11

Czysta woda nadal w pisowskiej formie.


0

@Comentateiro To też jest jeden z powodów by ten sondaż wyśmiać.
Jeśli jakieś głośne wydarzenie ma mieć wpływ na sondaże w tym wypadku jest to debata to musi kilka dni upłynąć, zazwyczaj mówi się o 3-5 dniach a ten sondaż robiony jest dzień po.

6

@Comentateiro Tu nie chodzi o Mentzena
Wystarczy spojrzeć na % Biejat by ten sondaż wyśmiać.
Ta sondażownia dawało 42% Rafałkowi w ostatnim sondażu xD.

7

@Comentateiro Idealny przykład próby manipulacji społeczeństwa sondażem ale czego tu się spodziewać bo jednej z gorszych sondażowni w Polsce.

6

@BorzyKrzys zezłomował im Rafałka to teraz idzie odwet.

14

Krzysiu w punkt.
Jestem ciekaw jak to się zakończy ale nie wygląda to dobrze dla Platformy.
Najpóźniej dowiemy się trzy miesiące po wyborach bo wtedy mija termin składania sprawozdań finansowych kampanii.


2

Dopiero zobaczyłem faul Mbappe.
Czysta bandyterka, ten naskok i impet, mógł zrobić z niego kaleke.
Dawno nie widziałem czegoś takiego w TOP5 ligach.
Jak nie skończy się zawieszeniem co najmniej 4 mecze to będzie skandal.
Jak dla mnie to powinno być 6-8 meczy i koniec kropka.

1

@tbas xD
Ile już rządzą?
Po tych wyborach też będzie gadka że jest przed wyborami parlamentarnymi i tak to będzie się kręcić.

0

@arasz1819 Wybacz ale naprawdę jesteś jakiś ograniczony.
Trudno żeby na TVN się po nim przejechali całkowicie, jeśli tam potrafili przyznać że wypadł blado to znaczy że wypadł tragicznie i większość komentarzy odnośnie tej debaty takie były.
Gorzej jak beton pisowski się zachowujesz...

1

Frenkie jak dla mnie MVP
Pedri też bardzo dobry mecz ale to Holender poukładał naszą grę i dzięki niemu pojawiła się kontrola i sam Pedri też lepiej się czuł z nim na boisku

1

Brawo Frenki, bardzo mądra decyzja.

0

Nasze Trio ofensywne gra dziś słabo, 60 minuta i nie ma zmian.
Ferran jest w bardzo dobrej formie i znowu pewnie dostanie mierne 15 minut.
Fermin gra też słabo a Torre chyba nigdy nie dostanie prawdziwej szansy.
Już nie mówiąc że niektórzy powinni odpocząć.

0

Ale popsuł swoją piękną akcje

0

Brawo dla Martina bo on zaczął tą akcję odbioro-podaniem

0

Idealne wykończenie

0

Frenkie czyli chcemy większej kontroli i dominacji.
No i git, Jeszcze Ferran i Torre bym zobaczył

0

@krystus48 Przecież to nie o to chodzi...
My stoimy i myślimy że samo się wygra.

0


Oni myślą że samo wygra?
Zero ruchu,Lewy stoi jak słup, Fermin nie istnieje w rozegraniu, Raphinhia lepszy w defensywie niż w ofensywie.
Pedri jedynie coś biega.
Nasza najgroźniejsza akcja to indywidualny drybling i strzał Kounde.
To nie tak chyba powinno wyglądać.

3

Tu zmiany są potrzebne.
Ferran,Torre,Gavi.
Gracze którzy na pewno będą głodni gry i będzie im się chciało bo gramy na stojąco

0

O Lewy przypomniał że jest na boisku.
Szkoda że tragicznym przyjęciem

0

@norbi77 Proszę cię naprawdę nie brnij w to.
Każdy to widział że Trzaskowski przegrał sromotnie, nawet na TVN to przyznali że źle wypadł
Po za tym nie mam zamiaru teraz niczego udowadniać bo to był luźny komentarz z moją opinia a próba przekonania kogoś i walka na argumenty.

0

@arasz1819 To nie jest analiza.
Pozdrawiam cię araszku!

5

Witam wszystkich ponownie.
Idealny powrót na mecz, nie było mnie dwa dni bo wpelement mnie wysłał do Końskich na dwa dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie mogłem tu z wami tej pięknej debaty komentować.
Dwa słowa ode mnie.
Trzaskowski został rozjechany i pięknie.
Hołownia miał ciężko ale moim zdaniem wybrnął i nie wypadł najgorzej.
Myślałem że nie pojawienie się tam Menztnena to będzie strzał w stopę i byłoby tak gdyby nie obecność Stanowskiego który obnażył ten cyrk więc Sławomir nawet mógł zyskać na tym bo na koniec dnia miał kolejne udane spotkanie wyborcze a debaty jeszcze będą, to samo Zandberg
Nawrocki wyszedł strasznie sztucznie i sztywno ale bym nie powiedział że dużo stracił na tej debacie.
Najlepszy moment to wtedy kiedy to znalazło się w internecie, złoto




A teraz full focus na mecz i po 3 punkty!

0

@HypeR Jaka drama?

0

@Gall Kandydat niezależny xD
Jak się próbuje zorganizować debatę Trzaskowski - Nawrocki to żeby do tego doszło to chyba muszą uzgodnić warunki między dwoma stronami.

0

@Gall Taki był warunek Pisowców że debatę ma współorganizować 5 telewizji, sztab Trzaskowskiego i sam Rafałek powiedział że nie ma z tym problemu.
TVP o tym bardzo dobrze wiedziała więc pytanie po co coś takiego robią?

5

Kolejny cyrk w TVP w likwidacji.
Kolejna pożywka dla Pisowców Republiki i temat będzie grzany przez tydzień....
Odbywa się spotkanie w sprawie organizacji debaty, wszystkie media są, oczywiście Republiki nie chcą wpuścić.
Ochroniarz tłumaczy że to nie spotkanie dla mediów a ekipa Polsatu była widziana jak wchodzi xD
Wpuścili by ich i byłby spokój ale wiadomo chodzi znowu o polaryzacje społeczeństwa i umacnianie duopolu w Polsce.

To już pewne że w takiej sytuacji do debaty nie dojdzie ale to było pewne i jak ktoś wierzył w tą debatę to był naiwny jak dziecko.


0

@Zoker Najlepszy moment po 6 latach xD
Pierwszy sezon Xaviego to był TOP, drugi do momentu kontuzji też jeszcze mu dzisiaj brakuje do tamtej formy.
Za Koemana też miał świetny okres.
Po za tym był przeciętny z tragicznymi okresami.

5

Lucho kolejny raz wyciąga zawodników na wyższy poziom.
On z Roberto czy Rafinhi potrafił zrobić topowych zawodników.
W Reprezentacji to samo, wtedy Hiszpania ociekała przeciętnością a u niego każdy grał poziom wyżej.
MSN było wspaniałe samo w sobie ale u niego było to najlepsze trio w historii.
Teraz potrafił poukładać nawet Dembele w głowie i zrobić z niego kandydata do ZP.

Enrique ma wady np. taktyczne ale praca z zawodnikami i budowanie im formy to jest TOP.
Chciałbym go jeszcze kiedyś zobaczyć u nas jako trenera.


0

@Mistrzu888 Nie ma takiej możliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?