0

@PW27 Widziałem lepsze ale dzisiaj znowu świetny

0

Barcelona over 6.5 gola kurs 5.25
Stówka postawiona i lecimy!

0

Tu dwucyfrówka jest realna.
Trzeba się spiąć i to po prostu zrobić.
Tak jak w pierwszym meczu ,tam niestety Szczęsny odwalił i dostał czerwo.

0

@BorzyKrzys Ale ja go nie obwiniam o to.
Stwierdzam że inni nasi bramkarze byliby hejtowani za takie coś

0

@Rewolucja123 Ja tam nie widziałem nawet kontaktu szczerze mówiąc

11

Szczęsny nawet się nie rzucił.
Stegen byłby hejtowany za to nie mówiąc o Peni

5

Ole! Ole! Ole! Ole!

0

@Patryk980422 Oczywiście że trzy!

2

To jest co najmniej żółta

3

Travis xD
Palone było jak nic

0

@macio_944 To nie było takie proste.
Już było dwóch przy nim i mało brakło by zblokowali.
Już nie mówiąc o odbiorze

10

Ferran zachował zimną krew.
Trzecia asysta

1

Sędziowie i symulki to za mało na BARCELONE!!!

0

To powinnaś być żółta i tak.
Żenująca Symulka

1

Hahahaha Symulka!!!!!!

0

Raphinhia to musi być gol!!!

0

@RobsonPL Ona jest najlepiej sędziowana ale dla Realu

3

Wiedzą że już byłoby po Realu i pachniało by tu rozstrzelaniem.
Skandal

4

To jest czerwo!!!!
Jak nie da to Skandal

2

Co ten Cwiakała gada?
Póki co to tylko Barcelona atakuje.
Real miał dwie sytuacje tylko

0

Fajnie że Real Madryt już zrobił szpaler dla Raphinhii.
Jednak to fajne chłopaki są

1

Ale jedziemy hahahahahaha
Pięknie

0

@karoleq992 W defensywie jest przepaść.
Często Eric nawet nie zdąży wrócić

1

Co ten Martin zrobił.
Po co on to podawał?

1

Garcia gol
Ferran asysta

0

Faulu nie było.
Niech się budzą bo będzie po meczu

0

@SelloutCrowd Przecież Olmo zamykał i do niego to było podanie

3

Szczęsny to pomyśli kiedyś?
Mbappe ewidentnie szedł do boku.
Wystarczyło by stał na nogach i próbował blokować strzał.
Gol na jego konto razem z Cubarsim.

2

Błąd Cubarsiego ale Szczęsny znowu to samo, spóźnione wejście.

4

@partymaker Nic dziwnego jak się nie ma pojęcia o czym się pisze.
To wynika wyłącznie z naszego stylu gry.
My nie stawiamy autobusu gdzie blokowanie strzałów jest banalnie proste i można statystykę nabijać.
Jeszcze dochodzą inne aspekty ale szkoda marnować więcej czasu na tą głupotę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?