0

To nie najlepiej.
Nic głowa do góry i walczymy.
Strzela gość którego nie powinno być na boisku żenada

1

Wojtek się nie popisał ustawieniem piłkarzy

0

@Technik No nie bo był drugi zawodnik Barcy.

1

Raphinhia to dziś jest drugi najsłabszy po Martinie.

0

@masa11 To Olmo podawał

0

@kanver_ To Olmo był.
Ferran świetnie akcję zaczął

0

Świetnie Ferran utrzymał się i zaczął akcje

1

Ale tragicznie to zagrali.
Powinnien grać do Yamala bo miałby na lewej nodze.

7

Ancelotti xD
Ćpun mentosowy

0

@ShawnC Czasami tak.

0

@barcanawieki Ja bym nie dał.
I

8

Archivo : Powinno być czerwo!!!!


0

Pedri wygląda już jakby przebiegł dwa maratony xd

2

Olmo jak wyjdzie z tego meczu bez kontuzji to będzie cud.
Pajace specjalnie na niego polują bo wiedzą że szklany

0

Na szczęście spalony.
Tragiczne wejście Inigo

0

Var został wyłączony przez wczorajszą szopkę.
Nic dziwnego, sędziowie obsrani przez te obrzydliwe zagrywki pajaców z madrytu

1

Jack Szpara wyjaśnia Viniego jak dziecko

0

Ogarnijcie się.
Martin gra dobrze w defensywie,to wystarczy.
Ktoś się spodziewał że w ofensywie coś pokaże?

1

Goście to jest Rudiger, szybkość i siłę to on ma.
Nie rozumiem hejtu na Ferrana.
Dobre zawody,gra lepiej od Raphinhii

1

Martin niebezpiecznie się cofał do tyłu przy tym spalonym

1

To jest wejście na zrobienie komuś krzywdy.

0

Dudek to już się zesrał pewnie w studiu

0

Jak widziałem jak ta piłka się toczy w stronę Pedriego byłem PEWNY że to wpadnie.
Najlepszy piłkarz globu!!!!

0

Pedri!!!!
Ulala
Magik!!!!!!!
Golazo!!!!!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Yamal pięknie wyjaśnia Brazola w defensywie

0

Co ten Yamal.
Ferran świetnie wychodził.
To trzeba grać a nie zastanawiać się

0

Leganes było lepsze...

0

Blisko
Świetny Centro strzał

0

Aj troszkę lepsze przyjęcie Raphinhii mógł by szybciej zagrać do Ferrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?