5

@pax Myślę że wyborcom konfedaracji chodzi o bezpieczną, wolnościową i suwerenną Polskę a potem o to żeby konfederacja rosła w siłę.
Po za tym zagrożenie zabetonowania systemu jest duże i konfederacja może mieć z tym duży problem.

7

Poseł PO właśnie stwierdził w śniadaniu u Rymanowskiego że konfederacja to nie przeciwstawny obóz polityczny xD

5

@Toretto @Mezocyklon87
Dla konfederacji być może tak korzystne ale nie dla Polski i Polaków.
Tu jest problem.

0

@Bocheno1 Tak bronić xD
Ja po prostu komentuje na bieżąco politykę a nie że kogoś bronie.
Jak komuś się nie podoba niech nie czyta. Proste

8

Cóż za Zaskoczenie.
Naprawdę długo trzymali w napięciu xD


0

@tbas Na podstawie Twittera.


0

@arasz1819 Ciężko było przewidzieć przy tak znacznym wzroście frekwencji w drugiej turze to po pierwsze.
Po drugie to jest Rumunia, ciężko jest ocenić tam konkretnych wyborców i jak reagują.
W Polsce widzę reakcje i co piszą wyborcy.

0

@MarioIglesias Póki co wkurzył prawą stronę ale ma czas jeszcze by to trochę naprostować.
Pewnie dzisiaj wleci jakiś film.

0

@gumaz Jakieś argumenty?

4

Tak to wygląda na ten moment po piwie Mentzena.
brauniarze- zmobilizowani na drugą ture.
Lewica i Zandberg - zdemobilizowani
PiS- zmobilizowany jeszcze bardziej

Najważniejsze to wyborcy Mentzena
Z tego co czytam to raczej wyborcy są wkurzeni i opowiadają się za Nawrockim.
Trzaskowski wywiadem nie przekonał ich,nie chciał podpisać punktów z którymi się zgodził, nakłamał ile się da i wiele spraw nie wyjaśnił. Wydaje mi się że czy co mieli zostać w domu jeszcze chętniej pojdą zagłosować na Nawrockiego.


Nie wiem naprawdę w jaki sposób to piwo miało by pomóc Trzaskowskiemu w lepszym wyniku.
Moim zdaniem to gwóźdź do trumny bardziej.Zdobył kogoś głosy tym?
No nie a zmobilizował przeciwników.

3

Tak to właśnie wygląda.


1

Sławomir Mentznen gotuje i to grubo.
Tylko żeby nie przegotował.
Mam nadzieję że sobie to bardzo dobrze przemyślał bo stąpa po kruchym lodzie.
Wszystkie oczy są skierowane na niego i albo dużo zyska albo dużo straci.

4

Niezależnie kto wygra to mam wrażenie że jedna albo druga strona będzie pisać wina Mentzena xD

0

@kamiVeB Nikogo nie poprze oficjalnie moim zdaniem.

2

@Slot Nic dobrego.

2

@KamQiX Tylko kogo jest to wina?
Oczywiście że polityków którzy nawalają się i szczują na siebie cały rok.

3

@Slot W kilku tematach został zgrilowany

2

Winnicki idealnie to podsumował.


0

@Chaoss On najpierw musi polskiego się nauczyć albo niemieckiego

7

@arasz1819 @Comentateiro
Po tym piwie Mentzena z Sikorskim to już jesteśmy praktycznie w tej samej sekcie,bo koalicja Ko-konfederacja jest nieunikniona.
Jak się nazwiemy?
KOnfedeBracia?

0

@konrad1661 Ale ja nie mówię o Trzaskowskim.

12

A to już piwo z Mentzenem jest okej?
To już nie ogromna promocja alkoholu przez człowieka o dużych zasięgach.
Dobrze wiedzieć.

6

Menzten ma więcej subów niż Szymon Hołownia dostał głosów.

0

@Kapitan hawk
Po 6 piwie by przekonać siebie że warto sięgnąć po 7

4

Mamy screen z potwierdzeniem.
Co raz więcej potwierdzeń powiązania sztabu Rafała z działaniami nielegalnej kampanii.

0

@D10SLEO Faktycznie, źle popatrzyłem xd

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Nie wypadł tragicznie,lepiej niż Nawrocki.
Jeśli ktoś go nie zna to może się nabrać.
Kłamstw i braku logiki nie brakowało mu jak zwykle.

1

@KamQiX A coś ty myślał?
Że Andrzej zhańbi swoje dobre imię długopisa?

3

Już nie mówiąc że to nie były tak naprawdę te same klipy.
Były różnice i wniosek jest jeden.
Mieli dostęp do filmu edytorskiego.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?