0

@BezglutenowyPedri To Olmo był.
I trochę kultury

2

Bramka na konto Olmo w 100%

1

Martin złamał linie cofając się xd
Flick coś ty zrobił

0

Ponad metrowy spalony a sędzia nie widzi.
Dramat
To po co jest ten liniowy?

0

Martin dramatycznie źle.
W przerwie do zmiany

0

Yamal czysta magia

0

Uszaty już się minął z piłką xd

0

Będzie dobrze!!!!!
Vamos Barca!

1

Nie wiem czy mnie trzęsie ze względu na mecz czy przez brak alkoholu.

4

0

Rozkład jazdy znany!

5

@Kgorecki2500 Prawie i by musiał sam siebie gasić gaśnicą xD

0

Co ubrać na mecz?
Koszule i krawat czy aby uczcić niemiecką maszynę Flicka podkoszulek hugo bossa zakupiony w Turcji za 13 dolarów?

1

@MesQueUnClub_87 No tak ,to najlepsza opcja

0

@lajcior xD
Porownujesz grę z najgorszą drużyną ligi która jest tragiczna do bólu z drużyną topową która od początku LM jest jedną z faworytów do wygrania?

0

Jak myślicie jak postąpi Flick?
Da uszatka na lewą?
Moim zdaniem niestety tak będzie i powtórzy się schemat z pierwszego meczu czyli zjazd do bazy po przerwie.
Miejmy nadzieję że po drodze nie odwali czegoś.

0

@Mankind Piękna manipulacja.
Od początku konfederacja mówiła że na początku była za obostrzeniami bo nie wiadomo było jak sytuacja jest poważna.
Później jak było wiadomo że to śmiech na sali i ludzie na ulicach nie umieraja byli przeciwko.

0

@michal26 Patrząc na te wyniki to druga tura jest chyba formalnością.

0

@Kgorecki2500 Ale Jedi to byli komuniści a Yoda był żydem.

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście że nie ale byłby to dodatkowy smaczek.

0

Szkoda.
Punkty punktami ale najbardziej żałuję że nie będziemy mieć szansy potwierdzić mistrzostwa w klasyku

4

Jeszcze jeden!
Jeszcze jeden!
Zawsze w nich wierzyłem,nie zwątpiłem nawet na minutę

3

@Rewolucja123
Nawet jakby ten krok zrobił i by utrzymał równowagę to by i tak tego nie wyciągnął. Był bez szans.
Ale wiadomo że teraz hejt na Stegena będzie nasilony bo POlAK rOadak jest w Barcelonie na tej samej pozycji.
Będzie to samo co z Penią czyli bezmyślny hejt w każdej straconej bramce

0

@BarcaFan20048989 Nie jego sezon,nie jego punkty. Co to za wysryw jest xD
Bronił wczoraj jak najbardziej dobrze.
Tyle w temacie.

2

@norbi77 Tak ruszyć się xD
Był przygotowany na strzał bez rykoszetu, popatrz na jego środek ciężkości w tej interwencji

5

@Danny Gaucho A co miał zrobić?
Piłka po rykoszecie w całkowitym innym kierunku leciała?

13

Zabawne jest porównanie sytuacji Courtoisa I MATSa.

Całkowicie inne sytuacje.
Piłka leciała w stronę Courtoisa i nie była metr nad nim tak jak nad Stegenem.
Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby po pierwsze obwiniać Niemca o tą bramkę a po drugie sparować te dwie akcje.
Żaden bramkarz by wczorajszego rykoszetu nie wybronił chyba że miałby 2.80 cm wzrostu.

0

@Kapitan hawk Chyba tak.
Nie wiem czy jest sens nawet we wtorek wychodzić patrząc jak Celta się podłożyła dziś

2

@ali3gator Xd
Taka mała różnica że piłka była metr nad Stegenem

0

@norbi77 Takie fotki to można z każdym bramkarzem zrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?