Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BezglutenowyPedri To Olmo był.
I trochę kultury
2
Bramka na konto Olmo w 100%
1
Martin złamał linie cofając się xd
Flick coś ty zrobił
0
Ponad metrowy spalony a sędzia nie widzi.
Dramat
To po co jest ten liniowy?
0
Martin dramatycznie źle.
W przerwie do zmiany
0
Yamal czysta magia
0
Uszaty już się minął z piłką xd
0
Będzie dobrze!!!!!
Vamos Barca!
1
Nie wiem czy mnie trzęsie ze względu na mecz czy przez brak alkoholu.
4
Genialne
https://x.com/rzemcio92/status/1919807059073065204
0
Rozkład jazdy znany!
5
@Kgorecki2500 Prawie i by musiał sam siebie gasić gaśnicą xD
0
Co ubrać na mecz?
Koszule i krawat czy aby uczcić niemiecką maszynę Flicka podkoszulek hugo bossa zakupiony w Turcji za 13 dolarów?
1
@MesQueUnClub_87 No tak ,to najlepsza opcja
0
@lajcior xD
Porownujesz grę z najgorszą drużyną ligi która jest tragiczna do bólu z drużyną topową która od początku LM jest jedną z faworytów do wygrania?
0
Jak myślicie jak postąpi Flick?
Da uszatka na lewą?
Moim zdaniem niestety tak będzie i powtórzy się schemat z pierwszego meczu czyli zjazd do bazy po przerwie.
Miejmy nadzieję że po drodze nie odwali czegoś.
0
@Mankind Piękna manipulacja.
Od początku konfederacja mówiła że na początku była za obostrzeniami bo nie wiadomo było jak sytuacja jest poważna.
Później jak było wiadomo że to śmiech na sali i ludzie na ulicach nie umieraja byli przeciwko.
0
@michal26 Patrząc na te wyniki to druga tura jest chyba formalnością.
0
@Kgorecki2500 Ale Jedi to byli komuniści a Yoda był żydem.
0
@FcPortoFan1999 Oczywiście że nie ale byłby to dodatkowy smaczek.
0
Szkoda.
Punkty punktami ale najbardziej żałuję że nie będziemy mieć szansy potwierdzić mistrzostwa w klasyku
4
Jeszcze jeden!
Jeszcze jeden!
Zawsze w nich wierzyłem,nie zwątpiłem nawet na minutę
3
@Rewolucja123
Nawet jakby ten krok zrobił i by utrzymał równowagę to by i tak tego nie wyciągnął. Był bez szans.
Ale wiadomo że teraz hejt na Stegena będzie nasilony bo POlAK rOadak jest w Barcelonie na tej samej pozycji.
Będzie to samo co z Penią czyli bezmyślny hejt w każdej straconej bramce
0
@BarcaFan20048989 Nie jego sezon,nie jego punkty. Co to za wysryw jest xD
Bronił wczoraj jak najbardziej dobrze.
Tyle w temacie.
2
@norbi77 Tak ruszyć się xD
Był przygotowany na strzał bez rykoszetu, popatrz na jego środek ciężkości w tej interwencji
5
@Danny Gaucho A co miał zrobić?
Piłka po rykoszecie w całkowitym innym kierunku leciała?
13
Zabawne jest porównanie sytuacji Courtoisa I MATSa.
Całkowicie inne sytuacje.
Piłka leciała w stronę Courtoisa i nie była metr nad nim tak jak nad Stegenem.
Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby po pierwsze obwiniać Niemca o tą bramkę a po drugie sparować te dwie akcje.
Żaden bramkarz by wczorajszego rykoszetu nie wybronił chyba że miałby 2.80 cm wzrostu.
0
@Kapitan hawk Chyba tak.
Nie wiem czy jest sens nawet we wtorek wychodzić patrząc jak Celta się podłożyła dziś
2
@ali3gator Xd
Taka mała różnica że piłka była metr nad Stegenem
0
@norbi77 Takie fotki to można z każdym bramkarzem zrobić