1

Lewy powrócił do emeryckiej formy.
Porusza się niemiłosiernie ciężko.

0

Siedzi mu ostatnio

0

@Limaker Wystarczy im 1pkt z nami albo z Sevillą

3

Pamiętam jeszcze czasy na La Rambli jak można było publikować ceny z bazarku
Kiedyś to było ...

0

@QQL5 45% czyli bardzo słabą

0

U mnie w wieżowcu mobilizacja potężna.
W jednym czasie w lokalu kilkanaście osób tylko od nas z bloku a wracając jeszcze kilku sąsiadów spotkałem którzy też szli na wybory.
Doliczyć tych co moim zdaniem na pewno pójdą to wychodzi mi frekwencja na poziomie co najmniej 85%.

8

Starsza kobieta zasłabła w lokalu wyborczym i pomimo reanimacji niestety zmarła,miasto Szczecin.
Ech tak umrzeć.

1

I pamiętajcie gdy zobaczycie coś podejrzanego albo jakieś nieprawidłowości będąc członkiem komisji lub po prostu przy głosowaniu nie wachajcie się zadzwonić na policję.

1

Obstawiam bardzo słabą frekwencję dzisiaj w granicach 45%.
Na tą chwilę jest słabo a z pogodą ma być co raz gorzej i możliwe opady w całej Polsce.
Ludzie często idą sobie na spacer i na powrocie głosują a tak raczej nigdzie nie wyjdą.

1

W sumie czemu Izrael startuje na eurowizji?

7

Uuuuuuu antysemityzm

3

Ważne że żydy nie wygrały.

0

Widziałem tylko występ Steczkowskiej.
Szczerze to mi się nie podobało i uważam że ta piosenka miała wiele problemów np bardzo słabo było słychać Justyne i prawie nie rozumiałem co śpiewa.

2

@IronSanHybrid Na Ukrainie

4

Co gorsze?
Jury czy hiszpańscy sędziowie

0

@Hosh Chyba jakiś fanatyk Eurowizji

1

Aż włączyłem żeby pośmiać z tego rozdawania punktów.
Spokojnie nikt w Europie nas nie ogra

4

Naprawdę myśleliście że Ukraińcy darzą nas chociaż odrobiną sympatii?

0

Widzę po komentarzach że Eurowizja jak zwykle dowozi i przyznają punkty według sympatii.
Jak można to gówno oglądać xd

0

@Kgorecki2500 Napisałbym że udary zrobiły mu sieczkę z mózgu ale on się tak kompromitował jeszcze przed nimi.

4

@clyde Dla mnie się drze ale okej.

3

Nie wiem ale Eurowizja nigdy mnie nie jarała i wątpię by to się zmieniło.
Oglądne teraz Steczkowską i to na tyle.
Ani tam poziomu nie ma a i sama formuła głosowania czyli często według sympatii jest tragiczna.

0

@Szlag lubimy wracać tam gdzie już byliśmy.
Czyli szybko spadną

0

@jacobFCB Stare ale zawsze śmieszy

0

@D10SLEO To za te 3 sztuki tak?
xD

1

Użytkownicy i @tbas to mieliśmy ten zbiorowy orgazm czy jednak brakło tej LM?

Maj 2021
https://ibb.co/zVYW9BTm

0

@Senstin Bo to grają zwycięzcy euro i Copa America.
Argentyna znowu wygrała a Hiszpania wygrała Euro

0

@Comentateiro Do tych rzeczy też mi bliżej:)

4

Ale nudy na tej La Rambli.
Ta cisza wyborcza mnie wykończy, niech się już kończy jak najszybciej.

0

@Comentateiro Mam bliżej do demokracji niż partia na którą głosujesz.
Jak wystartuje kiedyś to zagłosujesz na mnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?