Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kryminał ustawienia obrony.
Dlaczego Frenkie stoi sam jakby był obrońca a Inigo jakieś 10 metrów wyżej?
Potem to było nieporozumienie ale tej sytuacji nie powinno być.
Już wiem Inigo wyszedł wyżej a później nie wrócił.
0
@Comentateiro Demokracja to demokracja ty sobie wymyśliłeś swoją definicję w imię swoich poglądów a w rzeczywistości jest bliżej tobie do dyktatury bo sobie wybierasz co jest demokracją a co nie jest, nie wiedziałbym jak to nazwać do niedawna ale teraz już wiem, demokracja walcząca czyli my możemy łamać prawo bo jesteśmy demokracją ale wy już nie możecie bo jest to antydemokratyczne.
Szacunek dla odmiennego spojrzenia?
Jak to ma się objawiać?
Ciepłymi słówkami i fałszywym uśmiechem?
Demokracja to rządy większości i to większość stanowi prawo w tym kraju do którego wszyscy mają się dostosować i je przestrzegać reszta to jakieś mrzonki które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością bo nie da się tego prawnie zapisać.
0
Ferran ładuj to.
Ufam tobie
0
Po pierwszych meczach było widać że Martin nie ogarnia a co gorsza było widać że tam nie ma potencjału i nie ma z czego rzeźbić.
Co ten Flick sobie wkręcił to nie mam pojęcia.
0
@adamek20151 Myślę że w lidze dostanie szansę
0
Jakby Szczęsny został na linii miałby szansę na normalną interwencje ale i Cubarsi by mógł zdążyć zablokować wślizgiem.
Bardzo zła ingerencja
0
Fermin jak dla mnie to powinna być ławka a nie jak ostatnio podstawowy skład
o wiele bardziej wolę Raphinhie w pomocy.
0
Szczęsny interwencja dobra ale nie wydaje mi żeby to było pod całkowicie jego kontrolą.
Bardzo duże ryzyko
0
@Coutinho007 Marne pocieszenie.
Firpo troszkę lepszy
1
@Messiah10 Musiał sobie ego zaspokoić.
4
I po co Lewy trzyma tą piłkę?
Mógł spokojnie odegrać a trzymał na sile i stracił piłkę.
0
Wojtek błąd z BVB gdzie faulował na karnego.
Dzisiaj koszmarny błąd i bardzo złe wyliczenie wyjścia.
Nie najlepiej.
0
Po takiej bramce można mówić że zawodnik dał wygraną drużynie jeśli skończyło by się 1:0.
Całkowicie solowa akcja
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ależ ładnie.
Brawo Ferran!!!
0
@Comentateiro "PiS pokazał, że instytucje publiczne to dla niego łupy do sprostytuowania, czego ofiarą padła TVP."
To samo można powiedzieć o dzisiejszych rządach być może w mniejszym stopniu ale nadal dużym więc według ciebie Tusk i jego świta też nie są zbyt
"Piątka Mentzena czyli homofobia, antysemityzm, rasizm, wykluczają tę partie z grona demokratycznych"
Już pomijam nieprawdziwość tych stwierdzeń to nie wiem co trzeba mieć w głowie by demokracji przypisywać konkretne poglądy,po prostu większy poziom odklejenie.
Demokracja polega na tym że zwyciężają poglądy większości jakie one by nie były.
"Brak szacunku do mniejszości i odmienności" xD
Ty masz jakieś chorą definicje demokracji.
Dla ciebie demokracja to poglądy które ty wyznajesz.
3
@Encore Nie prawda
To podnóżek PO
7
@MichuZ44 Ahh te problemy xD niektórzy chyba mają za dużo wolnego czasu że przejmują się ludźmi którzy przejmują kolorem skóry osób w reklamie xDDD
1
@Comentateiro Możesz mi powiedzieć na czym polega ta "prodemokratyczność" w ich wykonaniu?
Rozumiem że według ciebie inne partie nie są demokratyczne? Jeśli tak czym to się objawia?
10
Ancelotti na wylocie.
Peszko odchodzi z Wieczystej Kraków.
Kropki połączcie sami.
6
@Comentateiro A ten przyjaciel jest teraz z tobą w pokoju?
Kazik nic nie powiedział na kogo głosować.
0
Kazik w punkt!
1
@arasz1819 Nie mam takiego zamiaru.
Są sondażownia lepsze i gorsze.
Ja trochę bardziej ufam tym historycznie lepszym.
Kto co lubi.
Natomiast to tylko sondaże i do każdego należy trzeba podchodzić z dystansem.
Polster to jedna gorszych jednak żeby cię pocieszyć troszkę to wczoraj pojawił że sondaż typowo średniej sondażowni czyli IBRIS gdzie Sławkowi spada i też można brać taki sondaż pod uwagę.
Ja czekam na teraz na sondaż Atlasu który będzie debiutował u nas i jest to top sondażownia między innymi przewidzieli z ogromną dokładnością wynik w stanach i zwycięstwo Trumpa gdzie główny nurt dawał Kamali największe szanse
6
@draxidox Ważne że za PiSu było gorzej,nic innego się nie liczy.
Zaorać TVP i tych funkcjonariuszy partyjnych.
3
@Bobo25 I co to zmienia?
Momentami a szczególnie w tej kampanii dorównują ściekowi jak za PiSu.
Jak można bronić tego teraz pisząc że kiedyś było gorzej.
Głupota totalna i pozwolenie na marnowanie publicznych pieniędzy na głupoty i propagandę.
0
@Faro #MuremZaAncelottim
0
@Ryoumen Dlatego napisałem że są na granicy że względu na błąd statystyczny.
0
@maroon oczywiście, pomyłka nie zdążyłem już poprawić
9
Tym razem sondaż prezydencki od OGB
Konfa 21,78%
Trzecia droga na granicy progu.
Warto zaznaczyć że na konfe chce głosować więcej kobiet niż na Lewicę i 3D łącznie.
3
Poszedłem spać w 115 minucie z świadomością że United to przegrywy roku
Jeszcze Magłaja strzela zwycięską bramkę xD