1

PSG przegrywa 0:1

2

Gol jest nie mniej Raphinhia zachował się idiotycznie i nieodpowiedzialnie dla korzyści osobistych.

0

Cubarsi!!!!!!
Brawo

0

Czemu w środek.
Metr w prawo i bramkarz bez szans

2

@Jakchcesz Gość w Rumunii wygrywa wybory, sąd unieważnia je i 2 tygodnie później znajdują u niego kasę, zamknęli go i potem wypuścili xD
Nic mu nie udowodnili a zakazali mu startu w wyborach gdzie uzasadnienie tego było żałosne beż żadnych konkretów (polecam przeczytać).

Marie Le Pen po pierwsze ona ma wspólnego tyle z prawicą co PSL z Lewicą.
Ona ma poglądy w 80% zgodne z Holownią ale do rzeczy to nie ma prawomocnego wyroku a zakazali jej startu wyborach, przypominam że ma 30% w sondażach.

Gdzie Mentznen kłamie?
Sama fundacja ocalenie przyznała że niektóre te osoby nie miały uregulowanego statusu przekraczając naszą granicę.



Już rozumiesz?

5

@michal26 A to na pewno.
Mam wrażenie że Hołownia już dawno zrozumiał że się skończy kompromitacją w wyborach i robi wszystko by zaszkodzić konfie ale robi to niezwykle nieudolnie.

32

@Kgorecki2500 już nie mówiąc że jak Ćwik kłamał i są na to dowody to stwierdzili że to była opinia a nie stwierdzenie faktu, wolne sądy xd

26

Mentznen przegrał w trybie wyborczym z Holownią.
Cyrk,te niektóre osoby same przyznawały że są tam nielegalnie.


0

@Aragorn33 Wklejanie Wiecha to jakaś abstrakcja.
To jest eko świr.

0

@kondzix2115 Spać na dworcu

0

@BorzyKrzys Może chce słabo wypaść by dać trochę % Nawrockiemu bo obawia się Mentzena

1

@Bocheno1 Na pewno nie Fermin, z nim nasze rozegranie kuleje i nie ma płynności.
Raphinhia ostatnio gra słabo i bym się zastanowił czy go wpuszczać od pierwszej minuty.
Ferran 5 ostatnich meczach zanotował 5 goli i asyste, chyba bym na niego postawił.

0

Hahahaha
Real na kolanach.

1

Ja bym to zrobił lepiej ale Rice zrobił to też nieźle.

3

Saka co za idealna piłka.
Szkoda że na kontre dla Realu.

1

@tomek8756 Zamiast x wstawiasz Twitter i usuwasz wszystko do pytajnika włącznie z linka.

0

Typowa zagrywka.
Nie da się czegoś wprowadzić bo budzi to kontrowersje to próbują robić to po cichu tylnymi drzwiami.
Tam naprawdę muszą być grube powiązania że tak forsują te dopłaty.


0

@Ojciec5tkidzieci Jeszcze jakby poparł Menztnena jako kandydat na prezydenta Olsztyna to pół biedy.
Ale na tym spocie najważniejszy aspekt to że jest siatkarzem i mistrzem świata, to oznacza że jego zdanie jest lepsze?

8

Ze strony konfederacji ruch bardzo dobry.

Natomiast ja osobiście uważam że agitacja polityczna wykorzystująca swoją rozpoznawalność w sporcie jest żałosna i żaden sportowiec nie powinien tego robić.
Możdżonek bardzo dużo stracił w moich oczach.


0

@Transu96 Teoretycznie według przepisów nie ma znaczenia czy to twój kolega z drużyny czy trener i można dostać kartkę za np. popchnięcie kogoś z swojej drużyny albo wyzwiska

4

@VinDiesel Tak najlepszy, i jeden z najlepszych w historii.
Półka iniesty czy Xaviego.

0

@MesQueUnClub96 Oczywiście że jest lepiej, chociaż z tym kopaniem się po czole za Xaviego to przesadziłeś.
Notował progres z sezonu na sezon i ostatni sezon za Xaviego naprawdę już był bardzo dobry.


28

Xavi króciutkio trzymał Raphinhie.
60 minut zjazd do bazy i był potulny jak baranek.

Edit: Nie myślałem że ktoś to na poważnie weźmie xDD

0

Wypiłem 5 piw podczas meczu i chciałbym coś napisać o meczu ale wypiłem 5 piw podczas meczu.

Trudno mecz z trudnym przeciwnikiem ważne by następne mecze wygrywać.
Vamos.

8

Real 0 punktów
Vini nie trafia karnego którego nie powinno być
Ancelotti z żółtą
Rudiger znowu pokazał że jest burakiem

Idealnie

2

Hahahaha hahahah
Pięknie

0

@Kgorecki2500 Ucięło jeden wyraz.
Oczywiście że nie głosuje bo jest europosłem.

1

Szczerba nie ma pojęcia nad czym jego partia głosuje.
Kompromitacja pełną gębą.


3

@Uukasz_93 Oni mają ludzi za idiotów.
Odtrąbili sukces i się chwalą.

6

Polacy w dniu wyborów.
Złoto.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?