0

@AbelKabel Ok a jakieś argumenty podważające wiarygodność sondażowni?

14

@arasz1819 Kto tu jest nakręcony xd

1

Chciałbym dodać że sondaż który wstawiłem był realizowany 9-14 kwietnia czyli nie widzimy reakcji na poniedziałkową debate.

23

@arasz1819 Tak trudno sobie sprawdzić samemu wiarygodność tej sondażowni?
Wystarczy sobie porównać ich sondaże z wynikami końcowymi z ostatnich lat.
Takimi tekstami bez argumentów ośmieszasz się tylko

7

@gumaz Tak można temu wierzyć.
To nie byle jaka sondażownia.
Warto dodać że w Polsce pojawiła się nowa topowa amerykańska sondażownia Atlasintel która właśnie też będzie za niedługo publikować swój sondaż i zdradziła wcześniej że nastroje antyunijne wzrosły.Byc może chodziło właśnie o wynik Brauna

10

Mamy najnowszy sondaż prezydencki od OGB Pro czyli jednej z lepszych sondażowni.
Trzaskowski 35%
Nawrocki 29%
Mentznen 20%
Reszta to plankton
4% Braun
3% Hołownia xD


0

@VbamboeB Nikt mi nie wmówi że brak tylko dwóch graczy tłumaczy postawę w dzisiejszym meczu.
Jak Inigo i Pedri dostaną kontuzji to co?
Poddajemy sezon?
To była tylko Borussia.
Zmęczenia też do mnie nie przemawia bo uważam że Flick też zawalił bo gdy mógł a nawet powinnien rotować przy korzystnym wyniku nie robił tego.
Okej przegraliśmy i nic się wielkiego nie stało ale nie wmawiajmy sobie że to była wina zmęczenia czy braku piłkarzy.


0

@macio_944 Myślę że na pewno ten transfer był dyskutowany Flickiem i ostatecznie Niemiec wyraził zgodę widząc stan drużyny.
Dla mnie to była kuriozalna decyzja na tamten moment i nadal tak uważam.
Jakbyśmy mieli kasę i obsadzone resztę pozycji to okej a nie gdy mamy poważne braki.

14

@macio_944 Wydaje mi się że Raphinhia nie położył się z wyczerpania tylko z świadomości jakie gówno zagrał.

0

@RomanGroza Chyba że złapie czerwo.

0

@fotohobby To samo można powiedzieć o nas xD

1

Raphinhia z grajka na ZP zrobił się grajkiem na poziomie Frankowskiego.
Nic mu kompletnie nie wychodzi w ataku.
A za jego egoizm bym go przyspawał do ławki by sobie przemyślał kilka rzeczy.
Tu Flick musi zareagować.

0

Kilka niedociągnięć było.

0

@Seledynowy Brak mi słów na to co teraz zobaczyłem.
Jak najdalej od składu Barcelony.
Nie wiem co sobię Flick wymyślił

0

@Hindus 4 punkty na tym etapie to mało?
Po za tym graliśmy z Leganes.

0

@ngif Leganes ostatni mecz

0

Flick to też geniusz.
Zamiast dać odpocząć Pedriemu z ogórkami w lidze to go nie wystawił od początku w ćwierćfinale.

0

Po co to Garcia wybija.
Mnóstwo czasu miał

0

@Marcelinho132 spokojnie Jeszcze z tym Interem.
BVB ma jeszcze trochę czasu

1

To jest dramat.

1

Mamy ogromnego farta że sobie samobója strzelili

0

Araujo to jedno.
Natomiast kolejny raz Martin zachowuje się jak zawodnik rezerw

3

Już mnie ten jego egoizm irytuje.
On sobie chyba myśli że jest już niewiadomo kim

0

Poruszanie się Pedriego z piłką to istne arcydzieło.
#GoldenBallForPedri

1

Czemu ten Flick trzyma na siłę Raphinhie na boisku
Jest w niezłej formie Ferran...

0

@Rupert_Haubica Frenkie w drugiej połowie się ogarnął i wygląda dobrze

1

Czemu Gavi, wyglądał lepiej niż Fermin

1

@GTBTP Nie można Zapominać o jego błędach w pierwszej połowie

12

Pedri wygląda jakby miał wejść i rozjechać wszystkich.
I tak będzie.

2

Nie tylko Barca stara się dzisiaj o tytuł frajera dnia.
Aston 3:2 z PSG

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?