Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hosh Czy Pan Bóg może stworzyć tak wielki kamień którego sam nie podniesie?
Właśnie polska polityka jest tym kamieniem.
4
Tu można z Braunistami się zgodzić
https://x.com/czarkye/status/1926908164970058215
1
@Azazel_Pazuzu Taka ciekawostka to Papież Franciszek też stał na bramce w klubie w Buenos
0
@draxidox Ból gardła ?
Mnie jakoś nie rusza
Najgorszy jest ból brzucha i zęba i to o wiele.
0
@Szmulek A to pisowcy nie byli za szczepionkami i nie reklamowali ich wszędzie?
0
@tbas Jestem fanem w miarę rzetelnych sondaży a nie sondaży które manipulują do bólu.
Powtarzam IBRIS się skompromitował przy pierwszej turze
0
@Jakchcesz Porównanie z dupy.
To tak jest jak z wariografem, samo badanie nie jest najważniejsze a reakcja na propozycje takiego badania
0
@MOLESTA Jakiej propagandy na rzecz kogo?
Ja na wybory raczej nie ide.
Oboje kandydaci są beznadziejni a zalety ich obu razem można na palcach jednej ręki wymienić, wady się nie kończą.
Tak IBRIS mi nie pasuje,jak sondażownia się myli o 20 pp to się nadaje do zamknięcia a nie publicznego pokazywania.
1
@pax Ale przecież wyraźnie to napisałem że nie obejmuje tych wydarzeń więc o co ci chodzi?
Jeśli chodzi o IBRIS to jeszcze nie widziałem go, musiał wyjść dziś pewnie.
Po za tym wiemy jak Duma się skompromitował przy pierwszej 1 turze więc tak sondaż OGB jest wiarygodniejszy.
0
@Jakchcesz Tak, dobrze myślisz
0
Najnowszy sondaż OGB.
Nie obejmuje wydarzeń z końcówki zeszłego tygodnia
Nawrocki 51.3 -0.2
Trzaskowski 48.7 + 0.2
Co ciekawe widzimy inne sondażownie siedzą cichutki i nic nie publikują, to też jakaś podpowiedź.
2
Teraz sprzedać wszystkich i kupić wszystkich.
A tak na serio to potrzebny jest.
Bramkarz
Napastnik
Lewo skrzydłowy
Boczny obrońca najlepiej który zagra po obu stronach
Obrońca w zależności od czy Araujo odejdzie
8
Do spraw zalania xd kisne
1
@Vurt Szkoda że kosztem Espanyolu.
9
@Ojciec5tkidzieci To są zwykli kłamcy.
4
Ale bym sobie taką piękną Barcelone oglądnął z pięknym Pedrim i pięknym Yamalem jak pięknie demolują Real Madryt.
2
@norbi77 A to tak.
Sędziowie nam nie sprzyjają mówiąc delikatnie.
0
@Eklerek Co za uniwersum xD
7
@norbi77 Starcie ostateczne
Schnepf vs Danusia
Edit: Debate by musiała prowadzić "neutralna" Gozdyra
1
@Ghostface Za darmo i bardzo niską pensją tak.
11
Szkoda tej LM.
Naprawdę było to do ugrania.
Trzeba jednak się cieszyć bo piękny był to sezon
6
Ach koniec sezonu.
Spokojnie.
Za tydzień wybory
Potem unieważnienie ich
Wojna domowa
Saga transferowa
Pre sezon i będziemy z powrotem !
Szybko zleci
0
@KrwawiaceoczyVEB i gdzie ta wcinka?
0
Lewy coś taki smutny się zrobił xD
1
Jak nie było spalonego to faul i karny
4
Lazio kompromitacja totalna.
Grając z ogórkiem grając pół meczu jednego więcej przewalili puchary xd
Szkoda Pedro
0
@FcPortoFan1999 Ktoś musiał zdjęcie zrobić
3
Pena top interwencja
4
Yamal bez sensu.
Pedri miał hektary miejsca po prawej stronie
10
@barcelonaLM xD