Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PW27 Widziałem lepsze ale dzisiaj znowu świetny
0
Barcelona over 6.5 gola kurs 5.25
Stówka postawiona i lecimy!
0
Tu dwucyfrówka jest realna.
Trzeba się spiąć i to po prostu zrobić.
Tak jak w pierwszym meczu ,tam niestety Szczęsny odwalił i dostał czerwo.
0
@BorzyKrzys Ale ja go nie obwiniam o to.
Stwierdzam że inni nasi bramkarze byliby hejtowani za takie coś
0
@Rewolucja123 Ja tam nie widziałem nawet kontaktu szczerze mówiąc
11
Szczęsny nawet się nie rzucił.
Stegen byłby hejtowany za to nie mówiąc o Peni
5
Ole! Ole! Ole! Ole!
0
@Patryk980422 Oczywiście że trzy!
2
To jest co najmniej żółta
3
Travis xD
Palone było jak nic
0
@macio_944 To nie było takie proste.
Już było dwóch przy nim i mało brakło by zblokowali.
Już nie mówiąc o odbiorze
10
Ferran zachował zimną krew.
Trzecia asysta
1
Sędziowie i symulki to za mało na BARCELONE!!!
0
To powinnaś być żółta i tak.
Żenująca Symulka
1
Hahahaha Symulka!!!!!!
0
Raphinhia to musi być gol!!!
0
@RobsonPL Ona jest najlepiej sędziowana ale dla Realu
3
Wiedzą że już byłoby po Realu i pachniało by tu rozstrzelaniem.
Skandal
4
To jest czerwo!!!!
Jak nie da to Skandal
2
Co ten Cwiakała gada?
Póki co to tylko Barcelona atakuje.
Real miał dwie sytuacje tylko
0
Fajnie że Real Madryt już zrobił szpaler dla Raphinhii.
Jednak to fajne chłopaki są
1
Ale jedziemy hahahahahaha
Pięknie
0
@karoleq992 W defensywie jest przepaść.
Często Eric nawet nie zdąży wrócić
1
Co ten Martin zrobił.
Po co on to podawał?
1
Garcia gol
Ferran asysta
0
Faulu nie było.
Niech się budzą bo będzie po meczu
0
@SelloutCrowd Przecież Olmo zamykał i do niego to było podanie
3
Szczęsny to pomyśli kiedyś?
Mbappe ewidentnie szedł do boku.
Wystarczyło by stał na nogach i próbował blokować strzał.
Gol na jego konto razem z Cubarsim.
2
Błąd Cubarsiego ale Szczęsny znowu to samo, spóźnione wejście.
4
@partymaker Nic dziwnego jak się nie ma pojęcia o czym się pisze.
To wynika wyłącznie z naszego stylu gry.
My nie stawiamy autobusu gdzie blokowanie strzałów jest banalnie proste i można statystykę nabijać.
Jeszcze dochodzą inne aspekty ale szkoda marnować więcej czasu na tą głupotę