Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AbelKabel Ok a jakieś argumenty podważające wiarygodność sondażowni?
14
@arasz1819 Kto tu jest nakręcony xd
1
Chciałbym dodać że sondaż który wstawiłem był realizowany 9-14 kwietnia czyli nie widzimy reakcji na poniedziałkową debate.
23
@arasz1819 Tak trudno sobie sprawdzić samemu wiarygodność tej sondażowni?
Wystarczy sobie porównać ich sondaże z wynikami końcowymi z ostatnich lat.
Takimi tekstami bez argumentów ośmieszasz się tylko
7
@gumaz Tak można temu wierzyć.
To nie byle jaka sondażownia.
Warto dodać że w Polsce pojawiła się nowa topowa amerykańska sondażownia Atlasintel która właśnie też będzie za niedługo publikować swój sondaż i zdradziła wcześniej że nastroje antyunijne wzrosły.Byc może chodziło właśnie o wynik Brauna
10
Mamy najnowszy sondaż prezydencki od OGB Pro czyli jednej z lepszych sondażowni.
Trzaskowski 35%
Nawrocki 29%
Mentznen 20%
Reszta to plankton
4% Braun
3% Hołownia xD
0
@VbamboeB Nikt mi nie wmówi że brak tylko dwóch graczy tłumaczy postawę w dzisiejszym meczu.
Jak Inigo i Pedri dostaną kontuzji to co?
Poddajemy sezon?
To była tylko Borussia.
Zmęczenia też do mnie nie przemawia bo uważam że Flick też zawalił bo gdy mógł a nawet powinnien rotować przy korzystnym wyniku nie robił tego.
Okej przegraliśmy i nic się wielkiego nie stało ale nie wmawiajmy sobie że to była wina zmęczenia czy braku piłkarzy.
0
@macio_944 Myślę że na pewno ten transfer był dyskutowany Flickiem i ostatecznie Niemiec wyraził zgodę widząc stan drużyny.
Dla mnie to była kuriozalna decyzja na tamten moment i nadal tak uważam.
Jakbyśmy mieli kasę i obsadzone resztę pozycji to okej a nie gdy mamy poważne braki.
14
@macio_944 Wydaje mi się że Raphinhia nie położył się z wyczerpania tylko z świadomości jakie gówno zagrał.
0
@RomanGroza Chyba że złapie czerwo.
0
@fotohobby To samo można powiedzieć o nas xD
1
Raphinhia z grajka na ZP zrobił się grajkiem na poziomie Frankowskiego.
Nic mu kompletnie nie wychodzi w ataku.
A za jego egoizm bym go przyspawał do ławki by sobie przemyślał kilka rzeczy.
Tu Flick musi zareagować.
0
Kilka niedociągnięć było.
0
@Seledynowy Brak mi słów na to co teraz zobaczyłem.
Jak najdalej od składu Barcelony.
Nie wiem co sobię Flick wymyślił
0
@Hindus 4 punkty na tym etapie to mało?
Po za tym graliśmy z Leganes.
0
@ngif Leganes ostatni mecz
0
Flick to też geniusz.
Zamiast dać odpocząć Pedriemu z ogórkami w lidze to go nie wystawił od początku w ćwierćfinale.
0
Po co to Garcia wybija.
Mnóstwo czasu miał
0
@Marcelinho132 spokojnie Jeszcze z tym Interem.
BVB ma jeszcze trochę czasu
1
To jest dramat.
1
Mamy ogromnego farta że sobie samobója strzelili
0
Araujo to jedno.
Natomiast kolejny raz Martin zachowuje się jak zawodnik rezerw
3
Już mnie ten jego egoizm irytuje.
On sobie chyba myśli że jest już niewiadomo kim
0
Poruszanie się Pedriego z piłką to istne arcydzieło.
#GoldenBallForPedri
1
Czemu ten Flick trzyma na siłę Raphinhie na boisku
Jest w niezłej formie Ferran...
0
@Rupert_Haubica Frenkie w drugiej połowie się ogarnął i wygląda dobrze
1
Czemu Gavi, wyglądał lepiej niż Fermin
1
@GTBTP Nie można Zapominać o jego błędach w pierwszej połowie
12
Pedri wygląda jakby miał wejść i rozjechać wszystkich.
I tak będzie.
2
Nie tylko Barca stara się dzisiaj o tytuł frajera dnia.
Aston 3:2 z PSG