Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@pax Myślę że wyborcom konfedaracji chodzi o bezpieczną, wolnościową i suwerenną Polskę a potem o to żeby konfederacja rosła w siłę.
Po za tym zagrożenie zabetonowania systemu jest duże i konfederacja może mieć z tym duży problem.
7
Poseł PO właśnie stwierdził w śniadaniu u Rymanowskiego że konfederacja to nie przeciwstawny obóz polityczny xD
5
@Toretto @Mezocyklon87
Dla konfederacji być może tak korzystne ale nie dla Polski i Polaków.
Tu jest problem.
0
@Bocheno1 Tak bronić xD
Ja po prostu komentuje na bieżąco politykę a nie że kogoś bronie.
Jak komuś się nie podoba niech nie czyta. Proste
8
Cóż za Zaskoczenie.
Naprawdę długo trzymali w napięciu xD
0
@tbas Na podstawie Twittera.
0
@arasz1819 Ciężko było przewidzieć przy tak znacznym wzroście frekwencji w drugiej turze to po pierwsze.
Po drugie to jest Rumunia, ciężko jest ocenić tam konkretnych wyborców i jak reagują.
W Polsce widzę reakcje i co piszą wyborcy.
0
@MarioIglesias Póki co wkurzył prawą stronę ale ma czas jeszcze by to trochę naprostować.
Pewnie dzisiaj wleci jakiś film.
0
@gumaz Jakieś argumenty?
4
Tak to wygląda na ten moment po piwie Mentzena.
brauniarze- zmobilizowani na drugą ture.
Lewica i Zandberg - zdemobilizowani
PiS- zmobilizowany jeszcze bardziej
Najważniejsze to wyborcy Mentzena
Z tego co czytam to raczej wyborcy są wkurzeni i opowiadają się za Nawrockim.
Trzaskowski wywiadem nie przekonał ich,nie chciał podpisać punktów z którymi się zgodził, nakłamał ile się da i wiele spraw nie wyjaśnił. Wydaje mi się że czy co mieli zostać w domu jeszcze chętniej pojdą zagłosować na Nawrockiego.
Nie wiem naprawdę w jaki sposób to piwo miało by pomóc Trzaskowskiemu w lepszym wyniku.
Moim zdaniem to gwóźdź do trumny bardziej.Zdobył kogoś głosy tym?
No nie a zmobilizował przeciwników.
3
Tak to właśnie wygląda.
1
Sławomir Mentznen gotuje i to grubo.
Tylko żeby nie przegotował.
Mam nadzieję że sobie to bardzo dobrze przemyślał bo stąpa po kruchym lodzie.
Wszystkie oczy są skierowane na niego i albo dużo zyska albo dużo straci.
4
Niezależnie kto wygra to mam wrażenie że jedna albo druga strona będzie pisać wina Mentzena xD
0
@kamiVeB Nikogo nie poprze oficjalnie moim zdaniem.
2
@Slot Nic dobrego.
2
@KamQiX Tylko kogo jest to wina?
Oczywiście że polityków którzy nawalają się i szczują na siebie cały rok.
3
@Slot W kilku tematach został zgrilowany
2
Winnicki idealnie to podsumował.
0
@Chaoss On najpierw musi polskiego się nauczyć albo niemieckiego
7
@arasz1819 @Comentateiro
Po tym piwie Mentzena z Sikorskim to już jesteśmy praktycznie w tej samej sekcie,bo koalicja Ko-konfederacja jest nieunikniona.
Jak się nazwiemy?
KOnfedeBracia?
0
@konrad1661 Ale ja nie mówię o Trzaskowskim.
12
A to już piwo z Mentzenem jest okej?
To już nie ogromna promocja alkoholu przez człowieka o dużych zasięgach.
Dobrze wiedzieć.
6
Menzten ma więcej subów niż Szymon Hołownia dostał głosów.
0
@Kapitan hawk
Po 6 piwie by przekonać siebie że warto sięgnąć po 7
4
Mamy screen z potwierdzeniem.
Co raz więcej potwierdzeń powiązania sztabu Rafała z działaniami nielegalnej kampanii.
0
@D10SLEO Faktycznie, źle popatrzyłem xd
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Nie wypadł tragicznie,lepiej niż Nawrocki.
Jeśli ktoś go nie zna to może się nabrać.
Kłamstw i braku logiki nie brakowało mu jak zwykle.
1
@KamQiX A coś ty myślał?
Że Andrzej zhańbi swoje dobre imię długopisa?
3
Już nie mówiąc że to nie były tak naprawdę te same klipy.
Były różnice i wniosek jest jeden.
Mieli dostęp do filmu edytorskiego.