Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mentznen teraz znacznie lepiej.
I nie zapominajmy że ma największe szanse na wygraną w drugiej turze.
0
@Bobo25 Które są bezsensu?
0
@Tasde Nie widziałeś takich sondaży xD
To się zainteresuj i przeglądnij sondaże z ostatnich tygodni.
3
Mentznen dużo treści przekazuje
1
@Kgorecki2500 Na nią Dopiero w drugiej turze
0
Komentarz usunięty
0
Bartoszewicz jakby orędzie wygłaszał:D
24
Stano tryb grillowanie xD
Nastawił się ewidentnie na Rafałka
0
Nie zaczynajcie jeszcze!
Dopiero z lidla wracam, dajcie 5 minut xD
1
@don'T.R.I.P.e Bardzo dobry pomysł.
Jeszcze bym wprowadził 800+ na każde dziecko to wtedy na pewno będzie więcej dzieci.
11
Czysta woda nadal w pisowskiej formie.
0
@Comentateiro To też jest jeden z powodów by ten sondaż wyśmiać.
Jeśli jakieś głośne wydarzenie ma mieć wpływ na sondaże w tym wypadku jest to debata to musi kilka dni upłynąć, zazwyczaj mówi się o 3-5 dniach a ten sondaż robiony jest dzień po.
6
@Comentateiro Tu nie chodzi o Mentzena
Wystarczy spojrzeć na % Biejat by ten sondaż wyśmiać.
Ta sondażownia dawało 42% Rafałkowi w ostatnim sondażu xD.
7
@Comentateiro Idealny przykład próby manipulacji społeczeństwa sondażem ale czego tu się spodziewać bo jednej z gorszych sondażowni w Polsce.
6
@BorzyKrzys zezłomował im Rafałka to teraz idzie odwet.
14
Krzysiu w punkt.
Jestem ciekaw jak to się zakończy ale nie wygląda to dobrze dla Platformy.
Najpóźniej dowiemy się trzy miesiące po wyborach bo wtedy mija termin składania sprawozdań finansowych kampanii.
2
Dopiero zobaczyłem faul Mbappe.
Czysta bandyterka, ten naskok i impet, mógł zrobić z niego kaleke.
Dawno nie widziałem czegoś takiego w TOP5 ligach.
Jak nie skończy się zawieszeniem co najmniej 4 mecze to będzie skandal.
Jak dla mnie to powinno być 6-8 meczy i koniec kropka.
1
@tbas xD
Ile już rządzą?
Po tych wyborach też będzie gadka że jest przed wyborami parlamentarnymi i tak to będzie się kręcić.
0
@arasz1819 Wybacz ale naprawdę jesteś jakiś ograniczony.
Trudno żeby na TVN się po nim przejechali całkowicie, jeśli tam potrafili przyznać że wypadł blado to znaczy że wypadł tragicznie i większość komentarzy odnośnie tej debaty takie były.
Gorzej jak beton pisowski się zachowujesz...
1
Frenkie jak dla mnie MVP
Pedri też bardzo dobry mecz ale to Holender poukładał naszą grę i dzięki niemu pojawiła się kontrola i sam Pedri też lepiej się czuł z nim na boisku
1
Brawo Frenki, bardzo mądra decyzja.
0
Nasze Trio ofensywne gra dziś słabo, 60 minuta i nie ma zmian.
Ferran jest w bardzo dobrej formie i znowu pewnie dostanie mierne 15 minut.
Fermin gra też słabo a Torre chyba nigdy nie dostanie prawdziwej szansy.
Już nie mówiąc że niektórzy powinni odpocząć.
0
Ale popsuł swoją piękną akcje
0
Brawo dla Martina bo on zaczął tą akcję odbioro-podaniem
0
Idealne wykończenie
0
Frenkie czyli chcemy większej kontroli i dominacji.
No i git, Jeszcze Ferran i Torre bym zobaczył
0
@krystus48 Przecież to nie o to chodzi...
My stoimy i myślimy że samo się wygra.
0
Oni myślą że samo wygra?
Zero ruchu,Lewy stoi jak słup, Fermin nie istnieje w rozegraniu, Raphinhia lepszy w defensywie niż w ofensywie.
Pedri jedynie coś biega.
Nasza najgroźniejsza akcja to indywidualny drybling i strzał Kounde.
To nie tak chyba powinno wyglądać.
3
Tu zmiany są potrzebne.
Ferran,Torre,Gavi.
Gracze którzy na pewno będą głodni gry i będzie im się chciało bo gramy na stojąco
0
O Lewy przypomniał że jest na boisku.
Szkoda że tragicznym przyjęciem