1

@Hosh Czy Pan Bóg może stworzyć tak wielki kamień którego sam nie podniesie?
Właśnie polska polityka jest tym kamieniem.

4

Tu można z Braunistami się zgodzić
https://x.com/czarkye/status/1926908164970058215

1

@Azazel_Pazuzu Taka ciekawostka to Papież Franciszek też stał na bramce w klubie w Buenos

0

@draxidox Ból gardła ?
Mnie jakoś nie rusza
Najgorszy jest ból brzucha i zęba i to o wiele.


0

@Szmulek A to pisowcy nie byli za szczepionkami i nie reklamowali ich wszędzie?

0

@tbas Jestem fanem w miarę rzetelnych sondaży a nie sondaży które manipulują do bólu.
Powtarzam IBRIS się skompromitował przy pierwszej turze

0

@Jakchcesz Porównanie z dupy.
To tak jest jak z wariografem, samo badanie nie jest najważniejsze a reakcja na propozycje takiego badania

0

@MOLESTA Jakiej propagandy na rzecz kogo?
Ja na wybory raczej nie ide.
Oboje kandydaci są beznadziejni a zalety ich obu razem można na palcach jednej ręki wymienić, wady się nie kończą.
Tak IBRIS mi nie pasuje,jak sondażownia się myli o 20 pp to się nadaje do zamknięcia a nie publicznego pokazywania.

1

@pax Ale przecież wyraźnie to napisałem że nie obejmuje tych wydarzeń więc o co ci chodzi?
Jeśli chodzi o IBRIS to jeszcze nie widziałem go, musiał wyjść dziś pewnie.
Po za tym wiemy jak Duma się skompromitował przy pierwszej 1 turze więc tak sondaż OGB jest wiarygodniejszy.

0

@Jakchcesz Tak, dobrze myślisz

0

Najnowszy sondaż OGB.
Nie obejmuje wydarzeń z końcówki zeszłego tygodnia
Nawrocki 51.3 -0.2
Trzaskowski 48.7 + 0.2
Co ciekawe widzimy inne sondażownie siedzą cichutki i nic nie publikują, to też jakaś podpowiedź.


2

Teraz sprzedać wszystkich i kupić wszystkich.
A tak na serio to potrzebny jest.
Bramkarz
Napastnik
Lewo skrzydłowy
Boczny obrońca najlepiej który zagra po obu stronach
Obrońca w zależności od czy Araujo odejdzie

8

Do spraw zalania xd kisne


1

@Vurt Szkoda że kosztem Espanyolu.

9

@Ojciec5tkidzieci To są zwykli kłamcy.

4

Ale bym sobie taką piękną Barcelone oglądnął z pięknym Pedrim i pięknym Yamalem jak pięknie demolują Real Madryt.

2

@norbi77 A to tak.
Sędziowie nam nie sprzyjają mówiąc delikatnie.

0

@Eklerek Co za uniwersum xD

7

@norbi77 Starcie ostateczne
Schnepf vs Danusia
Edit: Debate by musiała prowadzić "neutralna" Gozdyra

1

@Ghostface Za darmo i bardzo niską pensją tak.

11

Szkoda tej LM.
Naprawdę było to do ugrania.

Trzeba jednak się cieszyć bo piękny był to sezon

6

Ach koniec sezonu.
Spokojnie.
Za tydzień wybory
Potem unieważnienie ich
Wojna domowa
Saga transferowa
Pre sezon i będziemy z powrotem !
Szybko zleci

0

@KrwawiaceoczyVEB i gdzie ta wcinka?

0

Lewy coś taki smutny się zrobił xD

1

Jak nie było spalonego to faul i karny

4

Lazio kompromitacja totalna.
Grając z ogórkiem grając pół meczu jednego więcej przewalili puchary xd
Szkoda Pedro

0

@FcPortoFan1999 Ktoś musiał zdjęcie zrobić

3

Pena top interwencja

4

Yamal bez sensu.
Pedri miał hektary miejsca po prawej stronie

10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?