Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie najlepiej.
Nic głowa do góry i walczymy.
Strzela gość którego nie powinno być na boisku żenada
1
Wojtek się nie popisał ustawieniem piłkarzy
0
@Technik No nie bo był drugi zawodnik Barcy.
1
Raphinhia to dziś jest drugi najsłabszy po Martinie.
0
@masa11 To Olmo podawał
0
@kanver_ To Olmo był.
Ferran świetnie akcję zaczął
0
Świetnie Ferran utrzymał się i zaczął akcje
1
Ale tragicznie to zagrali.
Powinnien grać do Yamala bo miałby na lewej nodze.
7
Ancelotti xD
Ćpun mentosowy
0
@ShawnC Czasami tak.
0
@barcanawieki Ja bym nie dał.
I
8
Archivo : Powinno być czerwo!!!!
0
Pedri wygląda już jakby przebiegł dwa maratony xd
2
Olmo jak wyjdzie z tego meczu bez kontuzji to będzie cud.
Pajace specjalnie na niego polują bo wiedzą że szklany
0
Na szczęście spalony.
Tragiczne wejście Inigo
0
Var został wyłączony przez wczorajszą szopkę.
Nic dziwnego, sędziowie obsrani przez te obrzydliwe zagrywki pajaców z madrytu
1
Jack Szpara wyjaśnia Viniego jak dziecko
0
Ogarnijcie się.
Martin gra dobrze w defensywie,to wystarczy.
Ktoś się spodziewał że w ofensywie coś pokaże?
1
Goście to jest Rudiger, szybkość i siłę to on ma.
Nie rozumiem hejtu na Ferrana.
Dobre zawody,gra lepiej od Raphinhii
1
Martin niebezpiecznie się cofał do tyłu przy tym spalonym
1
To jest wejście na zrobienie komuś krzywdy.
0
Dudek to już się zesrał pewnie w studiu
0
Jak widziałem jak ta piłka się toczy w stronę Pedriego byłem PEWNY że to wpadnie.
Najlepszy piłkarz globu!!!!
0
Pedri!!!!
Ulala
Magik!!!!!!!
Golazo!!!!!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Yamal pięknie wyjaśnia Brazola w defensywie
0
Co ten Yamal.
Ferran świetnie wychodził.
To trzeba grać a nie zastanawiać się
0
Leganes było lepsze...
0
Blisko
Świetny Centro strzał
0
Aj troszkę lepsze przyjęcie Raphinhii mógł by szybciej zagrać do Ferrana