Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewy powrócił do emeryckiej formy.
Porusza się niemiłosiernie ciężko.
0
Siedzi mu ostatnio
0
@Limaker Wystarczy im 1pkt z nami albo z Sevillą
3
Pamiętam jeszcze czasy na La Rambli jak można było publikować ceny z bazarku
Kiedyś to było ...
0
@QQL5 45% czyli bardzo słabą
0
U mnie w wieżowcu mobilizacja potężna.
W jednym czasie w lokalu kilkanaście osób tylko od nas z bloku a wracając jeszcze kilku sąsiadów spotkałem którzy też szli na wybory.
Doliczyć tych co moim zdaniem na pewno pójdą to wychodzi mi frekwencja na poziomie co najmniej 85%.
8
Starsza kobieta zasłabła w lokalu wyborczym i pomimo reanimacji niestety zmarła,miasto Szczecin.
Ech tak umrzeć.
1
I pamiętajcie gdy zobaczycie coś podejrzanego albo jakieś nieprawidłowości będąc członkiem komisji lub po prostu przy głosowaniu nie wachajcie się zadzwonić na policję.
1
Obstawiam bardzo słabą frekwencję dzisiaj w granicach 45%.
Na tą chwilę jest słabo a z pogodą ma być co raz gorzej i możliwe opady w całej Polsce.
Ludzie często idą sobie na spacer i na powrocie głosują a tak raczej nigdzie nie wyjdą.
1
W sumie czemu Izrael startuje na eurowizji?
7
Uuuuuuu antysemityzm
3
Ważne że żydy nie wygrały.
0
Widziałem tylko występ Steczkowskiej.
Szczerze to mi się nie podobało i uważam że ta piosenka miała wiele problemów np bardzo słabo było słychać Justyne i prawie nie rozumiałem co śpiewa.
2
@IronSanHybrid Na Ukrainie
4
Co gorsze?
Jury czy hiszpańscy sędziowie
0
@Hosh Chyba jakiś fanatyk Eurowizji
1
Aż włączyłem żeby pośmiać z tego rozdawania punktów.
Spokojnie nikt w Europie nas nie ogra
4
Naprawdę myśleliście że Ukraińcy darzą nas chociaż odrobiną sympatii?
0
Widzę po komentarzach że Eurowizja jak zwykle dowozi i przyznają punkty według sympatii.
Jak można to gówno oglądać xd
0
@Kgorecki2500 Napisałbym że udary zrobiły mu sieczkę z mózgu ale on się tak kompromitował jeszcze przed nimi.
4
@clyde Dla mnie się drze ale okej.
3
Nie wiem ale Eurowizja nigdy mnie nie jarała i wątpię by to się zmieniło.
Oglądne teraz Steczkowską i to na tyle.
Ani tam poziomu nie ma a i sama formuła głosowania czyli często według sympatii jest tragiczna.
0
@Szlag lubimy wracać tam gdzie już byliśmy.
Czyli szybko spadną
0
@jacobFCB Stare ale zawsze śmieszy
0
@D10SLEO To za te 3 sztuki tak?
xD
1
Użytkownicy i @tbas to mieliśmy ten zbiorowy orgazm czy jednak brakło tej LM?
Maj 2021
https://ibb.co/zVYW9BTm
0
@Senstin Bo to grają zwycięzcy euro i Copa America.
Argentyna znowu wygrała a Hiszpania wygrała Euro
0
@Comentateiro Do tych rzeczy też mi bliżej:)
4
Ale nudy na tej La Rambli.
Ta cisza wyborcza mnie wykończy, niech się już kończy jak najszybciej.
0
@Comentateiro Mam bliżej do demokracji niż partia na którą głosujesz.
Jak wystartuje kiedyś to zagłosujesz na mnie?