojtkiem nie przegraliśmy meczu
Rozumiem że dzięki niemu? xD
Pierwsze mecze nie były takie sobie tylko tragiczne, bawił się dosłownie w Kariusa,Valencia, Benfika,Real Madryt już nie pamiętasz?
On daje wartości wolicjonalne,tego nawet nie skomentuje bo to tylko jest argument gdy brakuje argumentów.
Co by nie mówić Szczęsny AKTUALNIE nie jest lepszym bramkarzem.
BYŁ przed zakończeniem kariery i BYĆ MOŻE będzie ale kiedy to nie wiadomo.

"Bronić piłki, które musi obronić i bronić takie piłki, które czasem trudno wyjąć. Te pierwsze nie zawsze bronił,"
Które piłki? Po proszę o konkrety.
Typowa narracja która trwała by tylko zdyskredytować Pene.
Obwiniało się go o wszystko bo "Polak rodak" nie broni a mało miało to wspólnego z obiektywizmem i rzeczywistością

0

@TheNekro94 Moim Zdaniem transformacja to już dawno powinna być zrobiona i elektrownie atomowe postawione.
Niestety PO-PIS nic w tym kierunku nie zrobił a wiatraki nie są rozwiązaniem.
Niestety jest jak jest i powinniśmy odrzucić jak najszybciej wszystkie bzdurne działania UE które sprawiają że węgiel jest co raz mniej opłacalny i palić węglem do powstania elektrowni jądrowej.

1

@michal26 Pena grał bo MATS dostał kontuzji.
Na początku sezonu nie bronił źle ani dobrze,po prostu nie był wartością dodaną ale nie popełniał błędów.
Ostatnie miesiące jego gry były naprawdę bardzo dobre i potrafił coś wybronić ponad programowo.
Szczęsny wyszedł i co?
W ciągu 4 meczy popełnił tyle karygodnych błędów co bramkarze robią przez sezon.
Więc nie wywalczył sobie tego miejsca po prostu i to jest fakt i nie ma o czym dyskutować.
I to jest niesprawiedliwe.

Wojtek broni teraz dobrze ale podobnie co Pena z końcówki grania.
Uważam też że jest to błąd bo przyjdzie poważny mecz np w LM i znowu zrobi to co z Benfiką czy Realem bo nie potrafi grać na przedpolu,on nie jest do tego stworzony tak jak Yamal do gry na środku obrony. Moim zdaniem jest to kluczowe przy tak wysokiej obronie.
Pożyjemy zobaczymy jak to mówią.

1

Faktem jest że Szczęsny nie wywalczył miejsca formą.
Być może Flick myśli że dojdzie do tej formy i większy poziom niż Pena natomiast Pena był w tamtej chwili był po prostu o niebo lepszy.
Uważam że to niesprawiedliwe w stosunku do Peny.
Nie decydowała forma tylko nazwisko.

2

@Kgorecki2500 Poczta Polska Coin w skrócie PPC.

0

@Safrani Firmy stawiają bo dostają dotacje.
Tak jak ludzie na fotowoltaike.
Bez dotacji jest to nieopłacalne.

0

@ProMILs Spełnią na pewno ale te szkodliwe.
Takie jak elektrownie wiatrowe gdzie energia jest bardzo droga co sami przestawiają w wyliczeniach.

0

@Comentateiro
Broni bo nie pozwala mówić o takich ludziach że są bydlakami i mówi że każdemu się należy szacunek.
To właśnie powiedziała atakując Bryłkę.
Naprawdę nie rób z siebie idioty.
Miej trochę szacunku do siebie.

"Ale Ty jesteś odklejony. Co złego jest w wydaleniu przestępcy i nazwaniu go przestępcą?"

W którym miejscu ja napisałem że to jest złe??

1

@Pedri16Future Hejterzy xD
Lewandowski kolejny słaby ale oczywiście nie hejterzy oceniają jeden moment w grze a nie 90 minut bo tak jest im wygodniej by bronić rodaka z klapkami na oczach.
Lewy bez formy od trzech miesięcy z dwoma przebłyskami ale o tym nie wolno mówić.

7

Dramat
"Każdemu należy się szacunek" nawet pedofilowi według tej pani.


0

Pedri to aktualnie poziom co najmniej Andre Gomesa na treningu czyli hybrydy Xaviego i Iniesty.

0

@macio_944 Ale nie narzekam.
Stwierdzam fakt.
My zagraliśmy bardzo dobry mecz a brak emocji był przez Seville która grała jak grała nawet w grze w przewadze.

1

Pedri i jego każdy ruch z piłką jest cudowny.
To jest właśnie granie w piłkę.

1

Mimo że pięć bramek padło to ten mecz jest strasznie nudny, żadnych emocji.

1

Fort dalej opluwany.
Gerard Martin gra bo tak.

0

Kiedy Olmo zacznie grać jak na początku u nas?
Od bardzo dawna nie przekonuje albo leży w szpitalu.
Tak jak pisałem w letnim okienku że nie warto go ściągać za taką kasę i nie jest on niezbędny u nas.

0

@MesQueUnClub96 A co można o nim więcej powiedzieć?
Że obrońca popełnił błąd mijając się z piłką? Proszę cię nie udawaj głupszego niż jesteś.

0

Słaby mecz Frenkiego,to nie było to co w ostatnim czasie.
Lewandowski jeden udany kontakt z piłką czyli gol a reszta dno i brak udziału w grze
Kolejny słaby mecz

1

To Tylko ręką uff

0

20

Jakby dali tam karnego Sevilli to byłby skandal.
On go ledwo dotknął.
To nawet nie był miękki karny.
Cwiakała pieprzy że połowa sędziów by podyktowała xD
Tak zgadzam się jakby to było dla Realu Madryt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?