Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Uważajcie,po sieci lata fake i bardzo wielu ludzi się już nabrało.
Dobrze że mamy demagoga który czuwa.
0
@stool Ale czekaj ,mówiliśmy o tym co będzie przy następnych wyborach
Po za tym ja nie głosowałem na Nawrockiego więc o co chodzi?
0
@Culer9002 Dogrywka w papier, kamień, nożyce.
0
@kamiVeB Mentzen mógł mu dać papier do podpisania że rezygnuje z wyborów.
0
@stool Czyli nie warto próbować i od razu popełnić błąd głosując na POPIS?
Ciekawe
0
@stool Zawsze jest to ryzyko ale cóż mi pozostało?
0
@Aragorn33 Ta ciągle się kłócą ale za niebezpieczną ustawą dotyczącą "mowy nienawiści" zagłosowali za.
Tylko czekają na swoje pachołka w domu prezydenckim.
0
@Comentateiro Może przejąć władzę xd
Na ten moment jest to bardzo dalekie a wręcz niemożliwe.
Tu konfederacja będzie tym bezpiecznikiem w razie czego.
Ps: łamanie prawa to domena nie tylko PiSu ale też platformy?
Czy "niezależna" prokuratura zajęła się już łamaniem ciszy wyborczej i nielegalnym finansowaniem kampanii wyborczej?
1
@Encore @Comentateiro opinia?
Czy były kibol i patusiarz tak jak ty to określiłeś w stosunku do Batyra może być premierem który ma największy wpływ na państwo?
0
@Comentateiro Człowieku z tobą jest gorzej niż myślałem.
Po pierwsze rozbrojona bomba nadal jest bombą i stwarza zagrożenie, tak prosta metafora cię przerosła
Po drugie czy ty właśnie porownujesz bestialski czyn jakim jest gwałt do sytuacji gdzieś dwóch dorosłych mężczyzn chce sobie dać po mordzie?
Nikt nie jest zachwycony Nawrockim a wręcz przeciwnie.
Tylko że on nie jest niebezpieczny a Trzaskowski który ma za sobą Tuska (też kibola bijącego się kiedyś w ustawkach) jest ultra niebezpieczny dla przyszłości Polski.
5
Mam wrażenie że temat ustawek Nawrockiego miał być bombą przygotowaną na drugą turę przez platformę.
A tu lipa bo Batyr sam się przyznał i rozbroił tą bombkę stąd zdenerwowanie Donalda.
0
@Deathwing112 Myślę że nawet Tusk by nie pozwolił na skazanie Batyra bo Trzask już na 100% by przewalił wybory
0
@Deathwing112 Tu nie chodzi o rezygnację.
Jakby ich sąd skazał i odebrał prawa wyborcze to by nie mieli nic do gadania.
1
Szansa na uratowanie Polski wynosiłaby 0.0001 ale przy przeszłości Batyra można się wszystkiego spodziewać xD
https://x.com/xOstatniaProsta/status/1925798921206448315
0
@robsesh Sprzedajemy i Fati dostaje swoją szansę
1
@stool Na papierze tak.
Rozumiem że Lewica czy Hołownia odrzucą te pomysły i będą zabezpieczeniem?
0
@Aragorn33 A co mnie środowisko PiSu obchodzi?
Dla mnie PiS=PO
To jest prezydent który sam za dużo nie wprowadzi a może dużo rzeczy zablokować i jest duża szansa że to będzie robił.
1
@stool PIS nie ma szans na samodzielne rządy już więc tego zagrożenia nie ma.
1
@Hosh Nie mówię oczywiście o prezydencie RP.
Chodzi o samorządy.
To jedna z dobrych rzeczy które wprowadził PiS.
0
@A4ron Nie ma co żałować.
Byle nie POPIS.
12
Batyr to być może przestępca który brał udział w ustawkach.
Jaki to będzie miało większy wpływ na obywateli?
Żaden.
Ja nie wiem czy pójdę na wybory bo ciężko mi by było postawić krzyżyk przy kimś takim jak Nawrocki ale jakby wygrał Trzaskowski to Polska znalazła by się w tragicznym położeniu i wszystkie szkodliwe pomysły z Brukseli zostaną zaakceptowane i Tusk pokaże swoje prawdziwe oblicze.
Mamy do wyboru 4 lata wstydzenia się za prezydenta albo obniżenie standardów życia w myśl chorego ładu, zagrożenie bezpieczeństwa poprzez przyjmowanie imigrantów i zabetonowanie władzy na wiele lat poprzez np zniesienie dwóch kadencji.
Mogli wyborcy Trzaskowskiego głosować w pierwszej turze na Mentzena to byśmy mieli prezydenta w miarę przyzwoitego z którym rząd mógłby się dogadać po zaakceptowaniu jego postulatów.
9
@Mixtape Ja rozumiem niechęć do kogoś ale przesadziłeś.
To co pokazałeś to zwykłe chamstwo.
Miłego bana.
21
@Mixtape Żenujący poziom społeczeństwa już został pokazany przez wyborców POPISU w pierwszej turze.
8
@kamiVeB Ktoś tu ewidentnie nie trzyma ciśnienia
Dzwonić po Wocha!
A tak na serio to nie gość pakuje walizy i wraca do swoich mocodawców z Brukseli bo jest żałosny i zakłamany jak zwykle.
2
@AlwaysBlaugrana Ale jak równocześnie?
Przecież te akcje były za jego młodości.
Rozumiem jakby to robił rok temu ale bez przesady.
1
@Mow_mi_Douglas Co by nie mówić to Nawrocki świetnie wybrnął akurat z tego.
3
@pluszek Przecież pracuje mocno.
Wczoraj pojawił się świetny projekt SZNUR.
Xd
1
@kamiVeB Jakie to smutne że taki gość będzie najprawdopodobniej prezydentem.
5
Polska znalazła się w takim miejscu gdzie wyborcy Nawrockiego i Trzaskowskiego z pierwszej tury nie piszą o tym jak dobry jest ich kandydat i w czym jest lepszy.
Piszą jedynie jak tragiczny jest jego przeciwnik i skupiają się tylko na tym.
To pokazuje że Polska przegrała i to sromotnie i niezależnie kto finalnie wygra będziemy mieć żałosnego prezydenta.
18
Zorro xd
https://x.com/KoneserUnii/status/1925600537287799106