Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mow_mi_Douglas No właśnie,nie jest to handel głosami czyli kolejny plus tej propozycji.
Mentzen nie mówi że poprze kogokolwiek tylko daje możliwość kontaktu z jego wyborcami.
0
@tadzik447 Prawdopodobnie źle policzyli na początku i to przyklepali ale pewności nie ma.
2
W Wałbrzychu zaginęło 498 kart wyborczych.
Na ten moment nie wiadomo co się stało.
Policja bada sprawę.
5
@Kgorecki2500 Już powiedział że się przejęzyczył i chodziło tylko o Brauna ahahahha
3
@draxidox Moja rada dla Rafałka jest taka że powinnien tam pójść i porozmawiać ale nic nie podpisywać tylko opowiedzieć za niektórymi punktami.
Tak najmniej straci według mnie.
0
@Mow_mi_Douglas Bo tak będzie i o to chodzi Mentznenowi ale widać przerasta cię tak prosta rzeczywistość.
Są dwie opcję albo przychodzą i są upokorzeni albo nie przychodzą i pokazują że mają gdzieś wyborców Sławka.
1
@Comentateiro Oceniam dany ruch a ty jak zawsze się spłakałeś.
Mentzen w tej kampanii miał wiele błędów ale ten ruch jest świetny.
Ból dupy aż się z ciebie wylewa.
16
Mentzen genialny ruch z jego strony.
Nie spodziewałem się aż tak dobrego zagrania.
On na tym nic nie straci a wręcz przeciwnie ,Trzaskowski i Nawrocki trochę się upokorzą jeśli się tam pojawią, jest szansa na Batyra moim zdaniem tylko.
Chciałbym zobaczyć minę wyborców Trzaska zobaczyć jak "klęka i całuje pierścień Sławka" .
5
@Encore Silni razem to normalnie padną jak zobaczą Trzaskowskiego u Menztnena błagającego o głosy hahaha
Chciałbym to zobaczyć ale jest to wątpliwe
12
Szczerba topi Rafałka swoimi bzdurami niczym popartymi.
Fakty są takie że on biegał do ludzi wysyłanych przez Putina i Łukaszenkę.
1
@karci0 Kieliecki TOP.
Piękny wyrazisty smak.
Reszta to syf bez smaku i zapachu
0
@agaFCB spoko
nie pytają cię o imię
walcząc z ostrym cieniem mgły
0
@SelloutCrowd A z czego się wytwarza w głównej mierze prąd w elektrowniach w Polsce?
Nawet się nie przyznawaj że chcesz 100% węgla sprowadzać bo się totalnie ośmieszysz.
0
@Mezocyklon87 Jakby Tusk wystawił Kaczyńskiego to miał by 30% i na odwrót
2
@Arkon Niby chcesz o czymś innym pogadać a jednak zaatakowałes kilku polityków.
Komentarz typu " co mnie ta polityka obchodzi ale centrolewica musi wygrać!!!"
Zabawne
0
@Jakchcesz Z jakich dwóch stron?
Oczywiście przypadki się znajdą ale bardzo duża większość to jest chamstwo Centrolewu.
To co się dzieje na Twitterze to jest dramat.
Nie przypominam sobie by kiedykolwiek prawa strona się tak zachowywała.
0
@SelloutCrowd Tak bo skąd byś wziął energie elektryczną?
Z dupy?
Ty masz jakikolwiek rozum?
0
@RobsonPL Imigrantów należy się bać jak najbardziej. Bo widać co się dzieje w Niemczech czy Francji.
Niestety jak widać centrolew nie dorósł do demokracji i widzimy od wczoraj paskudne obrazki i wyzywanie.
Nawet tu na stronie.
1
Bramka Alvareza z innego ujęcia.
Genialna bramka,prosto w okno.
Ale by on siadł w Barcelonie. Napastnik kompletny i takiego powinniśmy szukać.
0
@Luciano99 Czyli jednak lepszy Nawrocki
0
@Rewolucja123 Nigdy nie jest za późno.
Jak będziesz miał motywację i dasz od siebie sporo to jak najbardziej dasz radę.
Zastanów się jeszcze czy to cię interesuje czy po prostu dla lepszej pracy Zamierzasz studiować, jeśli to drugie to może być ci ciężko.
3
@KamQiX Trzaskowski tam wygrał.
Miał 59%
10
Ojciec sukcesu.
Wykorzystał swoje potężne doświadczenie.
4
@damianex10 Musiał być słabym hydraulikiem najwyraźniej.
A tak na serio to chłopa szkoda, sto razy lepszy kandydat niż Bartoszewicz, Senyszyn już nie mówiąc o Maciaku
1
@SelloutCrowd Ty umiesz czytać?
Oni chcą jeszcze bardziej zmniejszyć rentowność mimo braku alternatywy na tą chwilę.
To dramat dla milionów Polaków.
Powinniśmy odchodzić od opłat typu ETS by do momentu otwarcia elektrowni atomowej Polacy mieli tańszy prąd.
8
Naprawdę rząd zrobił bardzo bardzo dużo by zacząć tracić władze.
Po 8 latach fatalnych rządów PiSu naprawdę myślałem że szybko do ich rządów nie wrócimy.
Naprawdę wystarczył minimalny wysiłek i odrobinę przyzwoitości by rządzić długie lata.
Pokazali hipokryzję, patologiczne kłamstwa, łamanie praw, łamanie demokracji, przywiązanie jedynie do koryta, antypolskie działania.
Sam przyznałem po wyborach 2023 że będzie lepiej bo Tusk nie jest aż tak głupi by to wszystko stracić,jednak on ma Polaków za idiotów i ma ich za nic.
Tu kolejny pokaz kłamstwa i robienie z ludzi debili.
0
@Szmulek Ale to platforma się chwaliła że 500+ to ich pomysł tak jak pomysł 500+ na każde dziecko a nie dopiero na drugie.
3
@chosenone Fajne wypociny nie poparte niczym.
Tylko przyszłość może to zweryfikować a nie wróżenie z fusów.
8
@Kgorecki2500 Jakby przełożyć wyniki na następne parlamentarne to lewicy,razem i 3d nie ma w sejmie.
Cudowne
3
Trzaskowski wygrał też w Rosji 43 głosy i na Białorusi 30 głosów
Braun miał kolejno tam 10 i 9 głosów.