0

@Comentateiro To źle zakładasz bo jak widać część tych pasków nie mają cudzysłowia więc o cytacie nie może być słowa.
Poza tym TVPIS tez często bazowała na cytatach.
Jaki cel wybieranie tylko takich cytatów?
Oczywiście że atak w stronę konkretnego celu.
Pokaż mi takie paski z cytatami skierowane w stronę obecnego rządu.

4

@jawor2201 Oczywiście że jest troszke lepiej ale to nie oznacza że jest dobrze.
Miała być "czysta woda" czy jest?
Absolutnie nie już nie mówiąc że mieli odciąć finansowanie TVP.
Jak ktoś twierdzi że telewizja TVP za PiSu łamała demokrację to w tej chwili powinnien twierdzić to samo.


13

@Comentateiro Nie ma szczujni,nie ma pasków, nie ma najazdu na opozycję



12

@Comentateiro Rozumiem że teraz TVP realizuje statut a nie propagandę na rzecz KO?

1

@Comentateiro Rozumiem, że TVPiS oznaczał, że TVP była "włączona"
Tak.
Robili to legalnie mimo że było to obrzydliwe

11

Donald Tusk był na meczu.
Oczywiście wykorzystał sytuację i skłamał jak zwykle.
https://x.com/KoneserUnii/status/1904289016276541533

0

Czekam na wywiady aby potwierdzić że to amatorka i zmierza to do nikąd.

1

I znowu robią tą cieszynke
Pajace zejdźcie z tego boiska.

1

Kompromitacji ciąg dalszy.

5

Chłop Sam na naszej połowie i oddaje strzał na oczach 7 naszych piłkarzy.
Wstyd

1

Oczywiście gol po błędach.

1

Maszyna ruszyła

0

@Tasde A co on zmienia w tym momencie?
Z Litwą było lepiej?

1

Bogusz świetny fake shot xD

1

I ten trener Malty z stoperem
Jakbym widział mojego wuefistę xD

1

Najgroźniejsza akcja w meczu xd

6

Probierz po meczu:
Malta nas zaskoczyła, wyszła na boisko

6

@tomek8756 Taka jest prawda.
Nawet było takie nagranie z Zielińskim który po przegranym meczu mial bekę i się uśmiechał przed wywiadem a jak się zorientował że już leci wywiad na żywo to zrobił poważną i smutną minę.

1

"Na miejscu Roberta Lewandowskiego większość piłkarzy już dawno by odpuściła."
Tak głupia teza że szkoda czasu ją obalać.
Lewy gra do teraz w kadrze by śrubować wyniki indywidualne a nie myśli o wygranej czegokolwiek.

4

Ktoś kto domaga się Lewego który tak naprawdę też gówno gra na jakiś cieniasów z Malty powinnien się rozpędzić i walnąć baranka w ścianę.
Powinniśmy wyjść rezerwami i walnąć że trzy bramki do przerwy a nie debatować jaki skład byłby najlepszy Maltę.

4

@MesQueUnClub_87 Działa
NFZ
Wybierz jedno

1

@mordini123 Byłem przekonany że wygrany gra w naszej grupie.
A faktycznie to Holandia zagra nami.

0

To ile Ferran bramek strzeli w Warszawie?

2

Ale tego Yamala to jak najszybciej trza się pozbyć.
Dzwonić do Jagi i może zgodzą się wymienić go na Pululu.

5

Holandia zesrala się w karnych?
Nowe,nie znałem.

2

Pedri musisz!!!!

0

Yamal :(
Słabo wykonany karny

1

Ferran ładnie to trzeba przyznać

1

Pirlo w meczu legend strzela genialnego wolnego.
To jak jazda na rowerze tego się nie zapomina.


1

Nie wiem co oni tam biorą ale też chce.
Janusz Kowalski proszę państwa.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?