Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
PSG przegrywa 0:1
2
Gol jest nie mniej Raphinhia zachował się idiotycznie i nieodpowiedzialnie dla korzyści osobistych.
0
Cubarsi!!!!!!
Brawo
0
Czemu w środek.
Metr w prawo i bramkarz bez szans
2
@Jakchcesz Gość w Rumunii wygrywa wybory, sąd unieważnia je i 2 tygodnie później znajdują u niego kasę, zamknęli go i potem wypuścili xD
Nic mu nie udowodnili a zakazali mu startu w wyborach gdzie uzasadnienie tego było żałosne beż żadnych konkretów (polecam przeczytać).
Marie Le Pen po pierwsze ona ma wspólnego tyle z prawicą co PSL z Lewicą.
Ona ma poglądy w 80% zgodne z Holownią ale do rzeczy to nie ma prawomocnego wyroku a zakazali jej startu wyborach, przypominam że ma 30% w sondażach.
Gdzie Mentznen kłamie?
Sama fundacja ocalenie przyznała że niektóre te osoby nie miały uregulowanego statusu przekraczając naszą granicę.
Już rozumiesz?
5
@michal26 A to na pewno.
Mam wrażenie że Hołownia już dawno zrozumiał że się skończy kompromitacją w wyborach i robi wszystko by zaszkodzić konfie ale robi to niezwykle nieudolnie.
32
@Kgorecki2500 już nie mówiąc że jak Ćwik kłamał i są na to dowody to stwierdzili że to była opinia a nie stwierdzenie faktu, wolne sądy xd
26
Mentznen przegrał w trybie wyborczym z Holownią.
Cyrk,te niektóre osoby same przyznawały że są tam nielegalnie.
0
@Aragorn33 Wklejanie Wiecha to jakaś abstrakcja.
To jest eko świr.
0
@kondzix2115 Spać na dworcu
0
@BorzyKrzys Może chce słabo wypaść by dać trochę % Nawrockiemu bo obawia się Mentzena
1
@Bocheno1 Na pewno nie Fermin, z nim nasze rozegranie kuleje i nie ma płynności.
Raphinhia ostatnio gra słabo i bym się zastanowił czy go wpuszczać od pierwszej minuty.
Ferran 5 ostatnich meczach zanotował 5 goli i asyste, chyba bym na niego postawił.
0
Hahahaha
Real na kolanach.
1
Ja bym to zrobił lepiej ale Rice zrobił to też nieźle.
3
Saka co za idealna piłka.
Szkoda że na kontre dla Realu.
1
@tomek8756 Zamiast x wstawiasz Twitter i usuwasz wszystko do pytajnika włącznie z linka.
0
Typowa zagrywka.
Nie da się czegoś wprowadzić bo budzi to kontrowersje to próbują robić to po cichu tylnymi drzwiami.
Tam naprawdę muszą być grube powiązania że tak forsują te dopłaty.
0
@Ojciec5tkidzieci Jeszcze jakby poparł Menztnena jako kandydat na prezydenta Olsztyna to pół biedy.
Ale na tym spocie najważniejszy aspekt to że jest siatkarzem i mistrzem świata, to oznacza że jego zdanie jest lepsze?
8
Ze strony konfederacji ruch bardzo dobry.
Natomiast ja osobiście uważam że agitacja polityczna wykorzystująca swoją rozpoznawalność w sporcie jest żałosna i żaden sportowiec nie powinien tego robić.
Możdżonek bardzo dużo stracił w moich oczach.
0
@Transu96 Teoretycznie według przepisów nie ma znaczenia czy to twój kolega z drużyny czy trener i można dostać kartkę za np. popchnięcie kogoś z swojej drużyny albo wyzwiska
4
@VinDiesel Tak najlepszy, i jeden z najlepszych w historii.
Półka iniesty czy Xaviego.
0
@MesQueUnClub96 Oczywiście że jest lepiej, chociaż z tym kopaniem się po czole za Xaviego to przesadziłeś.
Notował progres z sezonu na sezon i ostatni sezon za Xaviego naprawdę już był bardzo dobry.
28
Xavi króciutkio trzymał Raphinhie.
60 minut zjazd do bazy i był potulny jak baranek.
Edit: Nie myślałem że ktoś to na poważnie weźmie xDD
0
Wypiłem 5 piw podczas meczu i chciałbym coś napisać o meczu ale wypiłem 5 piw podczas meczu.
Trudno mecz z trudnym przeciwnikiem ważne by następne mecze wygrywać.
Vamos.
8
Real 0 punktów
Vini nie trafia karnego którego nie powinno być
Ancelotti z żółtą
Rudiger znowu pokazał że jest burakiem
Idealnie
2
Hahahaha hahahah
Pięknie
0
@Kgorecki2500 Ucięło jeden wyraz.
Oczywiście że nie głosuje bo jest europosłem.
1
Szczerba nie ma pojęcia nad czym jego partia głosuje.
Kompromitacja pełną gębą.
3
@Uukasz_93 Oni mają ludzi za idiotów.
Odtrąbili sukces i się chwalą.
6
Polacy w dniu wyborów.
Złoto.